What's new

Taki ?ywot I - Szko?a

Dero128

User
Joined
Dec 21, 2008
Messages
38
Reaction score
4
Cze?? jestem Jumer, pochodze z miasta Carlin, kt?re uwielbiam i cenie nade wszystko. Mam lat 14. M?j poziom do?wiadzczenia wynosi 13.Poziom do?wiadczenia jest bardzo wa?ny w podejmowaniu pracy, p?j?ciu do szko?y, oraz przydaj? sie w ?yciu codziennym. Na przyk?ad m?j ojciec ma pd wysoko?ci 52 i ma stopie? Huntera, matka za? ma pd wysoko?ci 20 i jest uliczn? sprz?taczk?. M?j ojciec chce ?ebym zosta? hunterem jak on, ale mnie nie kr?c? takie rzeczy jak zabijanie potwor?w, wola?bym zosta? urz?dnikiem lub prokuratorem.Przedstawi?em si? my?l? wystarczaj?co jak na pierwsz? opowie??.Mam zamiar opowiada? wam o moim ?yciu na bierz?co, no ale nie zwlekajmy ZACZYNAJMY!

Zawita? dzie?, wsta?em z ???ka, umy?em z?by i poszed?em na ?niadanie.Tata
z mam? rozmawiali o przeprowadzce, nie wtr?ca?em si? do rozmowy. W drodze do szko?y widzia?em jak pewien m??czyzna zabija? kotka, zrobi?o mi si? z tego
powodu smutno,gdy? nie lubie widoku krwi.Ucz?szczam do szko?y nr.25 imienia Maurolkita w Carlin. W szkole dzie? jak codzie?, uczyli nas przetrwa?...No wiecie nauczyciel od magii leczniczej nakaza? nam nauczy? si? czaru Exura, co nie jest takie proste. Nauczyciel od techniki ataku kaza? nam nauczy? si? atakowa? z broni dwur?cznej, czego nie nawidze! M?j ulubiony przedmiot to zdecydowanie Historia tibijska. Na tych zaj?ciach opowiadane s? r??ne mity i legendy dotycz?ce ?wiata tibijskiego.Przerwy w naszej szkole trwaj? 10 minut, mam czas na skorzystanie z toalety oraz zjedzenia chleba i ciastek, kt?re popijam pysznym mlekiem.O godzinie 16.35 wyszed?em ze szko?y, by?em zadowolony, ?e wracam do domu, ale nie wiedzia?em co mnie w nim czeka...


Komentujcie i piszcie b??dy!!
 

RNS

Active User
Joined
Sep 28, 2011
Messages
53
Reaction score
8
Odp: Taki ?ywot cz.1 "Szko?a"

Odp: Taki ?ywot cz.1 "Szko?a"

Komentujcie i piszcie b??dy!!
Okay, so:
Code:
do?wiadzczenia
na bierz?co
jak codzie?
nie nawidze
+ le??ca interpunkcja i takie rzeczy jak "lubie", "cenie" bez odpowiednich ko?c?wek.

Napisane chaotycznie, zbyt kr?tko. Fabu?a nie wci?ga ani na moment, ba - praktycznie nie podj??e? ?adnego dynamicznego w?tku pomijaj?c p?? ostatniego zdania. Licz? na to, ?e kontynuacja nadrobi kiepski styl dobr? akcj?, bo p?ki co jest kiepsko, chocia? widywa?em ju? du?o gorsze prace. Keep trying.
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Taki ?ywot cz.1 "Szko?a"

Odp: Taki ?ywot cz.1 "Szko?a"

Proponuj? ci wzi??? i da? w cytacie albo w code.

~~5,4/10

Nie urzek?o mnie to pozatym masa b??d?w, niechc? mi si? ich cytowa? itd. .

Pami?taj jest takie co? jak ,,ortografia.pl''.

[rada na przysz?o??]


Regards
Kaisus
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Taki ?ywot cz.1 "Szko?a"

Odp: Taki ?ywot cz.1 "Szko?a"

Pami?taj jest takie co? jak ,,ortografia.pl''.

I pisze to kole?, kt?ry w ka?dym zdaniu wali po 2 byki, nie no grunt to ocenia? innych, samemu pope?niaj?c wi?ksze b??dy.


Historia jest ma?o wci?gaj?ca. Nie m?wi?, ?e napisa?bym co? lepszego, bo nie da si? napisa? czego? wiele lepszego w tak beznadziejnym temacie, ale popracuj przynajmniej nad ortografi? i interpunkcj?, bo to le?y.
Nie b?d? ju? przytacza? kwiatk?w typu "na bierz?co", bo nie ma sensu, nawet Google Chrome to podkre?la, wi?c szczytem lenistwa jest wypu?ci? taki "tw?r" dalej.
Staraj si? nie wrzuca? zapo?ycze?, bo to, ?e ojciec jest hunterem, a matka sprz?taczk? to brzmi dziwnie. Albo mamy ma??e?stwo typu "my?liwy i sprz?taczka", albo typu "hunter/huntsman i charwoman", zdecyduj si? w jakim j?zyku piszesz.

Takie 2/10
 

Jestemlegenda

Advanced User
Joined
Mar 18, 2011
Messages
215
Reaction score
12
Age
28
Odp: Taki ?ywot cz.1 "Szko?a"

Odp: Taki ?ywot cz.1 "Szko?a"

Nie lubi? polskiego, ale wiem, ?e opowiadanie to NAJD?U?SZA forma wypowiedzi.
5/10 za ch?ci. Kiepsko, kiepsko. W drugiej cz??ci ma by? jaka? akcja...

I'am a legend of soul and life.
I'am manager of life.
 
Top