What's new

Thunders Gallery !

Status
Not open for further replies.

Thunders

Active User
Joined
Nov 13, 2011
Messages
76
Reaction score
3
Witajcie, dziś postanowiłem założyć swoją Gallerie :)
Oto moje pierwsze wypociny ;D​

paraca1.png


praca3e.png
 

Czerstwy1

New User
Joined
Oct 14, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Thunders Gallery !

Fajne bardzo fajne ale tak na marginesie jaka to tibia ??
 

Thunders

Active User
Joined
Nov 13, 2011
Messages
76
Reaction score
3
Odp: Thunders Gallery !

Fajne bardzo fajne ale tak na marginesie jaka to tibia ??
Prace zostały wykonane pod clienta 8.1 :)

@Topic
Zapraszam Do Dlaszego Oceniania !​
 
Last edited:

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Thunders Gallery !

Prace są nawet w porządku, gdyby nie ten wodospad kt?ry jest po po prostu niewypałem to pierwsza praca była by jak najbardziej dobra jak na tw?j początkowy poziom. W drugim zdjęciu czuję pustkę kt?ra towarzyszy wraz z postacią i tym Giant Spider'em kt?ry nie wiem czemu, ale jak by chciał przeskoczyć/przejść przez ścianę. Nie wstawiaj tych takich jakby plam na ground, bo one są tylko do szarego kamienia, kt?ry jest używany do skał.

#Edit
Zaś druga praca była robiona na szybko
Kto cię gonił że tak szybko musiałeś robić tą pracę? Miałeś dostęp internetu tylko przez określony czas, czy jak? Pracę najlepiej robić wolno, w własnym tempie ale zawsze tak, żeby nie było widać jakiś niedociągnięć czy błęd?w.
 
Last edited:

Thunders

Active User
Joined
Nov 13, 2011
Messages
76
Reaction score
3
Odp: Thunders Gallery !

Prace są nawet w porządku, gdyby nie ten wodospad kt?ry jest po po prostu niewypałem to pierwsza praca była by jak najbardziej dobra jak na tw?j początkowy poziom. W drugim zdjęciu czuję pustkę kt?ra towarzyszy wraz z postacią i tym Giant Spider'em kt?ry nie wiem czemu, ale jak by chciał przeskoczyć/przejść przez ścianę. Nie wstawiaj tych takich jakby plam na ground, bo one są tylko do szarego kamienia, kt?ry jest używany do skał.

@Up
Mi też za bardzo się nie widzi ten wodospad ale nie chciałem zeby na obkoło były same g?ry. Zaś druga praca była robiona na szybko, a więc barkuje tu troche detali.. nie jest do końca skończona ;D Dzięki za ocenke pozdrawiam ;P

@Topic
Komentować Dalej ! Czekaam ;D/​
 
Last edited:

Thunders

Active User
Joined
Nov 13, 2011
Messages
76
Reaction score
3
Odp: Thunders Gallery !

[Nowa Praca : Pustynia]

pustyniaa.png
 
Last edited:

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Thunders Gallery !

Skały dość przyzwoite. Pr?buj pracować bez auto-bordera, gdyż to rani pracę, przykładem a-b jest ziemia między namiotami. Brakuję trochę jak dla mnie szczeg?ł?w, ale praca mi się podoba. Pracuj dalej, na zachętę 8/10. Pozdrawiam, Help3R.
 
Status
Not open for further replies.
Top