What's new

[Tibia 7.60] DeverisOTS.pl

alpen

User
Joined
Jul 9, 2011
Messages
14
Reaction score
0
Wypadałoby jakiś dowód dać jak już się rzuca oskarżeniami.
Każdy oczywiście może wyrazić swoją opinię, tylko fajnie jakby miała jakieś podłoże :)
Otóż to!

A przy okazji podbijam wątek! i serdecznie zapraszam do gry, bo już niebawem nowości na Mainlandzie jak i za równo rookgardzie! Także bądźcie czujni!






1700313069156.png
 

Attachments

  • 1700312936272.png
    1700312936272.png
    621.3 KB · Views: 5
Last edited:

alpen

User
Joined
Jul 9, 2011
Messages
14
Reaction score
0
Witajcie!


W dniu dzisiejszym dodaliśmy questa na Crused Boots'y - który znajduje się na City Of Dreams! A oprócz tego poprawiliśmy wszystkie dotychczasowe nam błędy oraz cały czas pracujemy nad nowościami, które niedługo się pojawią!

image.png


Dobudówki, które były do wygrania w poprzednim konkursie - zostały w połowie zrealizowane tzn. na MainLandzie zostały zrealizowane. Do końca tego tygodnia pojawią się na RookGardzie.



Mało tego prace zmierzają ku końcowi na pozostałe części Crused Set'a! Mamy też dobrą wiadomość dla graczy RookGard - niedługo pojawią się też nowe questy (itemy) do zdobycia z fajnymi bonusami - głosować możecie na naszym discordzie!



Poniżej przedstawiamy wam kilka zdjęć z prac, które cały czas trwają!

IMG_7012.jpg


IMG_7013.jpg


IMG_7011.jpg


Losy na loterii nadal możecie kupować - wyniki loterii będą ogłoszone do końca tego tygodnia!

Zapraszamy do Gry!
 

vimpexx

Déjà vu
Joined
Sep 7, 2008
Messages
123
Reaction score
7
Wypadałoby jakiś dowód dać jak już się rzuca oskarżeniami.
Każdy oczywiście może wyrazić swoją opinię, tylko fajnie jakby miała jakieś podłoże :)
Ale jaki ja mam Ci dowód dać na to, że jego koledzy mają full eq na start?
Wystarczy wbić na start edycji i po chwili sam zauważysz, że gość 100 lvlem bije z wanda, który jest bisowy na serwerze, nie obrywa aż takich hitów (set, który daje DEF) itd.

Co do łamania regulaminu przez samą administrację serwera - myślę, że jakbyś zapytał każdego z pierwszej edycji, to by Ci to potwierdzili (oczywiście, poza ziomkami administracji).

#Topic

Z edycji na edycję serwer coraz bardziej traci na graczach. Wszystkiego dobrego na święta.
 
Top