What's new

Tibia High Resolution Timer

Saiyans King

Forum friend
Joined
Feb 6, 2009
Messages
97
Reaction score
18
Jest to narzędzie a w zasadzie dllka która ma za zadanie naprawić timer klienta który został zepsuty przez programistów cipsoftu.
Ponieważ cipsoft nie lubi używać "unisgned int" stare klienty(przed 11-QT) zostały skompilowane przy użyciu złych instrukcji skoku co skutkuje tym że nasz 1% low wynosi w dobrych porywach 10fps nawet jeśli średnio jest na poziomie 800+ fps.
Owa dllka nie naprawia całkowicie problemu złych instrukcji ale odwleka problem w czasie o niecałe 25 dni(nie oszukujmy się kto będzie miał przez tyle czasu odpalonego klienta tibii).

Source:
Download:

winmm.dll należy umieścić w folderze z klientem i powinno działać od razu, dllka uniemożliwia odpalenie elfa przez to że nie dodałem tam odpowiednika PlaySoundA ale jeśli jest to problemem to wystarczy hex edytorem zedytować .exe i zmienić winmm.dll na jakąś inną nazwę.
 

aurolio

New User
Joined
Dec 23, 2021
Messages
1
Reaction score
0
Siemano, wiem, ze temat troche przdawniony, ale mysle, ze duzo ludzi ma ten sam problem. Moglbys wyjasnic jak wlaczyc elfa i winmm.dll razem, bo z ta .dllka to nie mozna tego razem odpalic
 
Top