What's new

Tibia nie umar?a

gregorywoj

New User
Joined
Apr 26, 2017
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tibia nie umar?a

Ja gram od o?miu lat w tibi? ca?y czas. Nigdy ta pasja nie umrze we mnie
 

piotrexo

User
Joined
Jun 7, 2010
Messages
41
Reaction score
0
Odp: Tibia nie umar?a

Teraz graj? nowi ludzie w tibie a te stare konta z tibia 7.0-7.6 ju? dawno nie istniej?,za 30 lat podobno zamiast got?wki b?d? terminale ?wiat zwariowa? ale ci?gle idzie do przodu zamiast si? cofa? Cybersex itp itd Kiedy? Tibia by?a ciekawsza zaczyna?em od 7.0 teraz jakie? pierdo?y wymy?laj? mounty,addony,automaty magic lvla itemy ,offline training, hotkeye,Bicie lvla za kase tzw. kille lub boostery wszystko za hajs ?eby si? wybi? i by? najlepszy w tej grze. etc. na co to komu?
 
Last edited:

grzesiu131

User
Joined
May 31, 2008
Messages
33
Reaction score
4
Odp: Tibia nie umar?a

A wszed?em z ciekawo?ci zobaczy? to forum i zobaczy?em ?e moje konto jest jeszcze aktywne to si? odezw?.
 

pumka4321

New User
Joined
Jun 11, 2018
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tibia nie umar?a

Tibia ma si? dobrze ;) jeszcze d?ugi czas b?d? ludzie w ni? gra?
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Tibia nie umar?a

Jestem dok?adnie tego samego zdania. Wielu ludzi chce "starej Tibii, tego klimatu, klienta 7.6", ale przecie? tu nie chodzi o klienta, nie chodzi o aktualizacje, to wszystko tworzyli?my MY - ludzie!
Ten klimat ju? nie wr?ci, a wiesz dlaczego? A no dlatego, ?e kiedy? by?a NIEWIEDZA, wi?kszo?? ludzi gra?a w Tibi? dlatego, ?e inni w to grali, wiedzieli jedynie, ?e s? itemki i ?e za potwory s? pkt. expa i jakie? podstawowe questy.
Rzadko kto wtedy wiedzia? o Tibii wszystko, ludzi stali godzinami i ?owili ryby, rozmawiaj?c i tworz?c przy tym runy - dlatego, ?e kiedy? to si? op?aca?o, ale dlaczego nagle przesta?o to si? op?aca??

Coraz szerszy dost?p do internetu, TibiaWiki i inne pochodne, ch?? stania si? najlepszym w jaknajktr?tszym czasie, sprzedawanie item?w za prawdziwe pieni?dze - zacz??o brakowa? rune-maker?w, to i CipSoft musia? co? z tym zrobi?.
Wszystko si? zacz??o zmienia?, wi?ksze potki, stackowe runy i poty, nowi sklepikarze z corazto nowszymi runami.
Starych run ju? nikt nie u?ywa, kiedy ostatnio widzia?e? IHa, bo UHa mo?e nie tak dawno - kiedy widzia?e? kogo? zbieraj?cego raty na rooku, czy goni?cego Rabbity i Deery dla odrobiny mi?sa na handel, kiedy ostatnio by?e? na miejsc?wce na kt?r? jest NAPRAWD? daleko i by?a ona oblegana? No kiedy?!Nikt ju? nie chodzi daleko, bo teraz wszystko jest blisko!

Tak! Bo ludzie tego oczekiwali. Nikt ju? nie nosi BP loot?w, bo to si? nie op?aca, 100cc na allegro kosztuje grosze, a wysokie levele maj? tego na p?czki i nawet nie maj? co z tym robi?.
To ju? nie te czasy, ?e targa?e? przez p?? rookgardu w worku 5 Mace i 1 Viking Helmet i nios?e? to p?? godziny, tylko dlatego, ?e ba?e? si?, ?e kto? Ci to ukradnie, teraz to by Ci za bardzo nawet tego nikt nie ruszy? - a je?li nawet, to pewnie tylko dla z?o?liwo?ci, a nie ch?ci wzbogacenia si? Twoim kosztem (lootem).

---------- Tre?? dodana o 13:31 ----------

To wszystko, co opisa?em wy?ej tyczy si? nie tylko Tibii.
Kiedy? ka?dy jara? si? Need for Speed'em 2 - jaka to grafika, jakie to super miasto, a jakie modyfikacje!
W pami?ci mamy nadal ten idealny obraz, super grafika i super wy?cigi i setki sp?dzonych godzin.
Wr?? do tej gry teraz i co? Prze?yjesz szok, rozczarowanie! Gdzie podzia?a si? ta gra ze wspomnie?? A no gra jest nadal taka sama, jednak to Ty si? zmieni?e?.
Zapami?ta?e? super grafik?, ale dlaczego, skoro ona jest do kitu? A no dlatego, ?e na tamte czasy, by?a ona super, a Ty nie widywa?e? lepszej. Im wi?cej w ?yciu prze?yjesz i zobaczysz, tym mniej Ci? te ?ycie cieszy.

To ju? nawet nie o gry chodzi, wystarczy pojecha? nad jaki? Polski ?adny zalew, WOW! Ale widoku, jest wspania?y, za rok tu wracam!
Mi?dzy czasie zwiedzisz 5 innych zalew?w w odleg?ych kontynentach, kt?re s? o wiele ?adniejsze. Po powrocie nad Polskie zalewy, to ju? nie b?dzie to samo.
 

Venuto

Advanced User
Joined
Jan 15, 2016
Messages
252
Reaction score
2
Odp: Tibia nie umar?a

Jeszcze jaki? czas temu uwa?a?em, ?e jak tibia to tylko 7.6 - 8.6 ale postanowi?em da? szanse nowej tibi i powiem wam, ?e jestem pod wra?eniem nowy klient jest zajebisty, gram od ponad miesi?ca i ci?gle jestem podekscytowany. Gram na Antice gdzie gra oko?o 600 os?b i czuje podobne emocje co za dzieciaka, na realu nie gra?em od czas?w 8.6+ (nie licz?c kr?tkich epizod?w) i odkrywam wszystko co nowe :D co prawda nakupi?em du?o cc z allegro ale dzi?ki temu mog? da? z siebie maximum na expie itd. i nie czuj? ?adnych zaburze? z tej strony :) prawda, ?e kiedy? by?o lepiej ale teraz te? jest r?wnie fajnie :p zach?cam wszystkich do zagrania na Realu.
 

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: Tibia nie umar?a

A ja osobi?cie uwa?am ?e ta gierka straci?a swoj? dusz?. Pozosta?a ona jedynie w tibi 7.4 - 8.6/9.6

Mapy robi kto? upo?ledzony, bez pasji, no a pyzatym jest to pierdolone pay to win kto wi?cej zap?aci ten jest lepszy. Kiedy? wystarczy?o kupi? pacca.
?mier? na tej gierce kiedy? by?a taka jak by? mia? zgona w realnym ?yciu a teraz dajesz sobie respawna i grasz dalej jak bobasek malutki.

zreszt? tutaj wszystko jest powiedziane: :wink:

 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Tibia nie umar?a

"?mier? na tej gierce kiedy? by?a taka jak by? mia? zgona w realnym ?yciu" wsp??czuj? Ci troch? je?li kiedykolwiek por?wnywa?e? Tibi? do ?ycia na serio i prze?ywa?e? deada w gierce XD
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Tibia nie umar?a

Kochani, prawda bywa niewygodna. Od pocz?tku mia?em tego ?wiadomo??, anga?uj?c si? w dzia?ania na rzecz zdrowia masowego. Wiedzia?em, ?e moje s?owa "niekt?rym" si? nie spodobaj?. Oczywi?cie mia?em racj?. Dopad?y mnie d?ugie macki koncern?w. Pewnie dowiecie si? o mnie w najbli?szym czasie samych z?ych rzeczy. Co do ich zasadno?ci... Walka trwa, zawsze to powtarzam. Niezale?nie od okoliczno?ci b?d? dalej j? kontynuowa? w trosce o zdrowie Wasze, Waszych dzieci i wnuk?w.
Nie poddam si?.
 

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: Tibia nie umar?a

#SWAG
Ca?y czas por?wnuje tibie do ?ycia, tibia uczy jak grac w realu. :smile:

Deda jak mia?em na expie to tam usz?o by?o lekkie rozczarowanie, plecak mo?e jeszcze le?y mo?e nikt nie pozbiera? ale gorzej jak by?a zasadzka tibijska.
Kiedy? go?? kaza? mi i?? do Kazordoon na trade chcia?em kupi? co? za ci??ko uzbierane gpki jak na tamte czasy kas? co? do 5k nie zna?em tego miasta wzi??em kas? i poszed?em w ciemno a tam by?a zasadzka jak skurwesyn. Ze wszystkich stron mnie zaszli. Odci?li drogi ucieczki podbili cia?em i obtoczyli si? parcelami.
Nie do?? ?e straci?em kas? i plecak to jeszcze level to by?a straszna ?mier?, wydaje mi si? ?e kasa kt?ra mia?em przy sobie by?a cenniejsza ni? level i ca?y m?j ekwipunek. By?o min??o.

W ten sam spos?b p??niej z ziomkami zwabia?em swoje ofiary :wink:
Jednym s?owem mog? powiedzie? jak nie b?dziesz si? domy?la? gdzie tkwi podst?p to cie wydymaj? i ty im za to jeszcze zap?acisz.

 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Tibia nie umar?a

#SWAG
Ca?y czas por?wnuje tibie do ?ycia, tibia uczy jak grac w realu. :smile:

Deda jak mia?em na expie to tam usz?o by?o lekkie rozczarowanie, plecak mo?e jeszcze le?y mo?e nikt nie pozbiera? ale gorzej jak by?a zasadzka tibijska.
Kiedy? go?? kaza? mi i?? do Kazordoon na trade chcia?em kupi? co? za ci??ko uzbierane gpki jak na tamte czasy kas? co? do 5k nie zna?em tego miasta wzi??em kas? i poszed?em w ciemno a tam by?a zasadzka jak skurwesyn. Ze wszystkich stron mnie zaszli. Odci?li drogi ucieczki podbili cia?em i obtoczyli si? parcelami.
Nie do?? ?e straci?em kas? i plecak to jeszcze level to by?a straszna ?mier?, wydaje mi si? ?e kasa kt?ra mia?em przy sobie by?a cenniejsza ni? level i ca?y m?j ekwipunek. By?o min??o.

W ten sam spos?b p??niej z ziomkami zwabia?em swoje ofiary :wink:
Jednym s?owem mog? powiedzie? jak nie b?dziesz si? domy?la? gdzie tkwi podst?p to cie wydymaj? i ty im za to jeszcze zap?acisz.


Kurde, mnie te? tibia troch? ?ycia nauczy?a, nie daj? si? tak w chuja robi? i nie jestem ufny. W?a?nie przez podobne sytuacje do Twoich, desert quest po kt?rym od razu by?a deska. Wysy?anie item?w parcelami z nadziej?, ?e kto? ode?le kas? albo odwrotnie, umawianie si? na trejdy i dead po drodze. Sz?o si? wkurwi?, ale nigdy tego nie prze?ywa?em jako? mocno. Gra to gra, potrafi?a wci?gn??, nawet bardzo, ale widzia?em granice zawsze.
 

Asimov

Active User
Joined
Feb 8, 2012
Messages
94
Reaction score
4
Age
30
Odp: Tibia nie umar?a

To nie wina tibi ?e ludzi ma?o gra, ani nie wina mapy Tomku bo chyba zapomnia?e? jakie kwadraty by?y kiedy?, jest masa innych gier, kiedy? wchodz?c na list? serwer?w by?o chyba z 20 stron ots?w, dzisiaj chyba jest max 3 stronki i nie wi?cej, nie by?o za bardzo bot?w i przyjemnie si? gra?o na otsach nawet tych ma?o zaludnionych, po prostu tibia posz?a do przodu tak jak i inne gry, ale przyzna? trza ?e mapy co teraz robi?, to wi?kszo?? jest paskudna, ale wszystko inne jest dosy? fajne. Nawet gdyby cipsoft oficjalnie odpali? serwer jak za starych czas?w to nic by to nie zmieni?o, bo te czasy s? ju? inne, co z tego ?e teraz wszyscy mamy mas? czasu skoro to ju? nie to samo uczucie co kiedy?, nie ten klimat.
 
Top