What's new

TibiaDzikiSzpadelBot v1 New Project

Status
Not open for further replies.

dzikiszpadel

New User
Joined
Apr 21, 2013
Messages
1
Reaction score
0
Witam, jako i? z?ama?em nog? (z przemieszczeniem, naderwany mi?sie?) mam ponad 3/4 miesi?ce czasu wolnego. Na dw?r wyj?? nie mog? ani nic nic innego porobi? postanowi?em napisa? darmowego bota do Tibi. Nie b?dzie to bardzo zaawansowany bot typu IBot tylko co? bardziej ubogiego.
Chcia?bym si? skupi? na przejrzysto?ci, a zarazem ?atwo?ci w obs?udze. Bot b?dzie pisany mo?na powiedzie? w 3 j?zykach programowania / skryptowych (autoit, c++, c# ??cz?ce si? za pomoc? bibliotek .dll). Dzi? jest 2 dzie? projektu, do tej pory (w sumie od 2 dni) zrobi?em wst?pne gui, panel logowania do bota, i po cz??ci healera.
Bot b?dzie mia? w sobie prostego healera, cave bota, a g??wnym zadaniem, kt?re sobie postawi?em jest zaawansowany targeting, kt?rym si? zajm? na ko?cu.
Pocz?tkowe GUI bota wygl?da tak, jednak zostanie ono zmienione na bardziej "poprawne" ;D
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
27
Odp: TibiaDzikiSzpadelBot v1 New Project

no to czekamy na bota :)
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: TibiaDzikiSzpadelBot v1 New Project

powiedz mi na chuj ??czysz AUTOshITa z c++ i C#? W og?le ??czenie c++ z C# jest poronionym pomys?em i rozbijanie wszystkiego na kilkana?cie bibliotek. Albo umiesz programowa? i piszesz w c++ (ewentualnie C# do szybkiego gui) albo nie umiesz i piszesz w C#
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: TibiaDzikiSzpadelBot v1 New Project

powiedz mi na chuj ??czysz AUTOshITa z c++ i C#? W og?le ??czenie c++ z C# jest poronionym pomys?em i rozbijanie wszystkiego na kilkana?cie bibliotek. Albo umiesz programowa? i piszesz w c++ (ewentualnie C# do szybkiego gui) albo nie umiesz i piszesz w C#

Czekamy na tw?j projekt darmowego bota , mistrzu.
 

Majka69

New User
Joined
May 12, 2013
Messages
5
Reaction score
0
Odp: TibiaDzikiSzpadelBot v1 New Project

Pisze w tym czym umie, a nie w tym do czego go namawiacie. Niech robi jak chce.
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: TibiaDzikiSzpadelBot v1 New Project

powiedz mi na chuj ??czysz AUTOshITa z c++ i C#? W og?le ??czenie c++ z C# jest poronionym pomys?em i rozbijanie wszystkiego na kilkana?cie bibliotek. Albo umiesz programowa? i piszesz w c++ (ewentualnie C# do szybkiego gui) albo nie umiesz i piszesz w C#

AutoIT to tez j?zyk kt?ry musisz doceni?! xD
Jeba? cesplusa.xD -zart

__________
Daj jakies screeny i pod jaka tibie ten bot bd?
 

Zielony Pixel

Senior User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
544
Reaction score
39
Odp: TibiaDzikiSzpadelBot v1 New Project

tutaj fota ;p
post-913128-0-87996600-1366740317.png



;o
 

Ero Flamaster

New User
Joined
Aug 26, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: TibiaDzikiSzpadelBot v1 New Project

Zr?b te? aby mo?na by?a z niego korzysta? na Pokemon Otsach, wielu Ci podzi?kuje ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top