What's new

Tw?j najlepszy OTS - dyskusja

Wasyll

Active User
Joined
Dec 4, 2008
Messages
80
Reaction score
2
Siemanko!

Jak wiadomo w dzisiejszych czasach wi?cej ludzi chcia?oby postawi? ots'a ni? na nim pogra?. Ka?dy ma swoj? wizj? wymarzonego serwera, mi?o wspominamy te ulubione, nasze najlepsze czasy gry i nie raz chcieliby?my do nich wr?ci?.

Chcia?bym Was spyta? jaki ots najmilej wspominacie i co go wyr??nia?o? Jaka wersja tibii jest wed?ug Was najlepsza? Jaka mapa/wyspa/miasto budzi w Was najwi?kszy sentyment?

dla przypomnienia, kilka screen?w z neta:
Fe5jkdx.jpg

2e519n5.jpg

hqdefault.jpg

Q4aUzge.png

screen2.png

maxresdefault.jpg
 

Agresive

Advanced User
Joined
Sep 18, 2009
Messages
238
Reaction score
5
Odp: Tw?j najlepszy OTS - dyskusja

Pierwszy i drugi ss, co? pi?knego, bezercer-bezeots, na nim chyba sp?dzi?em najwi?cej czasu i do niego mam najwi?kszy sentyment.
 

Wielebny600

New User
Joined
Nov 19, 2016
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Tw?j najlepszy OTS - dyskusja

Z ogromnym sentymentem wspominam Sculland oraz Costa 7.6. Ile? to godzin sp?dzonych na rozgrywce.
 

buchaLL

bez spiny, luźno
Joined
Aug 2, 2011
Messages
1,013
Reaction score
68
Age
27
Odp: Tw?j najlepszy OTS - dyskusja

Orion, Pegaz, Sculland :wub:
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: Tw?j najlepszy OTS - dyskusja

galaxia i mazurski
 

Bruce

Active User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
112
Reaction score
6
Age
29
Odp: Tw?j najlepszy OTS - dyskusja

Costa OTS za czas?w Grabka (1 edycja z milionem bug?w, ale i tak by?a niesamowicie grywalna, nawet chyba postawiona na mazurskim 6.6.7 bez ?r?de?), APO, Mazurski (08'). W sumie same 7.6 :) Z 7.92 to by? chyba taki serwer jeszcze jak Xamash(?) z map? evo
 

Wasyll

Active User
Joined
Dec 4, 2008
Messages
80
Reaction score
2
Odp: Tw?j najlepszy OTS - dyskusja

Znam te otsy! Ja r?wnie? na nich gra?em i zgadzam si? z Wami w stu procentach. Pi?kne czasy.
Gdy na otservlist kr?lowa?y serwery 7.6, z przerobion? mapk? yurka, ilusion lub armoni, albo war ots'y gdzie wpisywa?o si? passy 1/1 - 7/7, wybiera?o posta? i lata?o po thais i spamowa?o hota z ue :D Wi?kszo?? z tych serwer?w to by?y orshabumby z expem 999x, zmienia?em je co chwile, ale uwielbia?em si? na nich bawi?. Pami?tam jak wysz?a tibia 8.0 i pierwszy raz zobaczy?em nowe grafiki, od razu mi si? nie spodoba?y, a zw?aszcza grafiki czar?w(tera itp) jak to zjebali to ma?o powiedziane pomy?la?em i mam tak do dzi?, zdania nie zmieni?. Pozdrawiam wariat?w :p
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
30
Odp: Tw?j najlepszy OTS - dyskusja

Napewno d.b World aka landhoria od niego zacz??a si? moja przygoda z otsami to co przyciagalo to klient 7.92 brak tego debilnego cooldownu. W?asne czary i balans fajny bo ka?da profka z UE walila nie?le hity mog?e? by? sam i jak ogarniales to mog?e? zabi? nawet je?li wr?g mia? przewag? liczebna nigdy potem nie gra?em na lepszym serwerwerze prostota mapy devland i proste rozwi?zania bez skomplikowanych system?w.
 

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: Tw?j najlepszy OTS - dyskusja

> Stare dobre DBVictory :))
 
Top