What's new

Ulubiony sportowiec!

Xavi

User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
24
Reaction score
2
Jaki jest Wasz ulubiony pi?karz ? M?j to C. Ronaldo oraz Didier Drogba ; )
 
N

Napster

Guest
Raul Gonzalez (i po?owa graczy Realu) [Real Madryt], Cristiano Ronaldo [Manchester United] i paru by si? jeszcze znalaz?o ;).

Pozdrawiam,
Napster.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Cristiano Ronaldo oraz David Beckham ; )

Z mniej lubianych: Zinedine Zidane, Roberto Carlos, Alessandro Del Piero, Francesco Totti, Rivaldo.
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Jurek Dudek, Artur Boruc, Iker Casillas, David Beckham (eh szkoda mi go bo w MU gra? naprawd? dobra pi?k?) i Jacek Krzyn?wek, Maciej ?urawski - to chyba tyle chociaz znalaz?o by si? wi?cej starej daty czyli np. Zidane, Antonio Conte oraz Diego Tristan (on chyba gra jeszcze w Deportivo). Lubi? te? niekt?rych graczy o kt?rych ?wiat chyba zapomnia? np. Quaresma kt?rego blask chyba troch? zgas?.
 

Ka?ka

s?odki kucyk
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
54
Age
33
Zidane - on to ma g?ow? ; )
A taki ch?opczyk C.Ronaldo ^.-

Co do twojego podpisu na dole - wydaje mi si?, ?e mog? by? Twoim ch?opakiem xD Drexav!
 
Last edited by a moderator:

Frox

Forum friend
Joined
Apr 2, 2008
Messages
494
Reaction score
33
Fragles !
hahahahahah,hahahahaha,hahahaha - dobra koniec smiechu :D.Gralismy mecza na meetingu i oczywiscie ja siedzia?em po?owe meczu na ?awce by moc smiac sie z gwiazd jakie tam gra?y miedzy innymi gra? tam nasz Fragles !:D
 

Drifcik

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Lionel Andres Messi i cala najlepsza trojka FC Barcy
Ronaldhino - coraz gorszy
Thiery Henry
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Fragles !
hahahahahah,hahahahaha,hahahaha - dobra koniec smiechu :D.Gralismy mecza na meetingu i oczywiscie ja siedzia?em po?owe meczu na ?awce by moc smiac sie z gwiazd jakie tam gra?y miedzy innymi gra? tam nasz Fragles !:D

Dziecko neo. ?mia?e? si?, bo sie zjara?e? debilu. A ja i tak wymiata?em razem z Jarkiem i nie pr?buj nawet innym wm?wi?, ?e nie. =] Gra?o si? kiedy? w klubie to i skilla si? zdoby?o...

@Topic
Kazimierz Deyna
Nigdy wcze?niej nie by?o, nie ma, i d?ugo nie b?dzie w Polsce takiego dyrygenta, m?zgu zespo?u, jakim by? Kazimierz Deyna. Deyna potrafi? wszystko!!!


"Na zawsze w pami?ci Deyna Kazimierz, nie rusz Kazika, nie rusz, bo zginiesz!" 01.09.89 [*]
 

Irys

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
119
Reaction score
4
Hmmm ostatnio nie ogl?dam meczy ale :)

C. Ronaldo :)
 

Xzibit

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
12
Reaction score
2
Age
27
Cristiano Ronaldo niema lepszego a takze kibicuje Manchester United:D
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Kaka / C. Ronaldo / A. Boruc / Ronaldhino
 
E

Ewande

Guest
Hmm, na pewno jestem pod wra?eniem wyst?p?w reprezentant?w Polski na M? '74 i '82- Deyna, Lato, Piechniczek, Smolarek, Luba?ski, Janas, Kasperczak, Tomaszewski, M?ynarczyk.
Co do obecnych pi?karzy- Cesc Fabregas, Francesco Totti, Andres Palop.

@down
O rly?
 
Top