What's new

Vestia 2017 - Wielki niewypa? [DOWODY]

sznycell1

User
Joined
Mar 10, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Witam, na starcie powiem dlaczego napisa?em tutaj a nie na samej vesti, poniewa? tam GM'owie nie chca stracic ludzi z ots'a i usuwaja moje tematy po czym dostalem bana za "spam" .
Ca?a akcja zacze?a sie od tego ?e na naszego ts'a wbil nijaki Tank (weed - bardziej znany z tej ksywki ) i zaczal nam pokazywa? jego magiczne nadprzyrodzone moce w tym - w trzeci dzien dal znajomemu Excalibura +5, ma?o tego. Gdy gada?em znim na ts powiedzia? mi ?e mnie wpusci na elven questa nie majac 1300 lvl (bramka lvl) zadowolony czeka?em tylko a? znajdzie na to czas, nagle comander od nas zaczal sie do niego spinac a ten do naszego comandera - po czym go zbanowano na naszym ts (koncowo przed spina pokaza? ?e potrafi doda? lvl nie podchodzac do danej postaci (dodal 2 lvl) (mia? dostep na GM/ lub zap?aci? GM'owi) ma?o tego, gdy mowilem ze pierwszy w top jest Return - ten powiedzial mi na ts "Tak szybko expi ? " zasmia? si? i kaza? odswiezyc topk,e po czym wcisnelem F5 a Return nagle wylogowany i padl przez armoreda gianta :]

Dzis jak na TS gumiokowi mowilismy ?eby to wyjasnil bo niejaki Tank -> Wafel Ek -> Telefon ; zmienia? codziennie po 3 razy nicki zeby w Vipach go nie odnale?? (juz nam dawal do zrozumienia ze z nim cos jest nie tak)
30 min pozniej patrzymy na neta a tu nagle nie ma zadnego takiego knight'a co mial anchivment (mistrz hazardu) oraz akurat ten typ mial 0 wydanych task pointow.Gosc wbil z 940 na 1000 w nieca?e dwie minuty.
Nagle jak robi?em o tym tematy na forum - jestem z administracji napisa? ?e by? bug z recoveremexpem i delete char?w sie posypa?o, ale teraz sprawa sie komplikuje kiedy wlazi w gre wiecej postaci GM'?w ktorzy sobie daja eq i lvl - Kiedy daxin napisa? do jednego od nas ?e maj? paru tester?w, lecz wymienic nickow nie byl w stanie.
Nagle od momentu rozmowy z gumiokiem nie mozemy znalezc go na forum, poszlismy pod jego domek (bo pokazywal mi na start serwera <- a tak po za tym pozyczyl mi 80 GI w pierwszy dzien serwera na domek) Podbijamy pod domek a tam nagle jakas postac podpisana Rozoffy_Ninja sprawdzi?em w neta a tu 800 ms z weeding ringiem - strasznie mnie to zadziwi?o poniewa? nie widzia?em takiego ringu od startu vesti a mam 1200 lvl. Przyjza?em sie dokladnie i ewidentnie widac ze to char gm'a bo jest takze helperem.
Gdy pisalem tematy na forum na vesti z tego stalismy pod jego pod domkiem, nagle przybiega GOD ADMIN na invisible i napisa? nam na czacie "^^" <- cokolwiek to mia?o znaczy? - po 10 sekundach wyjeba?o serwer gdzie cofka byla duza bo az mnie do temple przenioslo (20min cofki przynajmiej bylo) podbijam pod jego domek a tam domek Rozoffy Ninja nagle po restarcie wlasicielem tego domku jest Ogarnij
PO 10 sekundach przebiega o 4 w nocy kolo tego domku typek o nicku Naabster
od razu sprawdzilem go na stronce a tu prosze - nastepny char gm'a - zobaczcie deathliste -> zreszta macie wszystko w ss'ach bo oni nicki zmieniaja
CO widac na ss'ie Naabster'a ? EWIDENTNIE widac ze majac 300 lvl ma niebo zrobione, zabity przez buke kilkakrotnie - byl na vestian quest ( bo padl przez blacky i queen'y)
na 300 lvl?
Malo tego. Kilka minut pozniej odswiezam top a tu nagle dwie postacie na jednym koncie (nie mozna sie zalogowac na dw?ch postaciach na jednym koncie) sa w top #1 i #2 w najszybciej expiacych - Ma?o tego . Mieli taki sam m lvl - Obydwie postacie bez promocji (Druid,Sorcerer) - po dodaniu tego na forum, GOD Daxin odpisa? od razu ze to jego chary (tych 2 w top do test?w)

Jest 4;35 - a zacze?em o tym pisac o 2;00 -> 2 h pisania, zbierania dow?d - wszysktkiego abyscie uwierzyli w to ze to wa? - poni?ej wrzucam wszystkie ss'y jakie mam na kompie w celu udowodnienia postawionych wy?ej przeze mnie argument?w.
Pozdrawiam Tehace i ca?a guild Defacto (POLSKA-SZLACHTA).

- God grozi -> zamiast wyjasnic sprawe.
- top o 4 w nocy po dluzszej rozmowe z Daxinem, przyznal sie ze to jego chary do test?w. (dwa pierwsze )
- Temat kt?ry usuna? mi Daxin.
- m?j ostatni post w shoutboxie (5s przed banem)
- rozmowa kolegi z God'em
- rozmowa kolegi z God'em v2
- moj nieusuniety temat na forum vestii
- pojawienie sie GOD DAXina pod domkiem oskarzonego
- deathlist Naabster'a (niebo zrobione na 300 lvl + zabity kilkakrotnie razy przez buke (?) i queen'y kt?re wystepuja tylko na vestian quest
- deathlist Rozoffy Ninja gdzie aktualny lvl Rozoffy Ninja to 527 (gdzie reszta dead?w? )

Wszystkie dalsze dowody beda tu wrzucane poprzez edytowanie lub postowanie tego tematu.
[MENTION=15656]edi[/MENTION]t 1
Chcia?bym doda? najwa?niejsze w tym - Daxin napisa? ?e to by? bug z !recoverexpem i ?e usuna? postac Tank'a (TELEFON - nick postaci) jak i jego domek, tyle ze wlascicielem Tank'a domku przed 4 by?a Rozoffy Ninja (kolejny char gm'a) a po resie serwa o 4:00 (20min cofki) wlascicielem tego domku by?a i jest teraz postac Ogarnij niestety nie zdarzy?em zrobi? ss'a . ALE JESTEM PEWNY w 100% ?e posiada on GM'a lub dost?p do GM"a.
Do GOD'?w Vesti - To w ko?cu BuG z RECOVEREXP czy to wasze testhary, bo nie chce mi sie wierzyc ze to przypadek ze Rozoffy Ninja odkupi? domek od Tanka czy moze achivment na stronie Helpera tej postaci nic wam nie m?wi - nikt nie powiedzia? ?e to jeden z char?w GM + na dodatek posiada ringa ktorego pierwszy raz widze na tej edycji.
 

buchaLL

bez spiny, luźno
Joined
Aug 2, 2011
Messages
1,013
Reaction score
68
Age
27
Odp: Vestia 2017 - Wielki niewypa? [DOWODY]

Kogo? chyba boli d*pa :aetsch: Piszesz "Wielki niewypa?" a Ja widz? 600 graczy o 6 nad ranem.
I co to wszystkich ma obchodzi? ludzi z tneta, bo nie rozumiem? A? tak Ci? to boli, ?e kto? na w?asnym serwerze lub znajomy w?a?ciciela ma wi?ksz? w?adz? ni? Ty i dzi?ki temu mo?e mie? wi?cej? Haha, prosz? Cie.. Wypocisz si? tylko pisz?c to a i tak Cie olej?, nie rozumiem Cie XD
 

sznycell1

User
Joined
Mar 10, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Vestia 2017 - Wielki niewypa? [DOWODY]

Kogo? chyba boli d*pa :aetsch: Piszesz "Wielki niewypa?" a Ja widz? 600 graczy o 6 nad ranem.
I co to wszystkich ma obchodzi? ludzi z tneta, bo nie rozumiem? A? tak Ci? to boli, ?e kto? na w?asnym serwerze lub znajomy w?a?ciciela ma wi?ksz? w?adz? ni? Ty i dzi?ki temu mo?e mie? wi?cej? Haha, prosz? Cie.. Wypocisz si? tylko pisz?c to a i tak Cie olej?, nie rozumiem Cie XD


Ja nie pisze tutaj o liczbie graczy czy o p?aczu, pisze ca?? prawde jak? chc ka?dy vestianin us?ysze? - wiem o tym ?e jest na serwerze grajek kt?ry wspomaga sobie gre GM'em. Wiem ?e to jest GOD Admin bo o 4 w nocy pod domkiem oskarzonego nikt normalny nie pojawi? by sie tam i nie napisa? by ironicznie "^^" <- a wiem ?e to napisa? albo Tank (weed) -> albo znajomy Tanka.
Uwa?am ?e post wy?ej to zbedny spam.
Co do wypocin, po to mamy forum ?eby to wszystko w jak najprostszej postaci postawi? wraz z dowodami (w moim przypadku ss'y -> JUTRO tj. 16.04.2017 oko?o 18:00 wrzuce nastepne ss'y potwierdzaj?ce to ?e jeden z graczy ma dostep do GM'a i nadu?ywa go. Edytne ten temat, dlatego prosi?bym o nie zamykanie go tak jak to zrobi? jeden z GoD'?w Vesti. (Daxi)
 

messenoire

User
Joined
Mar 19, 2016
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Vestia 2017 - Wielki niewypa? [DOWODY]

Ale ja tez bym chial wiedziec, co ty od nas oczekujesz. Mamy Ci jakos pomoc? Myslisz ze im zniszczysz OTSa tym postem czy co?:DDD DDoS na 1, 2, 3? :D:D:D Kup se grama i zjaraj, uspokoisz sie i moze cos bardziej produktywnego do roboty znajdziesz niz plakac na forum bo jakis parcel se daje levele na OTSie.
 
Top