What's new

Vimpexx

vimpexx

Déjà vu
Joined
Sep 7, 2008
Messages
122
Reaction score
7
Pytajcie o co chcecie, ale ze zdrowym rozs?dkiem :)
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Vimpexx

kim jestes?, co tu robisz : ]
 

vimpexx

Déjà vu
Joined
Sep 7, 2008
Messages
122
Reaction score
7
Odp: Vimpexx

Jestem starym u?ytkownikiem forum i robi? tutaj porz?dek :)
 

vimpexx

Déjà vu
Joined
Sep 7, 2008
Messages
122
Reaction score
7
Odp: Vimpexx

Szczerze? Nie pami?tam, kto? z forum pewnego OTSa, kt?rego temat prowadz? na tym forum, lecz avatar ma 7~ lat.
 

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Odp: Vimpexx

Jak si? nazywasz? oraz ile masz wiosen :D
 

vimpexx

Déjà vu
Joined
Sep 7, 2008
Messages
122
Reaction score
7
Odp: Vimpexx

Nazywam si? Mateusz i mam 26 wiosen, ?wie?o sko?czone :)
 

czesctereska

Active User
Joined
Sep 26, 2016
Messages
135
Reaction score
10
Odp: Vimpexx

Czemu tak rzadko bywasz na forum? ^^
Mnie wszyscy nienawidz?, we? troch? tej nienawi?ci :D
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Vimpexx

Jak widzisz tnp za dwa lata?
 

vimpexx

Déjà vu
Joined
Sep 7, 2008
Messages
122
Reaction score
7
Odp: Vimpexx

Czemu tak rzadko bywasz na forum? ^^
Mnie wszyscy nienawidz?, we? troch? tej nienawi?ci :D

Rzadko bywam, bo aktualnie brak PC, lecz za nied?ugo si? to zmieni i wr?c? z konkursami itd :)

Jak widzisz tnp za dwa lata?

Bez jakiejkolwiek reklamy b?dzie ci??ko o u?ytkownik?w, zostan? pewnie Ci, co s? do tej pory. Aczkolwiek mam pewien plan, ale nie b?d? go zdradza?. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jak b?d? mia? ju? PC.
 

Bruce

Active User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
112
Reaction score
6
Age
29
Odp: Vimpexx

Cze?? Zark, jak zdr?wko?

dycham :)

w takim razie pytanie:

wola?by? walczy? z kaczk? wielko?ci konia czy z setk? koni wielko?ci kaczki? ( ͡? ͜ʖ ͡?)
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Vimpexx

Bez jakiejkolwiek reklamy b?dzie ci??ko o u?ytkownik?w, zostan? pewnie Ci, co s? do tej pory. Aczkolwiek mam pewien plan, ale nie b?d? go zdradza?. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jak b?d? mia? ju? PC.

Dlaczego nie chcesz zdradzi? planu? Nie s?dzisz, ?e publikuj?c swoje plany rozwoju forum mog? one zosta? ocenione przez do?wiadczonych u?ytkownik?w na forum?
 

Flixer123

Active User
Joined
Apr 2, 2016
Messages
115
Reaction score
2
Odp: Vimpexx

Dok?adnie w ko?cu to my tworzymy te Forum i my?l?, ?e dzia?ania, kt?re wprowadza Administracja powinny by? ujawniane przed wprowadzeniem poniewa? nie jedna osoba mo?e wnie?? do owego projektu co? nowego co spodoba si? wszystkim i b?dzie lepsze. Co 100 g??w to nie jedna ;)
 

vimpexx

Déjà vu
Joined
Sep 7, 2008
Messages
122
Reaction score
7
Odp: Vimpexx

Dlaczego nie chcesz zdradzi? planu? Nie s?dzisz, ?e publikuj?c swoje plany rozwoju forum mog? one zosta? ocenione przez do?wiadczonych u?ytkownik?w na forum?

B?d? m?g? zdradzi?, ale i tak musz? czeka? na PC, ?eby Wam to ?adnie rozpisa? i om?wi? kilka rzeczy z wy?szymi 😀
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Vimpexx

Czy nie uwa?asz, ?e bez zaanga?owania tromedii nie jeste?cie w stanie zrobi? nic sensownego na forum opr?cz kilku konkurs?w, kt?re zostan? zamkni?te z powodu braku zainteresowania?
 

vimpexx

Déjà vu
Joined
Sep 7, 2008
Messages
122
Reaction score
7
Odp: Vimpexx

Czy nie uwa?asz, ?e bez zaanga?owania tromedii nie jeste?cie w stanie zrobi? nic sensownego na forum opr?cz kilku konkurs?w, kt?re zostan? zamkni?te z powodu braku zainteresowania?
W?a?nie to te? u?ytkownicy tworz? te forum, je?li widz?, ?e prawie nikt nie bierze udzia?u w konkursach, to nawet mi si? tego dalej robi? nie chce. Gdyby ka?dy kto wchodzi na forum wzi?? udzia?, widzia?bym ?e ka?dy ch?tnie si? udziela, to robi?bym tego du?o wi?cej, a co za tym idzie - ruch na forum by?by wi?kszy :)
Aczkolwiek czekam na odpowied? jednego z serwer?w i mam nadziej?, ?e wypali jeden wi?kszy konkurs :)
 
Top