What's new

[wa?ne/pomoc] poszukiwany skrypter .lua

Status
Not open for further replies.

Msq

Active User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
128
Reaction score
40
Dawno tutaj nie zagl?da?em, aczkolwiek zwracam si? z pomoc? poszukiwan?. Potrzebuj? na ju? skryptera z dziedziny .lua, kt?ry zna si? w tym fachu. Ot?? otrzyma?em plik, kt?ry najprawdopodobniej jest jako? "zablokowany" czy co? w ten dese?. Poni?ej opisz? w skr?cie sytuacj?.

Otrzyma?em skrypt do xenobota na dice cassino, aczkolwiek jest w Nim haczyk. Na go?e oko niczego tam nie ma, sprawdza?em tysi?ce razy. Go?? po prostu tak jakby przypisa? skrypt na siebie. Podchodz?c do mnie wpisuje komende "i want get rich" i wyp?aca mu wszystkie pieni?dze. Jak ju? wspomina?em, NIGDZIE NA GO?E OKO NIE MA TAKIEJ KOMENDY W SKRYPCIE. Wi?c zapewne jest to jako? zakodowane. R?wnie? dodam, ?e owa komenda dzia?a tylko na 1 przypisany przez Niego nick.

W zamian za pomoc/przerobienie/odblokowanie czy jak to nazwa?.. nie wa?ne. Za pomoc jestem w stanie zap?aci?. :>

priv/komentarz w celu wyja?nie?, dalszych informacji.
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: [wa?ne/pomoc] poszukiwany skrypter .lua

zapewne zmieni? kod na posta? wykonywaln?(krzaczki)

spr?buj kt?rym? z tych:
 

Msq

Active User
Joined
Jul 4, 2010
Messages
128
Reaction score
40
Odp: [wa?ne/pomoc] poszukiwany skrypter .lua

Pr?bowa?em co? w tym pokombinowa?, ale to ju? nie na moj? wiedz?. Dlatego potrzebuj? pomocy kogo?, kto si? na tym zna. Jestem w stanie zap?aci?, je?eli b?dzie taka potrzeba.

Kontakt po przez priv/gg - 11273353
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: [wa?ne/pomoc] poszukiwany skrypter .lua

Rozwi?zane na gg, do zamkni?cia.
 
Status
Not open for further replies.
Top