What's new

Wasz idealny war ots

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Witajcie, pomysla?em, ?e zrobi?bym wara ale nie wiem czego gracze oczekuj?. Mo?ecie napisa? szybk? recenzje jaki jest Wasz idealny war? Mam mozliwo?ci, serwery itd - chce co? usklepa? fajnego, nie pod zarobek lecz pod zabawe :) Oczywi?cie pomys?odawcy b?d? nagrodzeni prywatn? wiadomo?ci? z kodem sms kiedy serwer wystartuje. Biore tylko powa?ne recenzje i pomys?y :>
 

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: Wasz idealny war ots

- eventy podstawowe (zombie, firestorm, run, rush, stf itd.) i jaki? nowe(kt?re sam musisz wymy?li?)
- dobry balans (polecam wzi?? jaki? dobry team do testowania),
- r??ne systemy (przyk?adowo fruit boost system z noobwarsa),
- standardowa mapa(rl miasta+miasta z karamy- t1/2/3/4) oraz jakie? nowe miasta/ma?e tereny do bitek,
- turniej gildii(do wygrania PLN/vt/ts) oraz 2/3 konkurencje dla graczy (np. top fragger), gdzie nagrod? te? by?yby pieni?dze/itemy,
- wszystkie ograniczenia (nie mc, ale np. combo leadera/follow),
- stabilny server, lagi nie s? mile widziane,
- nowe itemy, kt?re b?d? dost?pne do zdobycia z event?w/nowych potwor?w/system?w,
- mo?liwo?? wykorzystania frag reward w r??ny spos?b(wymiana na nowe itemy/supple itp),
- kilka quest?w(najlepiej nie typu id?>zabij>we?.

Najlepiej por?wnaj sobie kilka ots?w(karamy, noobwars, battlewar
 
Joined
Apr 24, 2015
Messages
49
Reaction score
0
Odp: Wasz idealny war ots

1. Wyb?r darmowych postaci na tym samym levelu.
2. Mo?liwo?? p?atnego kupna nicku, jednak z tym samym lvl co podstawowe.
3. Kilka map (pustynia, miasto itp.) zmieniaj?ce si? co 20 minut.
4. 2 dru?yny - 2 kolory, kt?re ze sob? walcz?.
5. Tyle samo cz?onk?w w ka?dej dru?ynie.
6. Ranking na stronie pokazuj?cy liczb? frag?w ka?dego z graczy, kt?rzy zakupili nick.
7. ?adnych item?w czy rajd?w, tylko battle.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Odp: Wasz idealny war ots

1. Zak?adanie postaci dla wszystkich (z czego konta darmowa nie zapisywa?yby post?p?w, by?o by to swego rodzaju demo).
2. PvP takie jak w Tibii.
3. Mapy ?ci?le po??czone z nowymi trybami rozgrywki (zaznaczam, ?e nie s? botfriendly i chuj w dupe botterom):
- CTF; 2 lub 3 dru?yny walcz? o flag? przeciwnika, kt?r? musz? zanie?? do swojej bazy
- OBJ; co? na styl Chivalry Medieval Warfare, 1 dru?yna broni np. zamku, 2 dru?yna musi przebi? si? przez mur (u?ywaj?c np. x razy kilofa na bramie) a nast?pnie musi zabi? potwora (kr?la), kt?ry atakuje tylko wrog?w
- HILL; dru?yna 1 musi obroni? pos?g swojego kr?la, kt?ry zrywa dmg je?li wr?g podejdzie za blisko i go atakuje
- SURVIVAL; dru?yna 1 broni swojej karawany przez x czasu albo do sko?czenia si? ticket?w dru?yny 2
- TF; 2 lub 3 dru?yny bij? si? przez x czasu lub do x killi
- VAMPIRE; po zabiciu danej osoby przechodzi do wrogiej dru?yny, gra do x czasu lub do przej?cia ca?ej dru?yny lub jakiego? %
- RUSH; walka w que?cie labiryntowym o to kto pierwszy dobiegnie do wsp?lnego pokoju z nagrodami i prze?yje

Po ka?dym z meczy przychodzi lvl w zale?no?ci od post?pu i par? monet. Monety mo?na wyda? w lobby na dane przedmioty/skille (dist/sword itp), kolejne cz??ci lobby mog? by? oddzielone bramkami lvlowymi.

----------
Raczej taki ambitniejszy projekt, ale jak ci zale?y to co? wykorzystasz ;]
 

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Odp: Wasz idealny war ots

Refresh poraz kolejny. Robie serwer z pomys?ami od graczy robiony dla graczy, a nie kaski. Wi?kszo?? pomys??w mi si? podoba. Dostaniecie pkt na PW na start je?eli jaki? punkt mi podpasuje. My?le, ?e warto bo b?d? konkurowa? z najwiekszymi war OT kt?re w?a?nie zosta?y ww przez Gumiok Mieszanina.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: Wasz idealny war ots

Przede wszystkim to zadajesz zle pytanie, bo odpowiedzi ci nic nie dadza. Co ci po tym, ze pare osob sie wypowie co lubi? Jedni ci powiedza, ze wola mase eventow i low lvl itp, inni, ze wola wieksze levele i mniej eventow... A podstawowe zalozenia war otsow sa wszedzie takie same...

Jak chcesz juz decydowac to musisz sie sam zastanowic co chcesz zrobic, masz kilka opcji na ogarniecie tego wszystkiego.
Trzeba sie zastanowic czy wszystko bedzie oparte na systemach i eventach w glownej mierze, czy gracze dostana 100% wolnosci i po prostu mape do biegania czy wszystko bedzie polaczone. Czy swoboda dla graczy sama mapa i niech sie napierdalaja, czy same systemy typu teraz ctf dla wszystkich, za 20 minut dtb dla wszystkich i tak w kolko, bez zadnej otwartej mapy... I posrednie rozwiazanie... Jest mapa, mozna sobie wyjsc i sie bic. Sa eventy, battle itp gdzie mozna isc ale nie trzeba. Jak dla mnie najlepsza metoda to polaczenie wszystkiego.

No ale wlasnie, mozesz zrobic ktorakolwiek metoda serwer i jesli zrobisz wszystko dobrze to serwer wypali i bedzie fajny... Czesc osob wejdzie, czesc nie, nie da sie zadowolic wszystkich, nie wazne jak bys sie staral.

A tak z mojej strony i w mojej opini... Czy dodawac mase eventow typu firestorm i 50 innych z evo? No nie wiem, jak dla mnie to przesada. Lepiej 2-3 ogarniete eventy pvp ktore by sie odbywaly nie ze 2 razy w tygodniu tylko na przyklad co godzine... CTF, DTB/Castle, Battle(Rush) i w sumie tyle. Wchodza ekipy, wchodza pojedyncze osoby i sie bija. A do tego dodatkowe nagrody sa ;p Chodzi o to, ze to war ots, a nie jakis kurwa symulator zombie czy wyscigi po labiryntach xd No i co za duzo to nie zdrowo.

Ogolnie jesli chodzi o same standardowe rzeczy to dobra mapka i balans + maly rozrzut leveli, zeby nie bylo ze jakis 80 czy 100 wybiega i dostaje ueka od 250 i pada... Albo staly level ustalony, albo na przyklad ograniczenie max niewiele wieksze od minimalnego...

Takich typowo warotsowych rzeczy nie wymieniam nawet bo nie ma sensu. To oczywiste ze musza byc jakies blokady na mc, cl itp. To, ze serwer musi byc stabilny i inne duperele...



Jednym slowem, podejmij decyzje w jakim stylu robisz serwer i zrob go dobrze to bedzie dobrze. Czy to bedzie low war bez eventow, czy same eventyi brak otwartej mapy na srednich poziomach, czy polaczane wszystko razem... Wariacji tak na prawde nie masz zbyt wiele, moze z 8 by sie pomyslow uzbieralo i tyle. Z czego wszystko bedzie mozna podzielic na jakies 3 kategorie. I tyle jest tu z zastanawiania sie. Szkoda czasu na myslenie i na takie tematy.
 

Mr ImaGu?

Advanced User
Joined
Dec 13, 2014
Messages
289
Reaction score
10
Odp: Wasz idealny war ots

A ja bym zrobi? WAR // sw?j tylko ja nie skrypter :D

Pomys? :

Character : Jest si? zombie > posta? ma te? outfit zombie (normal) ,gra si? jak na warze zdobywa si? lvl'e do np 50 poziomu, a za dan? ilo?? frag?w zdobywasz nowe rangi i nowy outfit .
EQ : Co lvl dostaje si? lepsze eq, zaczynaj?c od tych z 1 arm
Eventy : W?asne :] Tu mam par? pomys??w, ale nie umiem zrobi? xD
Map : Nie zwyk?a, lecz fantastyczna / mroczna zrobiona pod WAR

~:'_':~
[MENTION=15656]edi[/MENTION]t
Skrypty : Anti MC / Anti Bot
 

NeedYourBlood

Banned
Joined
Apr 9, 2013
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Wasz idealny war ots

Powiniene? zrobi? taki war ots jakie by?y kiedy? czyli
-2 dru?yny (np. Blue i Red)
-mapki zmieniaj?ce si? co 15 minut (np. Fibula,Venore,Edron,Carlin)
-doda? jaki? event co godzin? (np. Open Battle Event czyli zrzuca osoby kt?re si? zg?osi?y do dru?yn i lec? ank-dara)
-doda?by? mo?liwo?? tworzenia w?asnej postaci i z w?asnym nickiem za jakie? drobne pieni?dze ;p
i to tyle
 
Top