What's new

Win32.Delf - wirus, trojan, keylogger? Nie.

Elf

Sing blue silver
Joined
Apr 12, 2008
Messages
409
Reaction score
50
Age
32
Ot?? tak, jak w temacie- nie jest to wirus.
Nie wierzysz? Czytaj dalej!

Jaki? ju? czas temu (do?? dawno w gruncie rzeczy) wprowadzona zosta?a mo?liwo?? zdalnej administracji serwerem OpenTibia za pomoc? OTAdmin. Niestety protok??, aczkolwiek jego rodzaj, kt?ry jest do tego wykorzystywany kilka program?w antywirusowych wykrywa jako wirus(trojan), a dok?adniej Win32 (i/lub) Delf.
I tu chc? podkre?li?- jest to w 100% bezpieczne, aczkolwiek dalej nie ufa?bym nowo zarejestrowanym u?ytkownikom, kt?rzy w pierwszych 10 postach zamieszczaj? silnik :)

Wybaczcie, ?e pisz? ten temat, ale ma?o kto doczytuje si? a? 7 punktu w regulaminie, gdzie zosta?o o tym wspomniane, a widz? coraz wi?cej post?w w tematach ze znanymi & lubianymi silnikami o tym, ?e zawiera rzekomego wirusa.
 
Last edited:

nikolas12

Active User
Joined
Mar 29, 2012
Messages
101
Reaction score
2
Odp: Win32.Delf - wirus, trojan, keylogger? Nie.

Mi wykrywa ten wirus
21lvbly.jpg
, czyli on nie jest gro?ny?

---------- Tre?? dodana o 20:56 ----------

W?a?nie.
Mi wykrywa ten wirus oto ss , czyli on nie jest gro?ny?
 

lolmen4242

Banned
Joined
Aug 12, 2011
Messages
37
Reaction score
2
Odp: Win32.Delf - wirus, trojan, keylogger? Nie.

nie wiem uzytkowniku elf ? za co masz zasluzonego :) kazdy silnik ma zrobiony wirus specjalnie dlatego za na lubelskim otsie sa 4 na 40 wirow :) a na moim 2na 40 :) po co klamiesz masz cos z tego ? jaka kase czy co ? wirus to wirus da sie go skasowac lub tez nie :< bo jest na haslo a jakbym umial to bym zrobil totalnhy czysty silnik to msie uzytkowniku elf nie wypowiadaj w tej sprawie !!!!!!
a do uzytkownika nikolas12 mam tyle zeby nie sciagal plikow exe silnikow bo oni tam specjalnie wiry daja a potem sie wlamuja na konta !!! polecam sciagac juz silnik zapokowany w win rarze zawsze to troche latwej i bezpieczniej <troche>100 % bezpieczne ta jasne a moze 50 % bezpieczne ale z mila checia poslucham twoich dennych argumentow :>

---------- Tre?? dodana o 06:47 ----------

moj silnik znajduje sie ponizej 2 strony w silniku war nosi nazwe :) fibula war ots zachecam do pobrania :>

---------- Tre?? dodana o 06:49 ----------

http://tibia.net.pl/threads/559574-Full-silnik-z-source-tibiafun-org/page2 prosilbym jesli sie spodoba silnik i bd dla was czysty o dodanie do do list swoich bylbym bardzo wdzieczny :) silnik fibhula war ots jak wspomnialem

---------- Tre?? dodana o 06:58 ----------

przepraszam za bledy ortograficzne szybko pisze staram sie malo robic bledow :)
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Win32.Delf - wirus, trojan, keylogger? Nie.

nie wiem uzytkowniku elf ? za co masz zasluzonego :) kazdy silnik ma zrobiony wirus specjalnie dlatego za na lubelskim otsie sa 4 na 40 wirow :) a na moim 2na 40 :) po co klamiesz masz cos z tego ? jaka kase czy co ? wirus to wirus da sie go skasowac lub tez nie :< bo jest na haslo a jakbym umial to bym zrobil totalnhy czysty silnik to msie uzytkowniku elf nie wypowiadaj w tej sprawie !!!!!!
a do uzytkownika nikolas12 mam tyle zeby nie sciagal plikow exe silnikow bo oni tam specjalnie wiry daja a potem sie wlamuja na konta !!! polecam sciagac juz silnik zapokowany w win rarze zawsze to troche latwej i bezpieczniej <troche>100 % bezpieczne ta jasne a moze 50 % bezpieczne ale z mila checia poslucham twoich dennych argumentow :>

---------- Tre?? dodana o 06:47 ----------

moj silnik znajduje sie ponizej 2 strony w silniku war nosi nazwe :) fibula war ots zachecam do pobrania :>

---------- Tre?? dodana o 06:49 ----------

http://tibia.net.pl/threads/559574-Full-silnik-z-source-tibiafun-org/page2 prosilbym jesli sie spodoba silnik i bd dla was czysty o dodanie do do list swoich bylbym bardzo wdzieczny :) silnik fibhula war ots jak wspomnialem

---------- Tre?? dodana o 06:58 ----------

przepraszam za bledy ortograficzne szybko pisze staram sie malo robic bledow :)
Nie wiem czy wiesz, ale elf to jeden z developer?w TFS'a, ma on wielki udzia? w tworzeniu serwera Shadowcores. Wydaje mi si?, ?e jego wiedza > Twoja wiedza, z ca?ym szacunkiem.
 

lolmen4242

Banned
Joined
Aug 12, 2011
Messages
37
Reaction score
2
Odp: Win32.Delf - wirus, trojan, keylogger? Nie.

to wszystko zalezy czy przeprowadzi sciezke czysta w kodowaniu c++ <win32> innymi czy tez wsadzi wirusa do tej sciezki :> wiec to ty sie mylisz Meretve <expercie> to jak wytlumaczysz wirusa kolegi up nikolas12 co za wiera sciezke win 32 jak juz wspomnialem :p zreszta ci te wirusy to scan wykryje myslicie ze tworca windows czy linuksa przeoczyl ? stawianie serwerow i ta sciezke win 32 wlasnie ze nie w tym przypadku nei masz racji <Meretve >czekam na jedno twoje wyjasnienie z kad on ma wirusa win 32 G\Penek\Penek\Nowy folder\The ForgottenServer.exe czekam na twoj denny argument jak mi to wyjasnisz skoro nie mam racji ? ;) czy ten koder w takim razie przeprowadzil 100 % bezpieczna sciezke win 32. wlasnie ze nie ;) to moja odpowiedz a jakie jest TWOJE ZDANIE

---------- Tre?? dodana o 10:41 ----------

i co z koro ma wiedze fsa i jest tworca zawirusowanych plikow i bierze udzialy w tworzeniu serwera <Shadowcore> to moja wiedza czy kogos innego moze byc gorsza ? wlasnie ze nie . Meretve jak tam wolisz sciagac zawirusowane pliki i co tydzien robic formata komputera to twoja sprawa :> czekam pilnie na TWOJA I TYLLKO TWOJA demnna argument :> a jesli masz pisac p,i,e,r,d,o,l,y, to lepiej wogole nic nie pisz :) tak samo czekam na odpowiedz innych uzytkownikow :>

---------- Tre?? dodana o 10:43 ----------

denny argument przepraszam za bledy :> jak za inne bledy ortograficzne kazdemu moze sie zdarzyc :)

---------- Tre?? dodana o 10:44 ----------

tak samo masz silnik tibia fun :> jak sciagniesz se silnik celus i tibia fun to zauwazysz w konsolce ze jest tam blad skryptu ;> a w lubelskim go nie ma . wiec jak to tez wyjasnisz ?

---------- Tre?? dodana o 11:06 ----------

a i zapomnialem dodac ze najlepszymi tworcami OTS w przypadku tibia jest Mazurski ots<vinox> i armia topside<nie znam hosta> i oni koduja najlepsze serwery bez restartu nie padaja jak np lubelski nie biora tez udzialu czy tez biora w konkursach :> wiec <elf i Meretve> nie macie racji ale takiego silnika bez wirow i dobrze skodowanego skryptowanego nikt ci nei da !!!! moze ci udostepnic z wirami zle skodowanego jak np w lubelskim nei bylo widac rebornu jaki sie ma i zle zmapowanego :) lub tez dobrze dlatego niekturzy zazdroszcza im jak zarabiaja na graczach z pacc runkami i z dobudowkami domkow czy na czyms innym :>

---------- Tre?? dodana o 11:10 ----------

ich otsy trwaja co najmniej wiecej niz z 5 lata bez restartu jak taki madry jestes to podaj mi ots shadowa jesli ma ..ktory nie upadl trzymal sie dluzej niz te 4 lata :> slucham i inni uzytkownicy tez posluchaja ;>
 

elora1992

Advanced User
Joined
Jan 28, 2011
Messages
334
Reaction score
4
Odp: Win32.Delf - wirus, trojan, keylogger? Nie.

dajcie reuploada ;3
 

maroco

New User
Joined
Jul 23, 2014
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Win32.Delf - wirus, trojan, keylogger? Nie.

Mo?e nie ka?dy Win32 to wirus ale ja za?apa?em si? na taki przypadek, ?e nie moge ogl?da? film?w na yt.
 

Pastel

User
Joined
Feb 5, 2014
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Win32.Delf - wirus, trojan, keylogger? Nie.

kazdy win 32 ma jakies wirusy a pozniej sluchasz rad ciamciaj bigosa i nei dzialaja ci filmiki na yt :) pozatym windows jest niestabilnym systemem nei to co linux :)
 
Top