What's new

Wrota Ciemno?ci.

Status
Not open for further replies.

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Ksi??yc ?wieci? w pe?ni.By? to widok niecodzienny, gdy? dzia?o si? to ka?dego dnia w po?udnie. Dooko?a panowa?a ciemno??, a ksi??yc swoim blaskiem o?wietla? tylko jedno miejsce-cmentarz. Legenda m?wi?a o Szkieletach, kt?re nie dozna?y rado?ci z ?ywota ziemskiego. Wraz z nadej?ciem pe?ni o?ywa?y ich ko?ci, a dzia?o si? tak, gdy? ich dusze nie opu?ci?y dawno rozk?adaj?cego si? cia?a i zagubione b??ka?y si? po ciemnych korytarzach grobowc?w w poszukiwaniu ukojenia na wsze czasy... Cmentarz po?o?ony by? na zach?d od miasta Carlin, kt?rego mieszka?cy codziennie musieli podejmowa? walk? ze zbli?aj?cymi si? do miasta umarlakami. Wszystko to spowodowane by?o otwieraj?cymi si? Wrotami Ciemno?ci, kt?re przenosi?y wampiry, duchy i szkielety z za?wiata umar?ych. Pragn??y one za wszelk? cen? wyssa? odrobin? krwi lub przej?? cia?o ?yj?cego. By?a to udr?ka dla mieszka?c?w i ci?g?e ?ycie w strachu, gdy? ka?dego dnia potwor?w by?o coraz wi?cej. Niestety broni?cym si? nie wystarczy?o si?, a ich krew zosta?a w ca?o?ci poch?oni?ta przez umar?ych. Legenda g?osi?a, i? gdy ostatnia kropla zosta?a wessana, bowiem Ksi??yc sta? si? krwisty, a ociekaj?ca z niego krew spadaj?c na Ziemie na nowo odrodzi?a ?ycie umarlak?w.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Wrota Ciemno?ci.

Ciekawe, ale srednie. Troche dziwne rzeczy i nie pasujace moim zdaniem delikatnie do siebie.
Np.
nie dozna?y za ?ycia ?ywota ziemskiego
Ale:
nie opu?ci?y dawno rozk?adaj?cego si? cia?a
Skoro cialo sie rozkladalo to musialo zyc, czyli musialo doznac zywota ziemskiego.
Albo takie cos jak:
Pragn??y one za wszelk? cen? wyssa? odrobin? krwi
Wszystkie szkielety itp? Wampiry wysysaly krew, szkielety i duchy nie bardzo.

odrodzi?a ?ycie umarlak?w
Ciekawe :D

Hmm brakuje mi jeszcze spacji po przecinkach i kropkach zeby sie to wygodniej czytalo...
A w przed ostatniej linijce zamiast zosta?? powinno byc chyba zosta?a.
Poza tym troche takich bledow, ale w sumie nie chce mi sie szukac, poza tym jestem w tym gorszy niz 98,31% osob na tym forum wiec sie za to nie zabieram.

Tak wiem nie znam sie na tym, ale i tak chcialem to napisac.

@edit
Lepiej, ale co ja tam wiem ;<
 
Last edited:

monkey1233

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
76
Reaction score
4
Odp: Wrota Ciemno?ci.

Cmentarz po?o?ony by? na zach?d od miasta Carlin, kt?rego mieszka?cy codziennie musieli podejmowa? walk? ze zbli?aj?cymi si? do miasta umarlakami.
Uznam to za fantasy.
Ale og?lnie :

Stylisktyka
Systematyka
Ortografia
Sens
___________
= celuj?cy -
Regardss
 

sworden

Advanced User
Joined
Jul 12, 2011
Messages
202
Reaction score
2
Odp: Wrota Ciemno?ci.

Wrota Ciemno?ci. rz?dz? !!!
 

Que Aka Seud

Active User
Joined
Dec 18, 2011
Messages
104
Reaction score
2
Odp: Wrota Ciemno?ci.

Mi?e Do Czytania I Interesuj?ce Ale Co? Brakuje, Lecz Mi Si? Podoba..
Czekam Na Nast?pne.
Og?lna Ocena Za Prace 8,5/10 + Ortografia !
 

RNS

Active User
Joined
Sep 28, 2011
Messages
53
Reaction score
8
Odp: Wrota Ciemno?ci.

Mam nadziej?, ?e to tylko pierwszy akapit prologu, bo d?u?sze opowiadanie m?g?bym napisa? na listku papieru toaletowego siedz?c za potrzeb? w toalecie. Styl dobry, chocia? nie powala, ortografia w porz?dku, interpunkcyjnie nic nie rzuca si? w oczy. Ostatnie zdanie jest do?? dziwnie skonstruowane, ale za???my, ?e wiadomo o co chodzi.

Que aka Seud said:
Mi?e Do Czytania I Interesuj?ce Ale Co? Brakuje
Brakuje ci?gu dalszego, bo w tak kr?tk? histori? nawet nie da si? wci?gn??.
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wrota Ciemno?ci.

Witam Helpka,

Bardzo dobrze opowie?? napisana z wielk? anga?acj? napisz jeszcze jedn? ale bardziej opracowan? w ca?o?? ;p

Ocena - b.dobra


Regards
Kaisus
 
Status
Not open for further replies.
Top