What's new

Wyprzeda? bohater?w i sk?rek: Konferencja Pentapress

Clean-Sector

Senior User
Joined
May 13, 2012
Messages
1,253
Reaction score
53
2013.04.04.LOL_.com_.Banner.Article.ChampSkinSale.jpg

*puk* *puk* To dzia?a? Hej, chwila... kim s? ci ludzie? Eee... panie i panowie z prasy, mam odczyta? wiadomo??:

Przez ostatnie miesi?ce otrzymali?my rekordow? ilo?? skarg od rodzic?w, polityk?w i przyw?dc?w. Podobno media obwiniaj? Pentakill za „moraln? degradacj? Runeterry” oraz „wzrost m?odzie?czej przest?pczo?ci”.

Mam zapewni?, ?e przestaniemy u?ywa? s??w takich jak: #$&*, %&$^, @#$, *%&^, #%&$#%$^&, skur#$%^@&, #$%ek, #$%@^!&, %$^#eniec, $%tas, %$^#, g?upi ch!%@^$&#, @&#&*$*@, %^$&^$%&, zj$^, @#$%, matko^*%&, #%^!, $^%& ?o??dny, konio$%#^ czy !@#$%^&*^#&@%^!%^@$#%$^#@%!^$^.



Poproszono nas o przeproszenie kilku os?b:


*Ahri, przepraszamy, ?e wyrzucono ci? z imprezy z groupies. Gdyby?my wiedzieli, ?e jeste? wysysaj?cym dusze lisim demonem, nigdy by?my tego nie zrobili. Zadzwo?. 487 RP

*Rumble, przykro nam, ?e fani rozwalili twoj? machin? po tym, jak spowodowa?a zwarcie za kulisami. Chocia? niez?y z ciebie #$@#, ?e si? nie przyzna?e?. Po?ar, kt?ry wybuch?, uszkodzi? scen? i chyba zabi? kilku technik?w. 440 RP

*Przepraszamy, ?e zrzucili?my ci? ze sceny, Kassadinie. My?leli?my, ?e nic ci nie b?dzie. Fani zawsze mnie ?api?, a nie podejrzewa?em, ?e tw?j Krok Przez Wymiary wci?? si? odnawia. 395 RP

Ahri_Splash_thumb.jpg

Rumble_Splash_thumb.jpg
Kassadin_Splash_thumb.jpg

*Przykro nam te?, ?e wykopali?my ci?, kiedy przyszed?e? za kulisy jako Kassadin przed Kontaktem z Pustk?. Mamy swoje standardy - bez maski nie jeste? do?? metalowy. 487 RP

*Wiemy, ?e nie powinni?my zwalnia? ci? ze stanowiska ochroniarza, Kennenie Karateko, ale twoje sztuki walki nikogo nie przestrasz? z powodu twoich rozmiar?w. Poza tym ci?gle by?e? naelektryzowany, co rozwala?o sprz?t. 260 RP

*Przepraszamy, ?e zbudowali?my nowe studio nagraniowe w ionia?skich g?rach, Tradycyjny Lee Sinie. Nagrywanie albumu death metalowego tu? przy zakonie to chyba grubosk?rno??. Szukali?my po prostu bardziej organicznych brzmie?. 260 RP

Kassadin_PreVoid_Splash_thumb.jpg
Kassadin_PreVoid_SS_thumb.jpg

Kennen_Karate_Splash_thumb.jpg
Kennen_Karate_SS_thumb.jpg

LeeSin_Traditional_Splash_thumb.jpg
LeeSin_Traditional_SS_thumb.jpg

Co do #$&*@&! Co ja, $%@#%$, czytam? Kto napisa? to $%#$%#$lone przem?wienie? Mam przeprasza?? My #%#$%#$ nie przepraszamy! Co oni sobie, #$@#, my?l?, ?e jeste?my jakim? !@%# Death Cab for Corki? To metal - jak mam pisa? teksty, je?li nie mog? powiedzie? „@%#^”? To nie ma sensu!



Yorick

S?uchajcie, musieli?my to przeczyta?. Ale nie musimy si? do tego stosowa?. Nasz nowy spec od PRu uzna?, ?e przyda nam si? pozytywna opinia po... eee... incydencie. Zw?aszcza w powi?zaniu z innymi... problemami, kt?re mieli?my.



Mordekaiser

Nie, zgadzam si? z Karthusem. Facet przesadzi?. Nast?pnym razem ka?e przyrzec nam, ?e nie b?dziemy ?piewa? o narkotykach. Czy mordowaniu. Albo... jak nazywa si?, kiedy wysysasz czyj?? dusz? z jego cia?a i ka?esz jej zabi? jej przyjaci???

O czym niby mamy ?piewa?? Zgadzasz si?, Sona?


Sona

...



Yorick

Nie o to mu chodzi. Opinia publiczna jest do?? dra?liwa po ostatnim koncercie. Wiecie, kiedy znale?li sponsora Karthusa z AA wybebeszonego i powieszonego na o?wietleniu podczas refrenu naszej nowej piosenki „Wybebesz? ci? i powiesz? na o?wietleniu”.



Olaf

Chwila, mieli?my wczoraj koncert, a Karthus zamordowa? swojego sponsora? Rety, hardkor. W og?le tego nie pami?tam.



Hej, $&%$ si?, Olaf! Rzekomo! Rzekomo zamordowa?em! ?ledztwo wci?? trwa - z pewno?ci? pojawi? si? dowody, kt?re oczyszcz? mnie z winy. W przeciwnym razie przep?aci?em tego technika ?ledczego.

O k@#$!@! Wci?? tu jeste?cie? Eee… s?uchajcie, sk?rki i bohaterowie b?d? na wyprzeda?y tylko mi?dzy 5, a 8 kwietnia, wi?c kupujcie je, zanim wr?c? do zwyk?ych cen. Musz? zwolni? kolejnego speca od PRu.

Code:
Oryginalny temat: http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/wyprzeda%C5%BC-bohater%C3%B3w-i-sk%C3%B3rek-konferencja-pentapress-0
T?umaczenie: Riot system
 
Top