What's new

Wywiad z Batisem [Moderator]

Status
Not open for further replies.

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Wywiad z moderatorem - Batis


Wst?p!

Don Dawido: Cze?? Batis. Postanowi?em przybli?y? u?ytkownikom naszego forum troch? twoj? osob?. Kr?cej m?wi?c zechcia? by? udzieli? nam wywiadu?

Batis: Cze??, no jasne.

Don Dawido: Standardowe pytanie maj?ce na celu zapoznanie spo?eczno?ci naszego forum z twoj? osob?. Pokr?tce o tobie. Imi?, wiek, miejsce zamieszkania, miejsce urodzenia, hobby, stan cywilny.

Batis: Na imi? mam Miko?aj, w tym roku sko?cz? 18 lat, mieszkam od urodzenia w Bydgoszczy ale planuj? wyjazd na studia do innego miasta. Nie mam ulubionego zaj?cia lecz lubi? ogl?da? seriale, pyka? w fpsy, na PC ofc, a gdy robi si? cieplej dochodzi do tego jazda na rowerze.​

Net life!

Don Dawido: Sk?d pomys? na nick? Jest on z czym? zwi?zany? pl?tanina wyraz?w czy zwyk?y przypadek?

Batis: Wcze?niej by?em znany z innego nicka, jednak nie by? to m?j nick a kuzyna. Gdy pierwszy raz w 2010 roku dosta?em si? do kadry, kt?ry? z ?wczesnych admin?w zmieni? mi go na Batis. ?adnej historii nie ma, jest to zwyk?y przypadek - poprostu ten wydawa? mi si? "lepszy".

Don Dawido: Jak zacz??e? swoj? dzia?alno?? w internecie?

Batis: Je?li chodzi Tobie o TNET to by?o to moje pierwsze forum na kt?rym zacz??em si? udziela?, po roku napisa?em podanie na aktywnego, kt?re rozpatrzy? Vrael. Wr?ci?em ze szko?y i patrze, ?e mam pogrubiony nick, mo?e dziwnie to zabrzmi ale cieszy?em si?, zawsze to jaki? awans. P??niej to ju? posz?o ?atwo, support -> pr?bny -> moderator. Po 6 miesi?cach odszed?em z forum i zosta?em Vipem, oko?o 2 tygodni temu wr?ci?em aby zn?w wlepia? warny :).

Don Dawido: Jak si? dowiedzia?e? o tibia.net.pl?

Batis: Szczerze m?wi?c nie pami?tam czy chcia?em co? sci?gna? czy by? jaki? inny pow?d. Interesowa?em si? mappingiem by? mo?e to by? pow?d za?o?enia konta na Tibia.net.pl

Don Dawido: Co s?dzisz o tym forum?

Batis: Jako moderator nie mog? si? ?le wypowiada? bo mnie zbanuj?. A tak na serio, to je?li chodzi o u?ytkownik?w to poziom jest ca?y czas ten sam, ?rednia wieku to gimnazjum. Moim zdaniem to forum mia?o sw?j czas w 2009/10 roku, gdzie kadra to by?a jedna wielka rodzina, forum nie nale?a?o do firmy, kt?ra umie?ci?a multum reklam na nim co spowodowa?o wr?cz niemo?liwo?? korzystania ze strony bo co chwile co? wyskakuje. (Ale od czego jest adblock. :) ) Podsumowuj?c, mog?oby by? lepiej ale narzeka? te? nie mog?.

Don Dawido: Masz jakie? plany jego (forum) dotycz?ce?

Batis: Niedawno wr?ci?em do kadry wi?c narazie nie my?l? do przodu, robi? to co do mnie nale?y. Zobaczymy "w praniu".

Don Dawido: Kolejny standard. Twoje osi?gni?cia w tibii.

Batis: Nigdy nie gra?em d?u?ej na "rl", moim najwi?kszym osi?gni?ciem by? tam paladyn, 31 lvl. Zdecydowanie wola?em gra? na OTS, pami?tam, chodzi?em jeszcze do podstaw?wki, by? to mo?e rok 2005? Wtedy gra?em bardzo d?ugo na serwerze Exodus, tibia 7.6. Mia?em tam posta? 200+, te? paladyn. By? to chyba jeden z pierwszych OTS, gra?o tam du?o ludzi, mo?naby nawet por?wna? to do rl, stali bywalcy, gildie. Czyli to co dzisiaj jest na porz?dku dziennym.

Don Dawido: Sk?d si? o tej grze dowiedzia?e??

Batis: Od kolegi z podstaw?wki. Pami?tam, ?e nie umia?em za?o?y? konta i on mi zak?ada?. Rozmawiali?my przez telefon, ja m?wi?em wszystko on wpisywa?. Uda?o mi si? nawet wyj?? na maina wtedy. Ale sko?czy?em chyba gr? na 15 lvlu. P??niej wspomniany wy?ej OTS.​

Real life!

Don Dawido: Co robisz na co dzie?? Masz jakie? zaj?cia (pr?cz hobby)?


Batis:
Od poniedzia?ku do pi?tku tak jak wiekoszo??, szko?a. W weekendy i pi?tkowe wieczory wypady z kolegami do pub?w aby zrelaksowa? si? po ci??kim tygodniu. W dodatku jestem teraz w roczniku 18, wi?c coraz wi?cej imprez.

Don Dawido: Masz jaki? plan przysz?o?ciowy? Tzn. co chcesz robi? za kilka lat?

Batis: Chodz? do technikum, p??niej chcia?bym i?? na studia informatyczne. Programowanie, grafika. Tego dok?adnie jeszcze nie wiem.

Don Dawido: Jakiego rodzaju muzyki s?uchasz? dlaczego on? masz jaki? ulubiony kawa?ek do kt?rego mimo wszystko wracasz?

Batis: S?ucham prawie wszystkiego, nie lubi? dubstepu, rapu, hh. Oczywi?cie s? kawa?ki kt?re s?ucham lecz te gatunki nie nale?? do moich ulubionych. Zdecydowanie wol? s?ucha? rocka. Co do ulubionej piosenki, aktualnie nie mam takiej.

Don Dawido: Masz jaki? ulubiony film?

Batis: Nie jestem specjalnym kinomaniakiem i nie czuj? teraz ch?ci obejrzenia jakiego? filmu, wi?c chyba nie mam jakiego? specjalnie ulubionego. Og?lnie lubi? komedie i trudne filmy, po kt?rych obejrzeniu cz?owiek zamiera na chwil? i oddaje si? rozmy?laniu nad w?asnym ?yciem. Takim w?a?nie filmem jest "Zielona Mila".

Don Dawido: Sporty jakie uprawiasz czynnie i jakie lubisz ogl?da? w telewizji.

Batis: Nie uprawiam ?adnego sportu. Ale jakbym mia? wybiera? w co chce gra? na wf, to siatk?wka, pi?ka no?na. Co do telewizji to aktualnie pi?k? r?czn?.​

Zielona Mila!

W zwi?zku z tym i? dowiedzia?em si? wcze?niej od ciebie o tym, ?e ogl?da?e? Zielon? mil? postanowi?em zada? ci par? pyta? z nim zwi?zanych.

Don Dawido: Jak og?lnie oceniasz film?

Batis: No jest to m?j ulubiony film, wi?c co by tu powiedziec. Dobra obsada, fabu?a. Film ma co? w sobi?.​


Szybkie pytania!​
!


Tutaj kilka szybkich pyta? do Ciebie.

Don Dawido: Tw?j ulubiony sport?
Batis: Siatk?wka.

Don Dawido: Real Tibia czy OTS?
Batis: OTS.

Don Dawido: Najlepszy OTS wed?ug Ciebie?
Batis: Eternal Kingdoms

Don Dawido: Najlepszy protok???
Batis: 7.60.

Don Dawido: Najlepsze Miasto?
Batis: Estimar.

Don Dawido: Twoja ulubiona profesja?
Batis: Paladyn.

Don Dawido: Najlepszy mapper Tibia.net.pl?
Batis: Fluos.

Don Dawido: Najlepszy skrypter i koder Tibia.net.pl?
Batis: Xart Irok.

Zako?czenie!

Dochodzimy do ko?ca naszego wywiadu. Na sam koniec ma?a zabawa... ja pisze s?owo, a ty z czym Ci si? kojarzy.

Don Dawido:tibia.net.pl
Batis: Ca?e moje ?ycie :D.

Don Dawido:Skok
Batis: W bok.

Don Dawido:DJ
Batis: Klub.

Don Dawido:Windows
Batis: Microsoft.

Don Dawido:Gadu Gadu
Batis: Reklama.

Don Dawido:?ycie
Batis: Zabawa.

W tym momencie mo?esz pozdrowi? kogo? i napisa? co? od siebie je?eli masz tak? ochot?.

Batis: Hm, du?o by tu wymienia?. Wi?c mo?? og?lnikami, ca?? kadr? tera?niejsz? i by?? oraz osobno Nye : P dzi?ki, kt?rej awansowa?em na supportera dawno temu.

Don Dawido: Okej, dzi?kuje i pozdrawiam.
 
  • Like
Reactions: Sco

Kaziaka

Banned
Joined
Jan 25, 2012
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Wywiad z Batisem [Moderator forum]

Odp: Wywiad z Batisem [Moderator forum]

Zielona Mila!

W zwi?zku z tym i? dowiedzia?em si? wcze?niej od ciebie o tym, ?e ogl?da?e? Zielon? mil? postanowi?em zada? ci par? pyta? z nim zwi?zanych.

Don Dawido: Jak og?lnie oceniasz film?

Batis: No jest to m?j ulubiony film, wi?c co by tu powiedziec. Dobra obsada, fabu?a. Film ma co? w sobi?.

Ja widz? tylko jedno ;p

Wywiad schludnie przeprowadzony, kilka trafnych pyta?, ?adnie posegregowane. Pi?kny, jednak kr?tki :)
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Wywiad z Batisem [Moderator forum]

Odp: Wywiad z Batisem [Moderator forum]

Jest kilka b??d?w, liter?wek, ale og?lnie jest ca?kiem ?adnie. Trafne pytania, ale te dotycz?ce prawdziwego ?ycia powiniene? zada? na pocz?tku, od razu po pytaniach o imi?, wiek i te sprawy.

Aha, jeszcze jedno. Je?li piszesz oficjalny wywiad, wypada?oby pisa? 'Ty/Tobie/Ci/Ciebie' z du?ej litery. ; )
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Wywiad z Batisem [Moderator forum]

Odp: Wywiad z Batisem [Moderator forum]

Jako, ?e na forum roi si? od mistrz?w poprawnej polszczyzny, kt?rzy na pewno z ch?ci? wytkn? Ci ka?dy brak przecinka, liter?wk? czy b??d (tak jak ja za pi?knych lat '09/'10), ja spojrz? na wywiad od strony merytorycznej, czyli w sumie od tej istotniejszej. Przede wszystkim z wywiadu dowiedzia?am si? o Batisie niezbyt interesuj?cych rzeczy - ?e osiemnastka na karku, ?e lubi siatk?wk?, ?e grywa raczej na OTSach ni? RL, ?e w kadrze go?ci? raczej kr?tko czy lubi "Zielon? Mil?"... To wszystko naprawd? urocze, ale jednak brakuje w tym wywiadzie czego?, co sprawi?oby, ?e chcia?oby si? do niego wraca?. Ani specjalnie interesuj?cych pyta? nie zadawa?e? (sam kilka razy podkre?la?e?, ?e lec? "pytania standard", kt?re s? niemal w ka?dym wywiadzie), ani Batis szczeg?lnie ciekawie nie odpowiada?, ani forma, pomimo podzielenia ca?o?ci na podgrupy, nie jest jaka? ujmuj?ca. Ten wywiad jest poprawny i nic wi?cej, przeczyta si? go i zaraz o nim zapomni. A ja na przyk?ad ch?tnie dowiedzia?abym si? czego? wi?cej - jak Batis ocenia nastroje w kadrze, kt?re wiecznie s? albo burzliwe, albo rewolucyjne i na pewno by?oby o czym pisa?, albo co s?dzi o przej?ciu tneta przez TRO i jak wygl?da wsp??praca z t? firm?, albo czy zdradzi?by cho? kilka plan?w na rozw?j, bo takich by? powinno sporo (powinno. haha.)... Albo cokolwiek. Plus, pope?ni?e? standardowy b??d - zadaj?c pytanie "co s?dzisz o forum" tak na dobr? spraw? nie zada?e? pytania konkretnego. Bo na czym tu si? skupi?? Na layoucie? Na bugach? Na ludziach czy na postach? Powinno si? takie pytania konkretyzowa?, a?eby rozm?wca wiedzia?, na jakim temacie si? skupi? i o czym ciekawie opowiedzie?, za? w tym przypadku Batis powt?rzy? tylko oczywist? oczywisto?? (?e czas ?wietno?ci forum min?? daaaawno temu) i rzuci? wymijaj?ce hase?ko o ludziach oraz kadrze, ?eby nie zagrozi? swojemu zielonemu sto?eczkowi.

Potencja? niewykorzystany, a szkoda, bo mog?o by? ciekawie.

@down
A napisa?am gdzie?, ?e jest zerem? Wtf? XD
 
Last edited:

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z Batisem [Moderator forum]

Odp: Wywiad z Batisem [Moderator forum]

(...)Albo cokolwiek. Plus, pope?ni?e? standardowy b??d - zadaj?c pytanie "co s?dzisz o forum"(...)
Mo?e i pope?ni? ale jeden b??d nie czyni u?ytkownika na forum odrazu zerem.
Nikt nie jest idea?em.


A wywiad dobrze przeprowadzony oraz ,
Doskonale podzielone cz??ci jestem pod wra?eniem . ^ . ^

Regards
 

stripling

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
111
Reaction score
4
Odp: Wywiad z Batisem [Moderator forum]

Odp: Wywiad z Batisem [Moderator forum]

Fajny Wywiadzik, mnie bardzo zainteresowa?.
No wiadomo zbyt kolorowo to tu nie jest, bo jak wiadomo Ja Robi? najlepsze Wywiady [ Zg?oszenia na PW ] :*
10/9 Maxim :D Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top