What's new

Wywiad z Constantine [Manager]

Status
Not open for further replies.

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Witam odwiedzaj?cych wywiad, chcia?em od razu przeprosi? je?eli w kt?rym? z wyraz?w nie b?dzie polskiego znaku, zacina mi si? alt. Wywiad z Constantine dla tibia.net.pl.

Sco: Witaj, czy zechcesz udzieli? wywiadu dla tibia.net.pl?
Constantine: Oczywi?cie! : D

Sco:Grasz w tibie lub open tibie?
Constantine: Na "rlu nie gram ju? kawa?ek czasu. Moim najwi?kszym osi?gni?ciem by?o wbicie 120 lvla palkiem na Asterze (Pallek Adrian) oraz ranga senior tutora, dla kt?rej wchodzi? co jaki? czas na Tibi?, aby mi jej nie zabrali. Z tego wszystkiego by?em te? redaktorem przez pewien czas na tibiopedia.pl, ale z powodu braku czasu musia?em zrezygnowa?. Przez Tibi? pozna?em wielu ludzi, z kt?rymi zadaje si? praktycznie od pocz?tku, wi?c wi??? z ni? mi?e wspomnienia. Co do OpenTibii, to obecnie gram na LordAeron i s?dz?, ?e zostan? tam na d?u?ej. : ]

Sco:Jak d?ugo ju? grasz?
Constantine: Zaczyna?em, gdy jeszcze MDW by? kim?, postacie magiczne bi?y ponad 1k z SD, a paladyn nie posiada? rs'?w. Bardzo dobrze wspominam te czasy i chcia?bym aby wr?ci?y.

Sco:Tworzy?e? lub pr?bowa?e? stworzy? kiedy kolwiek sw?j w?asny serwer ots?
Constantine: Tak, wiele razy. Obecnie pomagam w projekcie pokemon?w. Opr?cz tego uczestniczy?em w wielu projektach OTS, mniejszych lub wi?kszych, ale jako? nigdy nie mog?em w nich zosta? na d?u?ej. Pierwszy projekt by? jeszcze za czas?w tibii 7.6 i osi?gn?li?my rekord graczy 30 ju? drugiego dnia. Nie by? to jaki? zaawansowany projekt, tylko prosta mapa (armonii bodaj?e) z kilkoma nowo?ciami. Cieszy?em si? jak dziecko z tego, ?e mog? tworzy? itemy, a tak?e banowa? tych z?ych graczy. : ]

Sco:Jak trafi?e? na forum tibia.net.pl?
Constantine: Gdy iots.pl upad?o, a i tam mia?em redaktora, zacz??em szuka? nowego forum. By?em pocz?tkuj?cym skrypterem i chcia?em aby ludzi krytykowali moje prace. Forum si? bardzo szybko rozwija?o i od tamtej pory do teraz praktycznie codziennie odwiedzam TNP.

Sco:Od kiedy tu jeste??
Constantine: Zarejestrowany: 27 pa? 2008 - dok?adnie od tego dnia.

Sco:Jak d?ugo jeste? w kadrze?
Constantine: Tego nie pami?tam, ale jestem pewien, ?e jest o tym nowinka w AiZ.

Sco:Co uwa?asz o aktualnej w?adzy tibia.net.pl?
Constantine: Nie rozumiem dlaczego u?ytkownicy narzekaj?. Staramy si? robi? to co w naszej mocy, aby forum ponownie stan??o na nogi. Jeste?my ograniczeni troch? przez TRO, ale w najbli?szym czasie sytuacja powinna si? diametralnie zmieni?, a to przez wprowadzenie aktualizacji na nasze forum. : ]

Sco:Jak odbierasz komentarze u?ytkownik?w na ten temat?
Constantine: To zale?y. Je?eli u?ytkownik jest z g?ry nastawiony na to, ?e TNP jest z?e, a kadra to banda idiot?w, to nie mam praktycznie szans na przedstawienie mu swojej opinii. Staram si? przedstawi? ka?demu z osobna, o ile on sam tego chce, sytuacj? na forum oraz ?rodki, kt?re podj?li?my, aby to wszystko za?agodzi?. Musicie mnie dobrze rozz?o?ci?, abym wkleja? warny. : ]

Sco:Obiecano nam w marcu 2011r. nowy styl dla forum. Czy jako menager
poczyniasz jakiekolwiek kroki w kierunku dotrzymania tej obietnicy?
Constantine: Tak jak powiedzia?em, jeste?my ograniczeni przez TRO. Obecnie nowy layout ma by? wprowadzony na prze?omie grudnia/stycznia.

Sco:Jakie s? twoje obowi?zki na pozycji menagera forum?
Constantine:Moim g??wnym obowi?zkiem jest utrzymywanie dobrych relacji mi?dzy kadra - kadra, u?ytkownicy - kadra. Poza tym rozpatruje propozycje, odwo?ania i wszystkie niesnaski pomi?dzy nasz? spo?eczno?ci?.

Sco:Co uwa?asz o nowym kadrowiczu - Matre - kt?ry zdaniem wielu,
pojawi? si? znik?d?
Constantine: Matre to stary wyjadacz, kt?ry by? globalem dawno temu. Zaproponowano mu powr?t, kadra si? zgodzi?a i tak oto jest.

Sco:Czy uwa?asz, ?e wyniki naboru na support by?y s?uszne?
Constantine: Ca?a kadra wybiera support, wi?c nawet jakbym kogo? nie lubi?, to i tak si? mo?e znale?? w kadrze. Uwa?am jednak, ?e tym razem wybrani supporterzy stan? na wysoko?ci zadania.

Sco:Czy masz specjalne plany na rozwini?cie forum? Jakie?
Constantine: Mam kilka plan?w, ale przedstawi? je wraz z wprowadzeniem nowego lay'a. <tajemniczy>

Sco:Spytam Ci? teraz o paru kadrowicz?w, a ty powied?, jakie masz o nich zdanie.
-Aramiszon;Zbizu;Xanosta;Help3r:Dubler;Vxr;Kazia
Constantine: Wola?bym zostawi? dla siebie opini? nt. ka?dego z user?w/kadry. Mog? tylko powiedzie?, ?e obecnie nie mam ?adnych problem?w z ?adnym z kadrowicz?w. : ]

Sco:Czy uwa?asz, ?e decyzja eturl sous'a o wyrzuceniu z kadry Vendet'a
by?a s?uszna?
Constantine: Sam apelowa?em o jego wyrzucenie. Przez pewien czas by?o ok, ale p??niej nic nie robi?. Dosta?em kilka wiadomo?ci od u?ytkownik?w o jego dzia?alno?ci, a tak?e kilka innych, w kt?rych zawarte by?y inne problemy tj. wyrzucanie ludzi z vt, czy te? g?upie komentarze przy banowaniu. Decyzja jak najbardziej s?uszna.

Sco:Jakie masz zdanie na temat funkcji [.you]?
Constantine: Nie mam zdania nt. tej funkcji. Nie przeszkadza mi, nie u?ywam jej, je?eli decyzj? u?ytkownik?w przeg?osowano usuni?cie jej, to nie mam nic przeciwko.

Sco:Jakie masz zdanie na temat zmian zaproponowanych przez alastora?
Constantine: Z wi?ksz? ich cz??ci? si? zgadzam, ale wola?bym, aby dzia? powitalna zosta?. Nie krzywdzi nikogo, mo?e tam troszk? spamuj?, ale nie jest to a? tak krzywdz?ce, aby usun?? ca?y dzia?.

Sco:Konkurs, kt?ry zaproponowa? aramiszon jest potrzebny kadrze pod
wzgl?dem raport?w?
Constantine: Oczywi?cie. Obecnie frekwencja w konkursach spad?a, wi?c postanowili?my zrobi? konkurs z po?ytkiem dla u?ytkownik?w, ale te? i dla forum. Bierzcie aktywny udzia?, poniewa? co jaki? czas b?dziemy przyznawa? specjalne nagrody. : ]

Sco:W dziale zapowiedzi 90% temat?w jest nie zgodnych z
regulaminem(pkt2) - czy zamierzasz co? z tym zrobi??
Constantine: Obecnie pracujemy nad tym, aby wszystkie dzia?y zosta?y oczyszczone z nieregulaminowych temat?w. Temat?w w serwerach jest ogrom i uwierz mi, ?e nie ?atwo jest ogarn?? je wszystkie.

Sco:Dlaczego dzia? wie?ci z ots tyle czasu sta? pusty?
Constantine: Postanowi?em, ?e w najbli?szym czasie dodam regulamin dzia?u wie?ci z open tibii i jestem prawie pewien, ?e przypadnie wam, a tak?e administratorom serwer?w Open Tibia do gustu.

Sco:Dlaczego zosta? wstrzymany 'projekt' z developorami?
Constantine: Na chwil? obecn? zosta? wstrzymany, jednak planujemy reaktywowa? ten projekt wraz z wprowadzeniem lay'a.

Sco:Co z projektem ots tibii.net.pl?
Constantine: P?ki co nie planujemy tworzy? TNP'ego OTSa. Nawi?zali?my wsp??prac? z EK i jak narazie b?dziemy si? tego trzyma?. Je?eli nie wypali, b?dziemy my?le? nad innym rozwi?zaniem.

Sco:Wracaj?c do obietnic - kiedy zobaczymy portal?
Constantine: Uwierz mi, ?e mo?emy co? zdzia?a? tylko i wy??cznie za przyzwoleniem tro. Posiadamy ju? ogrom rzeczy, aby uzupe?ni? portal. Jednak nadal pracujemy nad tym, aby?cie mogli znale?? tam dos?ownie wszystko, zaczynaj?c od broni, a ko?cz?c na czarach.

Sco:Nadal utrzymujecie, ?e wszystko zostanie wykonane?
Constantine: Mamy tak? nadziej?. : ]

Sco:Co s?dzisz o nagrodzie za menagera roku?
Constantine: Jestem naprawd? zdziwiony! Nie spodziewa?em si? nagrody za najlepszego managera/globala roku, ale dzi?kuje wszystkim za oddane na mnie g?osy. Reszta by?a prawie pewna tj. pajac roku. : D

Sco:W tym roku tibia.net.pl przekroczy?a magiczn? barier? miliona
post?w - jak si? do tego odniesiesz?
Constantine: TNP bardzo szybko si? rozwija?o. Za?o?yciel tego forum w odpowiednim momencie stworzy? to forum, gdy dopiero OTSy by?y czym? nowym. Mo?na tu znale?? wszystko, uzyska? pomoc na ka?dy temat, wi?c nie dziwi mnie to, ?e zosta?a przekroczona granica 1 mln. post?w.

Sco:Podsumuwuj?c, wg. Ciebie, ten rok by? rokiem post?pu czy totalnym
rozczarowaniem?
Constantine: Ci??ko mi to stwierdzi?, ale bardziej by?bym za rozczarowaniem. Mieli?my problem z kadr?, p??niej afera z mikim i ognistym, znowu problemu z kadr? itd.

Sco:Dochodzimy do ko?ca tego zwi?z?ego wywiadu, na koniec spytam Ci?
co oznacza zwrot - 'uwaga lec?-milkn? w piekle czorty'?
Constantine: Jest to fragment tekstu z piosenki "Super Ziom" Buki. Bardzo lubi? jego kawa?ki, ale ten chyba lubi? najbardziej.

Sco:Chcesz kogo? pozdrowi??
Constantine: Chcia?em pozdrowi? wszystkich Ostro??czan, chocia? nie jestem pewien czy jacy? odwiedzaj? to forum. R?wnie? Eturla - mojego prawie mentora i Vrekha, bo to w?a?nie dzi?ki nim jestem do tego momentu w kadrze.
Serdecznie dzi?kuj? za wywiad i ?ycz? powodzenia w ?yciu prywatnym
jak i w wirtualnym. Cze??!
Cze??!

Dopiski od autora:
Ten wywiad zosta? stworzony wy??cznie dla tibia.net.pl i nie wolno go kopiowa? ani rozpowszechnia?.
AiZ - Aktualizacje i zmiany.
 

Czitez

New User
Joined
Jan 3, 2012
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Wywiad z Constantine!

Odp: Wywiad z Constantine!

xDDD fajny wywiad
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: Wywiad z Constantine!

Odp: Wywiad z Constantine!

Sco, przeprowadzi?e? jeden z najlepszych (obecnych) wywiad?w. Pytania, kt?re zada?e? s? strza?em w dziesi?tk?. Dzi?ki Tobie i odp. Consta~ u?ytkownicy mog? dowiedzie? si? wielu warto?ciowych rzeczy dot. przysz?o?ci forum.

Wielki plus.

Regards,
Xanosta
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Wywiad z Constantine!

Odp: Wywiad z Constantine!

Drugie pytanie wywar?o na mnie bardzo z?e wra?enie. Powiniene? zapyta? o jakie? szczeg??y prywatne, bo cho? znam Costa bardzo d?ugo dalej nie potrafi? zapami?ta? jego imienia.
Jednak w dalszej cz??ci wywar? na mnie fajne wra?enie, oby tak dalej, nie r?b takich falstart?w, a b?dzie dobrze

: )
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Sco

eLeXo

C'est la vie
Joined
Apr 15, 2008
Messages
505
Reaction score
58
Odp: Wywiad z Constantine!

Odp: Wywiad z Constantine!

Wywiad bardzo dobrze napisany tzn. jest przejrzysty i sp?jny. Pytania co prawda nie wymagaj? zbyt du?ego rozpisania, ale wed?ug mnie to nawet lepiej. Przynajmniej odpowiedzi, s? dzi?ki temu kr?tkie i tre?ciwe (chocia? w sumie Consta m?g? si? troch? bardziej wysili? i bardziej zaspokoi? nasz? wiedz?). Dodatkowo kolory nick?w s? odpowiednie do czytania, nie to co u wi?kszo?ci wywiad?w, gdzie trzeba zaznaczy? tekst, by go przeczyta?.

Sco:Nadal utrzymujecie, ?e wszystko zostanie wykonane?
Tu akurat si? nie popisa?e?, ale ka?demu si? zdarza.
Sco:Jak d?ugo jeste? w kadrze?
Constantine: Tego nie pami?tam, ale jestem pewien, ?e jest o tym nowinka w AiZ.
Jako wielki detektyw postanowi?em prze?ledzi? histori? Constantine i oto rezultaty:

29-09-10 Dzi? jedenastka u?ytkownik?w awansowa?a do grona supportu w wyniku naboru, mianowicie s? nimi :
Michu, Outsect, Devlord, Nioh, Constantine....
01-11-10 Constantine, Nights oraz Mikepall otrzymali szans? wykazania si? jako pr?bni moderatorzy.
14-11-10 W dniu dzisiejszym, okres pr?bny zaliczy?o trzech moderator?w: Mikepall, Nights oraz Constantine.
18-04-11 Eturl Sous oraz Constantine(Global) awansowali pozycj? wy?ej. Gratulujemy!
22-06-11 Za wzorow? prac? global moderatora dzi?kujemy dzi? Constantine, kt?ry odchodzi na zas?u?ony odpoczynek.
03-08-11 Constantine powraca na pozycj? Moderatora globalnego.
i w ko?cu...nadszed? ten wiekopomny dla wszystkich dzie?...
14-09-11 Na pozycje managera awansowa? Constantine Gratulujemy!

END pozdrawiam i jeszcze raz ?wietny poradnik :)
Ja czuwam :>
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Sco

Grzonas 2

Banned
Joined
Jun 16, 2010
Messages
111
Reaction score
6
Odp: Wywiad z Constantine!

Odp: Wywiad z Constantine!

@up
Nie ma to jak 5 miesiecy na managerze ^.-
@topic
Jee fajny wywiad.
 
  • Like
Reactions: Sco

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Wywiad z Constantine!

Odp: Wywiad z Constantine!

Drugie pytanie wywar?o na mnie bardzo z?e wra?enie.
Tylko, ze to nie mia? by? wywiad z pytaniami "jakie kluski jad?e? wczoraj na obiad?" tylko konkretny, w wi?kszej cz??ci dotycz?cy naszego forum. Pytanie o imi? i miejsce zamieszkania nic by nie zmieni?o.

Dzi?kuj? za komentarze i zach?cam do kolejnych,
Sco.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Wywiad z Constantine!

Odp: Wywiad z Constantine!

Tylko, ze to nie mia? by? wywiad z pytaniami "jakie kluski jad?e? wczoraj na obiad?" tylko konkretny, w wi?kszej cz??ci dotycz?cy naszego forum. Pytanie o imi? i miejsce zamieszkania nic by nie zmieni?o.

Nie prosi?em Cie, o zadawanie idiotycznych pyta?, tylko pyta? podstawowych, ?ebym wiedzia? z kim prowadzisz wywiad, to chyba zrozumia?e.
 

monkey1233

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
76
Reaction score
4
Odp: Wywiad z Constantine!

Odp: Wywiad z Constantine!

Sco:Jakie masz zdanie na temat funkcji [.you]?
Constantine: Nie mam zdania nt. tej funkcji. Nie przeszkadza mi, nie u?ywam jej, je?eli decyzj? u?ytkownik?w przeg?osowano usuni?cie jej, to nie mam nic przeciwko.
Nie chce cie uczy? ale m?g?by? rozwija? skr?ty.

TOPic

Wywiad :Systematyczny , Na temat , og?lny. = bdb

?ap zas?u?onego +
 

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Wywiad z Constantine!

Odp: Wywiad z Constantine!

Marcin@
To by? wywiad z Constantine. ;)

Co do tych skr?t?w:
nt - na temat
cb - Ciebie
sb - Siebie
Chyba tylko te znalaz?y si? w wywiadzie.
Pozdrawiam.
 

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Wywiad z Constantine!

Odp: Wywiad z Constantine!

refesh o/
 

Dero128

User
Joined
Dec 21, 2008
Messages
38
Reaction score
4
Odp: Wywiad z Constantine!

Odp: Wywiad z Constantine!

Bardzo fajny ten wywiad, przeczyta?em go z zaciekawieniem. Dzi?ki Constantine mo?e pogram sobie na Lordaeronie ;p
 
  • Like
Reactions: Sco

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z Constantine!

Odp: Wywiad z Constantine!

Bardzo fajny wywiad , tym razem nie mam si? do czego przyczepi? ;)

Wszystko ?adnie pi?knie .

Og?lnie 10/10 ;D



Regards
Kaisus
 
Status
Not open for further replies.
Top