What's new

Wywiad z Cynnem [U?ytkownik]

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Witam ,
Dzisiaj przeprowadzi?em wywiad z Cynnem -
uzytkownik.gif

Prosz? oto i on :


?ycie prywatne

Kaisus-Dzi?kuj? ?e si? Zgodzi?e? udzieli? wywiadu ; ).

KaisusJak masz na imi? mo?e powiedz na sam pocz?tek wywiadu ??
Cynna-Na imi? mam Kamil.

Kaisus-Czy zgadzasz si? na udost?pnienie wywiadu na Tibia.Net.pl ?
Cynna-Nie, ju? masz wojsko na chacie, ave ACTA! ?artuje, zgadzam si?.

Kaisus-Czym si? zajmujesz na codzie? ?
Cynna-Na codzie? to niczym, siedzeniem, piciem herbaty, a w dni szkolne szko??. Og?lnie lubi? nic nie robi?.

Kaisus-Twoje hobby ?
Cynna-Botanika. Interesuj? si? r??nego rodzaju kwiatami, tym w jaki spos?b wydaj? nasiona, lubi? podziwia? zapach i wygl?d ich kwiatostan?w. Do tego muzyka, z gatunk?w to rap, dance, house, trance.

Kaisus]-Czy masz du?o przyjaci?? ?
Cynna-Nie wiem, nie liczy?em i nie obchodzi mnie ich liczba.

Kaisus-Masz dobre kontakty z nimi ?
Cynna-Gdybym nie mia? nie nazywa?bym ich przyjaci??mi.

Kaisus-Czy starasz si? kontakty ca?y czas nawi?zywa? ?
Cynna-Je?li jest z kim i po co, to tak. Na byle kogo nie warto marnowa? czasu skoro i tak nic nowego nie wniesie do mojego ?ycia.

Kaisus-Jakiej muzyki s?uchasz ?
Cynna-Jak pisa?em wy?ej. Rap, trance, dance, house etc. Nie trawi? metalu.

Kaisus]-Czy interesujesz si? sztuk? ?
Cynna-Raczej nie.

Kaisus-Czy grasz w jakie? gry ?
Cynna-Tak, gram w CSa, czasem w Tibie, i jak mia?em sprawne konsole to gra?em na PSX w Diablo i RE 3 Nemesis () i troch? na PS2.

Sprawy Forum

Kaisus-Czy aktywnie uczestniczysz w ?yciu Forum ?
Cynna-Nie. Praktycznie jedynym dzia?em, w kt?rym sie udzielam jest hydepark, teraz troch? przegl?dam dzia?y z OT.

Kaisus-Jak wiem Jeste? znan? osob? na Forum daj?c? przyk?ad wielu nowym u?ytkownikom, jak si? z tym czujesz ?

Cynna-Przyk?ad? Nie powiem jak si? z tym czuj?, bo nie interesuje mnie to za bardzo.
Kaisus-Czy chcia?by? dosta? si? do kadry ?
Cynna-Nie, raczej nie. Najwy?sza pozycja jak? mia?em tutaj to support, ale nie widzia?o mi si? zapierdalanie na forum dla kolorku.
[/SIZE]
Sprawy doj?cia na Forum

Kaisus-Sk?d Ci przyszed? pomys? na zostanie u?ytkownikiem tibia.net.pl ?
Cynna-Zapewne jak wi?kszo?ci, szuka?em otsa, silnika. P??niej marzeniem by?o by? w kadrze, ale kiedy tego bardzo chcia?em, nie mog?o mi si? uda?, tak wi?c by?em i zostan? u?ytkownikiem, co na t? chwil? mi pasuje.

Kaisus-Wed?ug ciebie czy kto? lepszy m?g?by by? technikiem strony od terazniejszej administracji ?
Cynna-Technicy s? chyba po stronie TRO, a to solidna firma wi?c i technik?w maj? dobrych. Je?li chodzi?o Ci o administracj? to by?mo?e kto? z kadry m?g?by awansowa? wy?ej.

Kaisus-Kto wed?ug Ciebie jest najaktywniejszym u?ytkownikiem na Forum oczywi?cie opr?cz Ciebie ?
Cynna-Kikimora, wsp??czuj? jego klawiaturze ; D.

Kaisus-Wszyscy Ci? znaj? tutaj na forum, lecz nie kt?rzy nie wiedz? z jakiej racji masz nick ,,Cynna''. Mo?e powiesz sk?d pomys? na nick ?
Cynna-Nick wzi?? si? od mojej ksywki - Cyna. Nie wiem sk?d ta ksywka, ale mam j? ju? dobre 7, albo wi?cej lat. Nie jest chyba taka z?a.
Kaisus-Czy gdy jeszcze nie by?e? tak znany jak teraz zdarza?o ci si? nie post?powa? zgodnie z regulaminem ?
Cynna-Tak, nadal mi si? zdarza. Na tym koncie mia?em 2, albo i wi?cej razy bana. 90% ostrze?e?, kt?re otrzyma?em by?o za g?upie posty. Te pisa?em celowo, ze ?wiadomo?ci?, ?e dostan? warna . Zawsze hamowa?em si? przy 8 - 9 pkt, ale kilka razy si? nie uda?o.

Kaisus-Czy szanujesz osoby wy?szej rangi od ciebie na forum ?
Cynna-Niekt?re tak. Na tnecie jest tak, ?e w kadrze s? osoby w miar? ogarni?te wi?c nie wszystkich, ale cz??? szanuj?.

Sprawy Tibii
Kaisus-Czy kiedy? Mia?e? takie swoje wielkie osi?gni?cie w tibii, wysoki level, skile, Kt?re pami?tasz do dzi? i na jakiej postaci?

Cynna-105 Master Sorcerer. Dosy? niedawno, ale nie mia?em pieni?dzy na sylwestra, a na postaci nie gra?em xd ...

Kaisus-Jakie by?y Twoje nazwy postaci - czy sam je wymy?la?e? ?
Cynna-Rayz Van Rze, Druciaa - nazwy nie moje.

Rzygam Toba, Ukryta Kamera, Usztywniam Mlecze, Umre Was, Butla Od Wiadra - moje. Wi?cej grzech?w nie pami?tam za wszystkie ?a?uj? ; ||.

Kaisus-Jaka profesja Ci najbardziej imponuje ?
Cynna-ED, albo MS. Gram tylko dla PK.

Kaisus-Czy by?e? kiedy? ,,w zwi?zku'' w tibii ?
Cynna-Tak, z ch?opakiem.

Kaisus-Czy by?e? kiedy? na stanowisku GM, God, Tutor, Senior Tutor na jakim? powa?niejszym serwerze?
Cynna-Nie, nie interesuj? si? tym. Na otsy wchodz? doj?c do gildii i pkowa?.

Pozdrowienie ko?cowe dla bliskich od Kamila ; D

Kaisus-Dzi?kuj? za udzielenie wywiadu, na ko?cu mo?esz pozdrowi? kilka os?b.[/QUOTE]
Cynna-Ok, to pozdrawiam:

- Archiego!
- One,
- Kamcia,
- Vendeto,
- Mephisto,
- Kate,
- niech b?dzie. Marcina,
- Kikimore
- Noi Ciebie


Cynna-I wszystkich, kt?rych lubi?, a nie pami?tam.
Kaisus-Heh dzi?ki Ci, nikt mnie nie pozdrowi? jeszcze wielkie pozdrowionko dla Ciebie.


Regards
Kaisus
 

Fireflies

Advanced User
Joined
May 27, 2010
Messages
200
Reaction score
13
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Kilka stylistycznych b??d?w, pytania jakby? z nim rozmawia? na polu pal?c papierosa. Wywiad nie przypad? mi do gustu, ale szczerze m?wi?c bywa?y gorsze, dlatego oceni? go do?? pozytywnie. Moja ocena 5/10.

Pozdrawiam!
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Przeczytalem i na koniec... Yyy to juz koniec?
Niby dlugi a tak naprawde strasznie szybko przelecial.
Generalnie nie znam sie na ocenianiu wywiadow, ale cos tam napisze, bo czemu by nie. W koncu jestem w wywiadzie nawet wymieniany...
Pare prostych informacji ktore kadzy o kazdym by chcial/mogl wiedziec. Ale w sumie co ciekawego mozna uslyszec od uzytkownikow w sprawie np forum. No chyba, ze bardziej gry, lub zycia prywatnego, a tu raczej nic specjalnego nie ma poza standardem.
No ale kilka dobrych/srednich wywiadow z najaktywniejszymi uzytkownikami forum moze sie przydac. Zawsze mozna sie czegos dowiedziec o tych ktorzy na forum od strony uzytkownikow wnosza najwiecej. I cos wiecej niz tylko pare minimalnie lepszych wywiadow z kadra. Dlaczego wszyscy sie tylko do kadry ograniczali to nie wiem. W sprawie forum to maja racje, ale nie wiadomo czy ktorys z uzytkownikow nie pochwali sie czyms ciekawym zwiazanym z tibia albo zyciem prywatnym nawet.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Z pocz?tku, gdy to czyta?em - my?la?em, ?e zaczniesz mu nied?ugo obci?ga?, mniejsza z tym.

Wywiad taki sobie, ?adnego konkret pytania nie by?o, i z pytaniem ,, jakiej muzyki s?ucha " mog?e? sobie darowa?, bo wymieni? ci, pytanie wy?ej to samo. Yes?
Estetycznie wywiad, mi nie przypad? do gustu, chaotyczne wykonanie, no ale skoro ju? jest.
Wielko?? czcionki mog?e? sobie darowa?, jak b?d? musia? czyta? takim drukiem to, b?d? musia? si? daleko odsuwa? od monitora, czego bardzo nie lubi?.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Tak jak kolega wy?ej napisa? - chaotycznie.

Poza tym, ?e zwroty typu 'Ty/Tobie/Tw?j/Ci/Ci?/Ciebie~' w wywiadzie powiniene? pisa? z du?ej litery, to nie widz? wi?kszych b??d?w.

Niekt?re pytania s? do?? dziwne, niekt?re nudne, ale og??em da?bym Ci 6/10.
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Na pocz?tek czcionka. Jest to tak zrobione, ?e po prostu nie da si? tego przeczyta? fajnie. Druga sprawa to widz?, ?e zer?n??e? ode mnie nazw? tematu (chodzi o to w nawiasie) lecz dobra, nie b?d? si? czepia?. Wywiad nie jest za ?adnie przeprowadzony, idzie wy?apa? sporo b??d?w stylistycznych. Sprawy doj?cia jak i forum powinno by? w jednym, wed?ug mnie lepiej by to wygl?da?o. Kilka b??d?w te? jest takich:
chodzi mi tutaj o ten znacznik (]), kt?rego nie powinno by? przed nickiem. Og??em wywiad nie jest za dobrze przeprowadzony lecz za ch?ci masz,
6/10
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Wszystkie b??dy podane przez was zosta?y poprawione.

Druga sprawa to widz?, ?e zer?n??e? ode mnie nazw? tematu (chodzi o to w nawiasie) lecz dobra, nie b?d? si? czepia?.
Nie zer?n??em nazwy w [] po prostu pisz? kto to jest ;)

~~Zapraszam do komentowania (ostrego ; D)~~


Regars
Kaisus
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]


Refresh.
 

belus1

Active User
Joined
Dec 26, 2009
Messages
80
Reaction score
3
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Wywiad przeprowadzony idealnie.Co prawda s? b?edy nawet te najmniejsze wypatrze ale daje ocene 10/10
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Refresh -.-
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

bomp..
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Refresh Tematu.
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Refresh Tematu.
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Refresh Tematu.(dlaczego mi to robicie ?)
 

Marolz

Killed by death
Joined
Jan 18, 2012
Messages
388
Reaction score
29
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Refresh Tematu.(dlaczego mi to robicie ?)
Bior?c pod uwag?, ?e ostatnie 5 post?w to Twoje od?wie?anie, ja na Twoim miejscu ju? bym za?apa?, ?e nikt nie ma ochoty komentowa? tego wywiadu...

"Wywiad" raczej kiepskawy moim zdaniem, za kr?tki... ?adne pytanie mnie nie zaciekawi?o/zaskoczy?o, raczej standard - Tibia, forum i ?ycie prywatne (tutaj odnios?em wra?enie, ?e zadajesz troch? zbyt osobiste pytania, po co 3 razy m?wi? o jego kontaktach z przyjaci??mi?) Mog?e? spyta? o t? botanik?, w ko?cu to rzecz do?? nie zwyk?a dla forum tibijskiego, no nie? Oczekiwa?em pytania na temat plan?w na przysz?o??, jaki? marze?, mo?e idol?w? A co do samego wygl?du wywiadu, te? s?aby. Za jaskrawe te kolory, kiepskie wielko?ci czcionek, w niekt?rym miejscach masz niepootwieranie/niepozamykane kody, np:
Kaisus-Sk?d Ci przyszed? pomys? na zostanie u?ytkownikiem tibia.net.pl ?

Og?lnie ocena 3/10 maksymalnie.
Niby dlugi a tak naprawde strasznie szybko przelecial.
On nie jest d?ugi, po prostu zajmuje du?o miejsca z powodu du?ej ilo?ci odst?p?w.
Z pocz?tku, gdy to czyta?em - my?la?em, ?e zaczniesz mu nied?ugo obci?ga?, mniejsza z tym.
Dok?adnie... Co drugie s?owo wtr?ca?e?, jaki on jest znany na tym forum, jaki aktywny, rozpoznawalny oraz jak bardzo ?wieci przyk?adem... Nie do??, ?e li?esz dup?, to jeszcze sam si? tym chwalisz na forum wklejaj?c ten wywiad. Ale spoko, rozumiem to. Cynna ma pewnie jakie? znajomo?ci w kadrze?
 

Grzonas2

Banned
Joined
Dec 29, 2011
Messages
45
Reaction score
10
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Wywiad wygl?da okropnie, ci??ko si? go czyta. Tyle z mojej strony.
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Od?wie?am temacik.​
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Od?wie?am temacik.
 

Night Sky

Banned
Joined
Feb 13, 2012
Messages
49
Reaction score
8
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Wywiad przeprowadzony na dobrym poziomie, kilka b??d?w stylistycznych i ortograficznych, interpunkcja s?aba. Cynna i kwiaty? Tego nigdy bym nie powi?za?, og?lnie jest taki jak sobie wyobra?a?em. Dzi?ki za pozdrowienia, pozdrawiam Ciebie r?wnie? :)
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Odp: Wywiad z Cynnem [U?ytkownikiem Tibia.Net.pl]

Botanika w sensie zaawansowany ganja farmer, tak?!

Wywiad przeprowadzony strasznie monotonnie, nie posiada jakich? fajnych i intryguj?cych pyta?.

Tak na marginesie: w tytule chyba nawet jest b??d. Nie jestem pewien, ale cynna odmienia si? chyba z "?" na ko?cu, ?eby wygl?da?o o tak: "Wywiad z Cynn?". No, ale c??, ja od niedawna ju? nie Polak wi?c za bardzo moj? polszczyzn? chwali? si? nie b?d? ;d.
 
Top