What's new

Wywiad z DanJ93 [Moderator]

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Witam,
Dzisiaj przeprowadzi?em wywiad z DanJ3
probny.gif
na Forum.
Prosz? bardzo oto i on :

O DanJ93 ; - )

Kaisus-Witaj, dzi?kuj?, ?e zgodzi?e? si? udzieli? wywiadu dla tibia.net.pl.Mo?e zaczniemy od podstawowych rzeczy.

Kaisus-Jak masz na imi? mo?e powiedz nam na sam pocz?tek ?
DanJ93-Jak nawet mo?na si? domy?li? po moim nicku, moje imi? to Daniel

Kaisus-Czy zgadzasz si? na udost?pnienie wywiadu na Forum Tnet ?
DanJ93-Oczywi?cie ; )

Kaisus-Czym si? zajmujesz?
DanJ93-Aktualnie si? ucz?, ucz?szczam do drugiej klasy Zasadniczej Szko?y Zawodowej, na profilu Sprzedawca

Kaisus-Twoje hobby ?
DanJ93-Nie mog? dok?adnie tego okre?li?, gdy? mam wiele zainteresowa?, par? z nich to: motoryzacja, muzyka, filmy, gry komputerowe

Kaisus-Czy jeste? przyjazny dla innych ludzi w swoim otoczeniu ?
DanJ93-Tak, je?li nawet kogo? nie lubi?, nie okazuj? mu tego, chyba ?e mnie zacznie denerwowa?, wtedy mog? powiedzie? co my?l? o danej osobie

Kaisus-Masz dobre kontakty ze znajomymi ?
DanJ93-My?l? ?e tak, nie ma cz?stych k??tni mi?dzy nami, razem si? ?miejemy, chodzimy w r??ne miejsca

Kaisus-Czy starasz si? je wci?? nawi?zywa? ?
DanJ93-Stara? si?, nie staram, ale czasem dobrze pozna? kogo? nowego

Kaisus-Jakiej muzyki s?uchasz, kogo lubisz s?ucha? ?
DanJ93-S?ucham r??nego rodzaju piosenek, Disco Polo (od czasu do czasu), rap, pop

Kaisus-Czy interesujesz si? sztuk? ?
DanJ93-Nie, sztuka mnie nie interesuje, a zw?aszcza tak zwana "nowoczesna", gdzie pomazane kreski s? dzie?em

Kaisus-Czy grasz w jakie? gry nie licz?c tibii ?
DanJ93-W Tibi? nawet za bardzo ju? nie gram, wi?c mog? jej nie liczy? : ). Aktualnie nie gram w gry, po prostu nie mam jako? ochoty, ale wcze?niej grywa?em w Grand Theft Auto IV, Counter Strike 1.6, Need for Speed: UnderGround 2, UnderCover, World, Hot Pursuit

Forum Tibia.Net.pl

Kaisus-Czy aktywnie uczestniczysz w ?yciu Forum?
DanJ93-W ?yciu ca?ego forum, to troch? nie bardzo, nie mam czasu przegl?da? ca?ego forum i aktywnie w nim uczestniczy?. Pomagam jedynie w swoich dzia?ach, oraz od czasu do czasu przegl?dam inne

Kaisus-Jak wiem jeste? Pr?bnym Moderatorem, jak sobie z tym radzisz?
DanJ93-My?l? ?e racz? sobie dobrze, ale to nie mi jest ocenia? moj? prac?

Kaisus-Sk?d ci przyszed? pomys? na doj?cie do kadry TNET?
DanJ93-Od d?u?szego czasu pomaga?em przy elfbocie, co chwil? patrzy?em czy s? jakie? nowe tematy z pro?b? o pomoc, chcia?em ?eby moje posty budzi?y wi?cej zaufania. By?em ju? kiedy? w supporcie, pomaga?em w swoich dzia?ach i dostawa?em zadania "z g?ry", ale nie maj?c zbyt wiele czasu, na ich realizowanie, zrezygnowa?em z posady. W ostatnim naborze, zg?osi?em si? jeszcze raz, jak wida?, uda?o si?

Kaisus-Wed?ug ciebie czy kto? lepszy m?g?by by? Supporterem od innych Supporter?w?
DanJ93-Nie znam du?o os?b z forum, mog? powiedzie? jedynie tyle ?e Kikimora r?wnie? nadawa? by si? do Supportu.

Kaisus-Kto wed?ug ciebie jest najaktywniejszym u?ytkownikiem na forum ?
DanJ93-Tego nie wiem, jak ju? wcze?niej pisa?em, nie przegl?dam ca?ego forum

Kaisus-Wszyscy ci? znaj? tutaj na forum, lecz nie kt?rzy nie wiedz? z jakiej racji masz nick ,,DanJ93''. Mo?e powiesz sk?d pomys? na nick ?
DanJ93-Oj nie wszyscy, du?o os?b mnie nie zna. Dan, to skr?t od imienia Daniel, tak te? si? nazywam.
Nast?pn? liter? mojego nicku jest J, ta litera jest pierwsz? liter? mojego nazwiska, kt?rego nie zdradz?.
Dwie cyfry na ko?cu mojego nicku, to rok mojego urodzenia, tj. '93.

Kaisus-Czy gdy jeszcze nie by?e? w kadrze TNET zdarza?o ci si? nie post?powa? zgodnie z regulaminem ?
DanJ93-Czasem si? zdarza?o, ale bardzo rzadko. Dosta?em te? par? warn?w do kt?rych napisa?em odwo?anie i je wycofali. Raz nawet by?em zbanowany

Kaisus-Czy rang? swoj? na forum traktujesz powa?nie, czy mo?e te? liczy si? tylko dla ciebie kolorek ?
DanJ93-Oczywi?cie ?e traktuje to powa?nie, par? razy dziennie odwiedzam Forum. Kolorek si? nie liczy, aczkolwiek fajnie jest si? wyr??nia?

Kaisus-Czy szanujesz osoby wy?szej rangi od ciebie na Forum ?
DanJ93-Oczywi?cie, co prawda cz?sto z nimi si? nie kontaktuj?, ale jak ju? to robi?, to z szacunkiem

Kaisus-Czy gdyby by?a osoba na forum kt?ra ci by zaszkodzi?a na posad? to czy by? ok?ama? prze?o?onego i zrobi? akcj? usuni?cia konta u?ytkownika czy dania bana ?
DanJ93-Nie ma takiej osoby na forum kt?ra by mi mog?a zaszkodzi?. Aczkolwiek, ja mog? zaszkodzi? jednej osobie, ale tego nie robi?

Tibia

Kaisus-Czy kiedy? mia?e? takie swoje wielkie osi?gni?cie w tibii, wysoki level, skile, kt?re pami?tasz do dzi? i na jakiej postaci ?
DanJ93-Gram w Tibi? od wersji 7.6, wtedy jeszcze nawet nie mia?em komputera, kolega mi za?o?y? posta?, grywa?em na lekcji informatyki i w kafejkach internetowych.
Moje najwi?ksze osi?gni?cie to by? 24 knight wbity w 3 dni, na exp x2, to by? wtedy m?j najwi?kszy level jaki kiedykolwiek wbi?em na real, nicku nie ma sensu podawa?, gdy? posta? skasowa?em. Aktualnie mam ponad 45 paladyna o nicku Vilko, ale jak ju? wcze?niej pisa?em, nie gram ju? za bardzo w Tibi?.
wiem ?e 24 level to jest bardzo s?abo, ale wtedy wi?cej grywa?em na ots, ni? na real

Kaisus-Jakie by?y twoje nazwy postaci - czy sam je wymy?la?e? ?
DanJ93-W wi?kszo?ci przypadk?w sam wymy?la?em ich nazwy. Nazwy kt?re do tej pory pami?tam to: Destroyer Berserker, Adhd Mort (po namelocku Vilko), Agresywny Magik.
Wi?cej nazw nie pami?tam, gdy? mia?em d?ug? przerw? w Tibii

Kaisus-Jaka profesja ci najbardziej imponuje ?
DanJ93-Lubi? wszystkie profesje. Pod wzgl?dem wojen najlepszy jest sorc, pod exp grupowy druid, exp samemu paladyn, szybko exp do 50 lvla knight.
Aktualnie na real grywa?em paladynem

Kaisus-Czy by?e? kiedy? lub jeste? ,,w zwi?zku'' w Tibii ?
DanJ93-Tak, w tej chwili jestem w zwi?zku z moim koleg? z real

Kaisus-Czy by?e? kiedy? na stanowisku GM, God, Tutor, Senior Tutor na jakim? powa?niejszym serwerze?
DanJ93-Tak, mia?em CMa na sepira.pl (bardzo dopracowany rl ots), GM na takich mniej wa?nych otsach, Senior Tutora r?wnie? par? razy, Tutora na Hexana, Ambera i innych mniej wa?nych otsach. Sam te? nie raz mia?em w?asnego otsa

POZDROWIENIA ;* 3>

Kaisus-Dzi?kuj? za udzielenie wywiadu, na ko?cu mo?esz pozdrowi? kilka os?b.
DanJ93-Chcia?bym pozdrowi? rodzic?w, a w szczeg?lno?ci mam? i tat?. ; ] <?art na koniec ; p>
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]


Refresh.
 

belus1

Active User
Joined
Dec 26, 2009
Messages
80
Reaction score
3
Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

Fajnie przeprowadzony temat.Mi si? podoba. Moja ocena to 9/10 bo zawsze mo?e by? lepiej ; )
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

Refresh -.-
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

bomp..
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

Refresh Tematu.
 
Last edited:

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

Refresh Tematu.
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

Refresh Tematu.(dlaczego mi to robicie ?)
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

f5
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

Od?wie?am temacik.​
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

Odp: Wywiad z DanJ93 [Pr?bny Moderator na Tibia.Net.Pl]

Od?wie?am temacik.
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Wywiad z DanJ93 [Moderator]

Fajnie jest przeczyta? co si? dzia?o p??tora roku temu :)
 

hadEs

Active User
Joined
Aug 27, 2009
Messages
115
Reaction score
5
Odp: Wywiad z DanJ93 [Moderator]

?adnie od?wie?y?e? ;) ale dobrze, bo warte przeczytania.
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z DanJ93 [Moderator]

DanJ93 - Fakt :D
 
Top