What's new

Wywiad z Eturl Sous! [Administrator]

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Don Dawido: Cze?? Eturl! Czy zgadzasz si? na przeprowadzenie wywiadu dla serwisu Tibia.net.pl?[/B]

Eturl Sous: Mam jakie? inne wyj?cie? Oczywi?cie, ?e tak.

Don Dawido: To przedstaw si? nam, powiedz ile masz lat, gdzie aktualnie zamieszkujesz?

Eturl Sous: Na imi? mi Grzegorz, mam 20 lat i zamieszkuj? stolic? woj. wielkopolskiego, czyli Pozna?.

Don Dawido: Powiedz nam jak sp?dzasz wolny czas, czym si? interesujesz?

Eturl Sous: Jak sp?dzam sw?j wolny czas, hmm... No jak wida? do?? cz?sto przebywam na forum. Cz??? mego czasu po?wi?cam na przegl?daniu informacji lokalnych, by by? zawsze na bie??co o tym co si? dzieje w moim mie?cie. Aktualnie z racji i? jestem w klasie maturalnej musz? poma?u my?le? o przygotowaniu si? do matury, a co za tym idzie, zarezerwowa? sobie na to czas w ci?gu dnia.

Don Dawido: S?dz?, ?e jak ka?dy s?uchasz muzyki, wi?c mo?e nam powiedz jakiego typu muzyki s?uchasz i jaki jest Tw?j ulubiony wykonawca?

Eturl Sous: Nie przywi?zuj? ogromnej wagi do tego jakiego typu jest muzyka. Je?eli ju? jaka? mi wpadnie w ucho to jej s?ucham :). Co do ulubionego wykonawcy, to takowego nie posiadam.

Don Dawido: Dobra, przejd?my dalej. Mo?e nam opowiesz jak trafi?e? na Tibia.net.pl, czy to przez koleg?, czy mo?e przez wyszukiwark?, jak?


Eturl Sous: O ile dobrze pami?tam, to trafi?em tutaj poszukuj?c rozwi?zania na jaki? problem zwi?zany z w?asnym serwerem.

Don Dawido: Zapomnia?bym o pewnym pytaniu. Mo?esz nam powiedzie? sk?d pomys? na taki nick? Dlaczego akurat 'Eturl Sous'?


Eturl Sous: Historia tego nicku jest bardzo prosta. Pewnego dnia postanowi?em zagra? w Tibi?, a ?e nie chcia?o mi si? my?le? nad nickiem to wybra?em jeden z sugerowanych i tak w?a?nie narodzi? si? Eturl Sous.

Don Dawido: Co s?dzisz o rozwijaniu si? forum w dalszym kierunku?

Eturl Sous: Na pewno forum nie stoi w miejscu. My?l?, ?e b?dzie rozwija?o si? z dnia na dzie?. ;)

Don Dawido: A mo?esz nam powiedzie? co s?dzisz o u?ytkownikach i o poziomie jaki panuje na forum?


Eturl Sous: Poziom u?ytkownik?w jest w miar? dobry. S? osoby rozgarni?te, kt?re potrafi? si? wys?owi?, ale s? tak?e takie, kt?re w ci?gu nied?ugiego czasu ko?cz? z kresk? za swoje zachowanie.

Don Dawido: B?d?c ju? na tej pozycji (czyt. Administrator) to mia?e? ju? na sw?j temat nagonk? u?ytkownik?w lub podpad?e? ?wczesnemu administratorowi?


Eturl Sous: Nie przypominam sobie sytuacji, w kt?rej bym mia? z kim? na pie?ku. Mo?liwe, ?e kto? chce mnie zabi? za jak dot?d niewyja?nione znikni?cie Basha.

Don Dawido: Dobra, odejd?my z lekka od forum i przejd?my do spraw Tibii. Co s?dzisz o zmianach, kt?re wprowadzi? aktualnie CipSoft?


Eturl Sous: ?atwo mo?na si? domy?li?, ?e skoro nie grywam na RL od d?u?szego czasu, to raczej nie orientuj? si? co zosta?o dodane, zmienione, usuni?te. Czasami tylko przejrz? nowo?ci z tibia.com, by wiedzie? czy pojawi? si? jaki? update.

Don Dawido: Jak jeste?my ju? w sprawach Tibii. Co s?dzisz o rozwijaj?cym si? serwisie OT (czyt. Open Tibia). Posiadasz mo?e jaki? projekt, lub jeste? w jakim? projekcie? Opowiedz nam.

Eturl Sous: Nie posiadam w?asnego projektu, ani nie jestem tak?e z ?adnym zwi?zany. Wr??my do Pytania o rozw?j OT. Moim zdanie serwery OTS cofaj? si? w rozwoju, gdy? obecnie wi?kszo?? nowych serwer?w to RL mapy. Rzadko spotyka si? teraz serwer z w?asn? map?, a co dopiero porz?dn? fabu??.

Don Dawido: Dobra... my tak szybko lecimy i zapomnia?bym o jeszcze jednym pytaniu. Bardzo i to bardzo mnie ciekawi jak zacz??a si? Twoja historia z Open-Tibi??

Eturl Sous: Na serwerze OT zacz??em gra? przez moich kumpli, kt?rzy mnie do tego zach?cili. Pierwszy serwer, na kt?rym zagra?em by? pod Tibi? 7.92.

Don Dawido: Czy podoba Ci si? praca administratora na tym forum? Co by? zmieni? je?eli by? m?g??

Eturl Sous: W pierwszej kolejno?ci wprowadzi?bym d?ugo oczekiwan? aktualizacj? vBulletinu oraz doda? nowy wygl?d forum. Jak jednak wszyscy wiemy, kwestia aktualizacji skryptu i wprowadzenie nowego layoutu le?y w r?kach TRO Media. Zmiany s? wprowadzane, a ?e s? one ma?o widoczne dla obecnych u?ytkownik?w, to ju? inna sprawa

Don Dawido: Czy na forum posiadasz jaki? wrog?w?

Eturl Sous: Nie, nie mam na forum ?adnych wrog?w.

Don Dawido: Kogo z kadry uwa?asz za dobrego koleg?, z kim si? najlepiej dogadujesz?

Eturl Sous: Zdecydowanie jest to Constantine poniewa? znam go za czas? jak on by? moderratorem, a ja zwyk?ym szarym u?ytkownikiem.

Don Dawido: Cieszy mnie, ?e atmosfera w kadrze jest wy?mienita. A czy jest taki u?ytkownik, kt?rego bardziej lubisz?

Eturl Sous: No jasne jest ich sporo. U?ci?laj?c s? to wszyscy u?ytkownicy kt?rzy nie sprawiaj? problem?w. :)

Don Dawido: Ok!, powoli b?dziemy ko?czy? nasz wywiad lecz mam pytanie. Dasz si? nam?wi? na serie kilku szybkich pyta??


Eturl Sous: No to zaczynajmy.

Don Dawido: Tw?j ulubiony sport?

Eturl Sous: Na pewno nie pi?ka no?na

Don Dawido: Gdzie wolisz sobie pogra?, OTS czy Real?


Eturl Sous: Aktualnie nie grywam w og?le w Tibie, ale je?eli mia?bym na nowo zacz?? ga?, to zdecydowanie OTS


Don Dawido: Najlepszy protok?? wed?ug Ciebie jaki stworzy? CipSoft?


Eturl Sous: Zdecydowanie by?a to wersja 8.0

Don Dawido: Najlepszy serwer pod 7.60?

Eturl Sous: APO, gdy? nic innego mi do g?owy nie przychodzi

Don Dawido: Najlepszy serwer pod 8.60?

Eturl Sous: Nie jestem na bie??co z serwerami.

Don Dawido: Twoja ulubiona profesja?


Eturl Sous: Od zawsze lubi?em gra? postaciami magicznymi.

Don Dawido: Najlepszy mapper Tibia.net.pl?

Eturl Sous: Oczywi?cie, ?e ja. :D

Don Dawido: Najlepszy skrypter Tibia.net.pl?

Eturl Sous: Xart Irok

Don Dawido:. Najlepszy koder Tibia.net.pl?


Eturl Sous: Nie mam poj?cia.

Don Dawido: Dobra, nasz wywiad dobieg? ko?ca. Dzi?kuje Ci Eturl, ?e po?wi?ci?e? kilkana?cie minut swojego ?ycia na odpowiedzi na moje pytania. Czy chcia?by? co? doda? jeszcze na koniec?

Eturl Sous: Pozdrawiam wszystkich by?ych, obecnych i przysz?ych u?ytkownik?w forum. Tak?e dzi?kuje Tobie, ?e przeprowadzi?e? ze mn? wywiad. :D
 

Grzonas2

Banned
Joined
Dec 29, 2011
Messages
45
Reaction score
10
Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Eturl, odbanujesz?
Wywiad fajny, nie ma ?adnych b??d?w, polecam przeczytanie ca?ego chocia? sam tego nie zrobi?em. 10/10 i pozdrawiam Eturla, odbanuj mnie!

//Nie

NO PLX ODBANUJ!
 
Last edited:

monkey1233

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
76
Reaction score
4
Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Wywiadzik :

Systematyka
Wypowiedzi } Ocena ko?cowa bdb+
ortografia

Zama?o o prywatnych sprawach ale r?wnie? nie zama?o o forumowych. :)

Tak?e ?ap +
 

stripling

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
111
Reaction score
4
Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

wywiadzik wy?mienity ;P tylko foch dla Eturl z powodu tego ?e nie wymieni? mnie jako najlepszego przyjaciela :( ;P a znam go od rangi Moderatora a nawet od u?ytkownika mrr..

Wywiad ciekawy, interesuj?cy, wiele dowiedzia?em si? o moim przyjacielu ;p pytania sensowne i interesuj?ce, dobra bo si? powtarzam.

10/10 !

jak_mozna_nie_lubic_pilki_noznej__90633.jpg
 
Last edited:

Parabols

Banned
Joined
Oct 1, 2009
Messages
264
Reaction score
11
Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Wywiad przeprowadzony na poziomie dobrym, kr?tkie pytania, odpowiedzi, tak?e jak czyta?em ten wywiad, to si? nie nudzi?em. Jest jeden minus, zrobi?e? wywiad z jednym, z administrator?w tnp, a nic si? nie dowiedzia?em o przysz?o?ci tnp. Te? tu mia?e? lekkie problemy z kolejno?ci? zadawanych pyta?, chodzi mi, ?e przechodzi?e? z ots'?w do forum, itd. Ale wywiad dobry, tylko pozazdro?ci? talentu xD
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

No w?a?nie, jak moderowali?my jedne dzia?y, jak byli?my kup? czasu na jednej belce, jak szli?my rami? w rami? z rangami to zapomnia?e?. Teraz poszybowa?e? w g?r? to ju? [-]Ci woda sodowa do g?owy strzeli?a[/-]... przynajmniej mo?na z Tob? normalnie pogada? na gg.

Wywiad przeprowadzony w miar? ?adnie, nie podoba mi si? forma tego wywiadu, raz pytasz o forum raz o tibie i te pytania bior? si? z dupy, nast?pnym razem ?adnie posegreguj pytania, a b?dzie naprawd? dobrze. ;) Powinni?cie te? zawsze? histori? ca?ego konta, czyli tak?e nick grzegorz1116, dlaczego w?a?ciwie zmieni?e? nick na jaki? tibijski ;x

Btw, odbanuj Grzesiu.
 
Last edited:

Que Aka Seud

Active User
Joined
Dec 18, 2011
Messages
104
Reaction score
2
Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

W Tym Wywiadzie Du?o Si? Dowiedzia?em Jestem Zadowolony, Jedyny Taki Wywiad W Kt?rym Dowiedzia?em Si? Wi?cej Ni? -
Gdzie Mieszkasz, Ile Masz Lat.
Wywiad, Jest Przeprowadzony Na Dogodnej Pozycji. Czekam Na Kolejne Wywiady U?ytkownika, Don Dawido. Czytaj?c Nie Zauwa?y?em ?adnych B??d?w.Wywiad Jest, Estetycznie Przeprowadzony, ? U?yciem Kulturalnych S??w.. Moja Ocena To 10/10.
Czekam Na Kolejne , Wywiady!
 

RNS

Active User
Joined
Sep 28, 2011
Messages
53
Reaction score
8
Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Wywiad przeci?tny, jak prawie ka?dy na forum. D?ugo?? oscyluje w granicach przyzwoito?ci, natomiast same pytania nie odkrywaj? niczego nowego. Odpowiedzi s? zbyt proste, zbyt schematyczne; z drugiej strony mo?liwo?? rozwini?cia skrzyde? jest do?? mocno ograniczona przez takie, a nie inne pytania. Nie znalaz?em tutaj nic, co odkry?oby przede mn? charakter, osobowo?? czy ideologi? Eturla jako cz?owieka. Nie znalaz?em r?wnie? zbyt wielu informacji na temat jego forumowej przesz?o?ci, tera?niejszo?ci i przysz?o?ci - a przecie? zagadnienie "Eturl Sous jako administrator" mo?na obszernie i ciekawie rozwin??, wszak - o ile dobrze zrozumia?em - nie zosta? administratorem z dnia na dzie? i zd??y? ju? sp?dzi? tutaj troch? czasu. Og?lnie wywiad przeprowadzony poprawnie, ale bez jakiejkolwiek finezji, a co za tym idzie - tekst nie wci?gn?? mnie ani na moment. Pomys?owo?? zast?piona utartym schematem, niekonwencjonalne podej?cie zast?pione tradycyjnie suchymi faktami. 6/10 - dzi?ki Bogu przynajmniej za brak ra??cych b??d?w.
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Witam ,

Heh i mam co? . ;d

Don Dawido: B?d?c ju? na tej pozycji (czyt. Administrator) to mia?e? ju? na sw?j temat nagonk? u?ytkownik?w lub podpad?e? ?wczesnemu administratorowi?

,,Czyt.'' ?
Wed?ug mnie pownno by? ,,Czyli''.

Don Dawido: To przedstaw si? nam, powiedz ile masz lat, gdzie aktualnie zamieszkujesz?
Takie samo podstawa ..


Don Dawido: Czy podoba Ci si? praca administratora na tym forum? Co by? zmieni? je?eli by? m?g??
Praca . o_O Ciekawe ; ]

Og?lnie nie jest zle. ; ]]


Regards
Kaisus
 

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Eturl szanuje Cie jeste? ok git elo320 itd, ale nikurw nie zrozumiem

Eturl Sous: Nie przywi?zuj? ogromnej wagi do tego jakiego typu jest muzyka. Je?eli ju? jaka? mi wpadnie w ucho to jej s?ucham . Co do ulubionego wykonawcy, to takowego nie posiadam.

Jak mo?esz nie mie? ulubionego wykonawcy?

//normalnie ;p

#edit

No dobry wywiad, jeste? pi?kny masz zgrabne stopy etc.
Dzi?ki za informacje 9/10
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

,,Czyt.'' ?
Wed?ug mnie pownno by? ,,Czyli''.

Nie, nie powinno by?. "czyt." to skr?t od "czytaj", takie zwroty s? cz?sto u?ywane w wywiadach.

Praca . o_O Ciekawe ; ]

Wed?ug Ciebie jest pracownikiem czy niewolnikiem? Nie za ka?d? prac? dostaje si? wynagrodzenie, wi?c tym si? nie kieruj.


@@
Og?lnie jest ca?kiem dobrze, ale strasznie kr?tko jak na zwyk?y wywiad, poza tym niekt?re pytania s? nieco nie na miejscu. Przyk?adowo "Czy na forum posiadasz jaki? wrog?w?". Raz, wiadome jest, ?e administrator Ci nie powie wprost, ?e 'tego nie lubi?, ten mnie wkurwia', a dwa, nie rozumiem jak mo?na mie? wrog?w przez internet. ; )
 

Evil Spawn

Active User
Joined
Nov 4, 2011
Messages
105
Reaction score
11
Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Don Dawido:. Najlepszy koder Tibia.net.pl?

Eturl Sous: Nie mam poj?cia.
Eturl, chcesz do??czy? do grona Korzona :( ?
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Eturl, chcesz do??czy? do grona Korzona :( ?

Niestety nie skorzystam z tej oferty.
 

Hymph

Advanced User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
211
Reaction score
25
Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator forum]

W Tym Wywiadzie Du?o Si? Dowiedzia?em Jestem Zadowolony, Jedyny Taki Wywiad W Kt?rym Dowiedzia?em Si? Wi?cej Ni? -
Wywiad, Jest Przeprowadzony Na Dogodnej Pozycji. Czekam Na Kolejne Wywiady U?ytkownika, Don Dawido. Czytaj?c Nie Zauwa?y?em ?adnych B??d?w.Wywiad Jest, Estetycznie Przeprowadzony, ? U?yciem Kulturalnych S??w.. Moja Ocena To 10/10.
Czekam Na Kolejne , Wywiady!

Sorry, ale musia?em si? doczepi? do tego postu. Co to w og?le jest ? Ka?dy wyraz z du?ej litery, przecinki z dupy brane, no miazga. Ju? lepiej si? czyta tych "ortograficznych miszczuf" ni? takie co?, geez. Ka?dy post tak wygl?da ? Co do wywiadu, zawsze my?la?em ?e Eturl to Gregorex XD
 

gutek109

Active User
Joined
May 16, 2009
Messages
51
Reaction score
0
Odp: Wywiad z Eturl Sous! [Administrator]

Fajny przejrzysty wywiad :)
 
Top