What's new

Wywiad z Kuzirashim [Moderator]

Status
Not open for further replies.

demon23

OT Expert
Joined
Apr 10, 2010
Messages
261
Reaction score
13
Age
25
Wywiad z [USER]Kuzirashi[/USER]
Witam. Jestem [USER]demon23[/USER] z tibia.net.pl. M?g?by? po?wi?ci?
chwilk? na udzielenie wywiadu?

-Jasne, cze??!
Ile masz lat, jak si? nazywasz i gdzie mieszkasz?
-Jestem Daniel, mam 14 lat i mieszkam niedaleko Nowego S?cza bli?ej Str?? w Ma?opolskim.
Do kt?rej klasy teraz idziesz?
-Teraz b?de szed? do drugiej klasy Gimnazjum.
Jak trafi?e? na tnp? Kto? poda? ci link czy sam znalaz?e? w internecie?
-W sumie to nie najlepiej pami?tam kiedy wpad?em na Forum. Ehh, pewnie szuka?em jakich?
psedu-Naruto OteS?W, ?eby brat robi? pixele i ?ebym ja mia? pozycje. =] Link poda? mi
prawdopodobnie Folga, z kt?rym bardzo d?ugo wsp??pracowa?em przy wielu projektach.

Czyli to tw?j brat zainspirowa? Ci? w dziedzinie grafiki?
-Nie, w ?adnym stopniu. Po prostu chcia?em sam zrobi? sobie sygnatur? i w og?le podoba?a mi si?
Grafika, a raczej efekt, jaki mo?na uzyska? korzystaj?c ze swoich umiej?tno?ci i dobrodziejstwa
Photoshopa.

Jaki by? tw?j najwi?kszy lvl na real tibii?
-M?j najwi?kszy level zdobyty w 100% przeze mnie to 26lvl. M?j pierwszy char, kt?rym wybi?em
wi?cej ni? 15lvl mia? do?? dziwny nick - Kimormon Klam, wybra?em nick zasugerowany mi przez
system.

Co po moderatorze? Masz jakie? wi?ksze plany?
-Nie my?l? o tym. No aczkolwiek fajnie by by?o jakbym awansowa? na Managera. ?adnych
wi?kszych plan?w nie mam co do rangi, nie przywi?zuje do niej zbyt du?ej wagi. Jednak?e,
staram si? dobrze wype?nia? moje obowi?zki.

Mamy nadziej?, ?e ci si? uda.Co jad?e? dzisiaj na ?niadanie? Jaka jest twoja ulubiona potrawa?
-Przyznam si?, ?e dzisiaj nic nie jad?em na ?niadanie ;x A moja ulubiona potrawa to hm.. Nale?niki
z Serem lub Sphagetti Bolognese.

Mniam, zrobi?em si? g?odny gdy wspomnia?e? o nale?nikach, a jakiej muzyki s?uchasz?
-G??wnie GrubSona. Bardzo spodoba? mi si? jego najnowszy album - Co? Wi?cej Ni? Muzyka.
Ostatnio spodoba?a mi si? te? muzyka A.J.K.S. co jest dziwne.

Przyznam, ?e GrubSon jest jednym z lepszych polskich wykonawc?w. Czym si? interesujesz?
-Interesuje si? grafik? komputerow?. Lubi? te? z kumplami pogra? na boisku w pi?k?, w siatk?.
Jeste? w jakim? solidnym projekcie OTS?
-Jestem GOD'em na Memsorii i Bloodwarze. Wsp??pracuje z OTS'ami, kt?re potrzebuj? Grafika, ale
nie wchodze raczej w sk?ad ich Team'?w - np. Ereon, WonderlandOT.

Od kiedy bawisz si? grafik? komputerow??
-My?l?, ?e to maksymalnie jakie? p?? roku, z czego aktywnie zajmuje si? ni? jak?? 1/4 cz??? tego ca?ego czasu, odk?d pozna?em mniej wi?cej na czym to polega.
Gdzie wyje?d?asz na wakacje? :)
-Na razie nie mam ?adnych plan?w co do jakiego? wyjazdu na Wakacje. Mieszkam na wsi nad rzek? i mam kilometr do miasta, to tutaj mo?na przyje?d?a? na wakacje ;x
Sam te? bym chcia? mieszka? na wsi, no ale urodzi?em si? w mie?cie i mieszkam w mie?cie. Jakie s? twoje ostatnie prace?
-Jest to ok?adka, tracklista, wk?adka i layer na CD dla A.J.K.S. Nie wiem czy mog? pokaza? te prace, gdy? p?yta jeszcze si? nie ukaza?a. Takie wcze?niejsze troch? prace to:
-
sss2_hsnnsrh.png

Launcher dla iSanto
-
zzzxs.png

Layout dla projektu TNET
Twoje prace s? ?wietne! Ju? wiem dlaczego wybra?es akurat t? dziedzin?. Czy wi??esz grafik? ze swoj? przysz?o?ci??
-Tak, przewiduj?, ?e na ten kierunek p?jd? najpierw do jakiego? zaawansowanego liceum a potem na porz?dne studia.
My?l?, ?e wiem o tobie ju? wystarczaj?co du?o. Bardzo ci dzi?kuj? za ten wywiad.
-Ja r?wnie? dzi?kuje i chcia?bym jeszcze pozdrowi? ca?? kadr? Forum ( ;x ),Vegana oraz Sourbiego i mojego przyjaciela demon'a23( ! ). Cze??!
 

Diablo9515

Banned
Joined
Feb 20, 2010
Messages
214
Reaction score
14
Age
28
Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Odp: Wywiad z Kuzirashim.

No c?? wywiad nie jest na jakim? wysokim poziomie, aczkolwiek spodoba? mi si?. Niekt?re pytania nie by?y do?? ciekawe np. Co Kuzi jad? dzi? na ?niadanie... Zabrak?o r?wnie? paru pyta?, lub ko?cowej gry w skojarzenia. Og?lna ocena 6/10

Pozdrawiam!
 

SuchySDL

Banned
Joined
Jun 3, 2011
Messages
188
Reaction score
5
Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Hmm
Co dzisiaj jad?e? na sniadanie?
Mniam, zrobi?em si? g?odny gdy wspomnia?e? o nale?nikach
Co to ma by??...
HMm ... ta 2 praca mi sie wgl nie podoba
 

Seud

Active User
Joined
Jul 30, 2011
Messages
99
Reaction score
1
Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Heh , dobrze przeprowadzony wywiad !;d
 

Scutcher

Active User
Joined
Jun 23, 2011
Messages
109
Reaction score
25
Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Pi?knie <brawo><brawo>, c?? ! Jestem z?y na tego co przeprowadzi? wywiad bo ja by?em ch?tny no ale c?? za d?ugo si? czai?em i mnie wyprzedzili heh.

Wywiadzik fajny no interesuj?cy, nie jest on zbytnio d?ugi, lecz kt?ry xD co ja w og?le pisz? :D.
Okey Wywiad na 10/10 bo si? nie mam ?eby co? wi?cej wyskroba? na tej klawiaturze ;)
 

Folgowsky

Active User
Joined
Jun 23, 2010
Messages
116
Reaction score
8
Age
30
Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Odp: Wywiad z Kuzirashim.

A? si? ?ezka w oku kr?ci ?e nam?wi?em Kuzirashiego do robienia grafik nie p?askich :)
Mam nadziej? i za co trzymam kciuki ?e wiele osi?gniesz w tak m?odym wsumie wieku !
Powodzenia Daniel & Emil
 

quas96

User
Joined
Feb 22, 2010
Messages
42
Reaction score
2
Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Pi?knie <brawo><brawo>, c?? ! Jestem z?y na tego co przeprowadzi? wywiad bo ja by?em ch?tny no ale c?? za d?ugo si? czai?em i mnie wyprzedzili heh.
Wywiadzik fajny no interesuj?cy, nie jest on zbytnio d?ugi, lecz kt?ry xD co ja w og?le pisz? :D.
Okey Wywiad na 10/10 bo si? nie mam ?eby co? wi?cej wyskroba? na tej klawiaturze ;)

Co to ma by? kole? istnieje nieco po twoim wywiadzie "bo ja by?em ch?tny" wi?c pozdrowienia dla Ciebie dzieciak ?e sam sobie da?e? 10/10 .
A po 2 grafika jest nudna i kijowa ;/ poniewa? wystarczy?o podmieni? grafik? kt?ra jest nie twoja i tylko zrobi? boczne menu kt?re te? jest kijowe..
Po 3 . Co do dawania sobie samemu komentarzy to jest nic.......
tzw. "wywiad" przeprowadzi? kumpel gdzie powinna to robi? osoba nie znana Tobie .
A i kto wie czy sam tego wywiadu nie zrobi?e? tak jak dajesz sobie posty i chcesz by? fajnym..
Wywiad : 2/10
Grafika : 4/10
 

LAstik

Advanced User
Joined
Dec 9, 2009
Messages
209
Reaction score
7
Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Odp: Wywiad z Kuzirashim.

hahah hehehe XD
panowie ludzie w?a?ciciele forum i wszystcy kt?rzy czytaj? wywiad
po co to wszystko ?
Dowarto?ciowujecie si? tym ??
jak dla mnie kuzirashi To dobry ch?opak pracowa?em z nim kiedy? wiele przed nim nauki
czy kto? poza rozdawaniem mi warna odpowie mi na to pytanie po co tak d?ugi jest ten wywiad i co mieli?cie na my?li tworzeniem takiego wywiadu??
ka?dy przecie? kto chce mo?e o sobie napisa? ^^
pozdrawiam wszystkich moim zdaniem zawalacie sami sobie forum. takimi pomys?ami jak wywiady z moderatorami :))
poziom wywiadu ? 1/10
 

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Pytanie na poziomie dosy? niskim. Wszystko ze sob? zmieszane. B?eee. Mi si? kompletnie nie podoba.
 

Szapek

User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
13
Reaction score
3
Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Odp: Wywiad z Kuzirashim.

schludnie i na temat. Przejrzy?cie i kolorowo, jak dla mnie idealny wywiad. Pytania dobrane i interesowane. Pozdrawiam 10/10
 

Lidael

New User
Joined
Oct 26, 2011
Messages
2
Reaction score
1
Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Odp: Wywiad z Kuzirashim.

No co do Kuzirashi, ma bardzo ?adne prace moja opinia jest to 10/10.
Serwer bardzo ma mi?? atmosfer? oraz projekt samej Memsori nie lada ?atwy..
Ca?e skryperstwo,mapa,forum,acc maker nie by?o ?atw? oraz szybk? rzecz? do zrobienia.

No c?? doceniam tego koleg?, mia?em raz Tutor'a na memsori by?em zadowolony z gry oraz po?wi?cania czasu nowym graczom.

Pozdrawiam, Lidael.
 

demon23

OT Expert
Joined
Apr 10, 2010
Messages
261
Reaction score
13
Age
25
Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Czyta?em tutaj wypowiedzi koleg?w i nie s?dz?, ?eby prace Kuzirashiego by?y na poziome amatorskim (4/10). Kuzirashi to zaawansowany albo i jeszcze lepszy grafik. Piszecie te bzdury na temat Jego prac, a sami lepszych nie umiecie zrobi?. Cz?owiek si? napracuje, namy?li, nakombinuje, a wy ze swoj? wy?szo?ci? wyskoczycie i b?dziecie wmawia? wszystkim dooko?a, ?e jeste?cie najlepsi na ?wiecie i umiecie wszystko. -.- Prace Kuzirashiego nie s? 4/10 tylko 10/10! Dlatego tym panom co napisali opini? tak?, jaka powinna by? daj? reputacj? oraz podzi?kowanie za to, ?e godz? si? z tym, ?e na forum jest kto? lepszy od nich!
 

monkey1233

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
76
Reaction score
4
Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Odp: Wywiad z Kuzirashim.

Stylistyka
Ortografia
Systematyka wypowiedzi
Forma pyta?
Dostosowanie
Przygotowanie
__________________
bdb.

Wywiad dobry ale nie ma tego podzia?u ;//
Ale mimo tego ?ap
+
 
Status
Not open for further replies.
Top