What's new

Wywiad z Shikate [Moderator]

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25

MIWWqBy.png


Witam, dzisiaj postanowi?em przeprowadzi? wywiad z Shikate - Moderatorem Forum oraz Mistrzem Pixel Art?w.
Mi?ej lektury. ;)

Kaisus : Witam ci? Shikate, z tej strony Kaisus z Tibia.Net.Pl.
Czy zechcesz udzieli? wywiadu kt?ry zostanie opublikowany na forum ? Zgadzasz si? ?
Shikate : Oczywi?cie, z mi?? ch?ci?.

Kaisus : Dobrze zacznijmy od podstaw. Gdzie mieszkasz, jak si? nazywasz, ile masz lat, co robisz na codzie?, zainteresowania, opowiedz nam o sobie. :)
Shikate : Mieszkam na wsi po?o?onej niedaleko od Nowego S?cza, mam do?? niespotykane imi?, bo nazywam si? Emilian, lat 15. Codziennie prze?laduje mnie edukacja i pixelarty. Interesuj? si? medycyn? i, je?li wszystko dobrze p?jdzie, udam si? na ten?e kierunek na studiach.

Kaisus : Sk?d dowiedzia?e? si? o Tibia.Net.Pl ?
Shikate : Tibia net jest s?ynne, wi?c wystarczy wpisa? w wyszukiwark? co? o tibii I ju? spotykamy si? z tym forum.

Kaisus : Dlaczego nick Shikate ? Wielu z nas si? nad tym zastanawia, pora wreszcie to rozwi?za?.
Shikate : C??.. Czysty przypadek. Zawsze interesowa?em si? anime o nazwie: Naruto I przyznam si?, ?e w do?? znacznym stopniu zafascynowa?em si? Japoni? I ich nazwami. No c??.. prawda nie jest taka ,,ba?niowa’’, jak si? wydaje, po prostu ten nick sobie wymy?li?em, ale ?eby brzmia? po japo?sku.

Kaisus : Za co otrzyma?e? awans na stanowisko moderatora forum ?
Shikate : Napisa?em podanie do administracji, jest to bezpo?rednia przyczyna. Jednak z pewno?ci? dlatego, ?e zajmuj? si? pixelartem, a potrzebny by? nowy moderator Showroom.


Kaisus : Jak my?lisz forum si? rozwija czy raczej na odwr?t ?
Shikate : G??wnym celem nowej kadry jest rozw?j forum I jestem zdania, ?e kroczymy w?a?nie t? ?cie?k?. Nie mo?na powiedzie?, ?e forum si? nie rozwija, podczas gdy widzimy coraz wi?cej przejaw?w aktyno?ci u?ytkownik?w. Najbardziej jestem dumny z Showroom, w kt?rym powsta?o wiele galerii I ci?gle pojawiaj? si? ?wie?e prace. Good Job!


Kaisus : Ile czasu dziennie po?wi?casz na wykonywanie swoich obowi?zk?w ?
Shikate : Oko?o dw?ch godzin dziennie. Wszystko rozpoczyna si? od sprawdzenia raport?w, po czym przechodz? do Showroom, aby nacieszy? si? nowymi pracami I, je?li mam jakie? zastrze?enia, skomentowa? je. Nast?pnie sprawdzam inne dziedziny forum. To mniej wi?cej tyle.


Kaisus : Wyra? swoje zdanie na temat dotychczasowej kadry.
Shikate : Obecny sk?ad kadry spe?nia swoje zadania I nie mam ?adnych zastrze?e?.


Kaisus : Co by? zmieni? gdyby? by? administratorem forum ? Jakie? zmiany w kadrze ?
Shikate : Eturl jest chyba najlepszym administratorem, jaki m?g? si? przytrafi?, wi?c gdybym sam nim by?, by?oby pewnie tylko gorzej =D


Kaisus : Jak wiemy jeste? jednym z najlepszych Pixel Arter?w na forum. Powiedz nam, jak to si? sta?o ?e si? zacz??e? tym interesowa?, jaki? wz?r ? Mo?e podasz naszym czytelnikom dobry przepis na wy?mienity Pixel Art ?
Shikate : Mo?e nie przesadzajmy z t? ,,najlepszo?ci?’’. Od czego si? zacz??o? Pisa?em ju? wcze?niej, ?e wielkie wra?enie zrobi?o na mnie Naruto, a do tego tibia. Bardzo si? ucieszy?em, ?e te dwie dziedziny mo?na po??czy? tworz?c OTS o tematyce Naruto. Tak to si? zacz??o… Po prostu tworzy?em p?askie grafiki do ?wczesnych OTS, jak WoS czy NS. To by?o z cztery lata temu. P??niej zacz??em pracowa? nad mi?dzynarodowym modem do Little Fighter 2, kt?ry nazywa? si? NSLF2(jako Kakuzu). Gdy przestawi?em si? na izometri?, od razu moje zainteresowanie przyku?o niesamowite RA, na kt?rym pracowa?em w sumie do poprzedniego roku. Przepis na wy?mienity pixelart? Oto droga: Showroom  Spis Poradnik?w 

Kaisus : Czy uczestniczysz w jakim? projekcie OTS lub jakim? innym ?
Shikate : Przyznam si?, ?e tak. Ale ta informacja na razie powinna wystarczy?.

Kaisus : Mia?e? styczno?? z Real Tibia ? Je?eli tak podaj swoje osi?gni?cia. :)
Shikate : To raczej pytanie do mojego brata, Kuzirashiego. Ja si? tylko przygl?da?em :p

Kaisus : Sk?d dowiedzia?e? si? o tej fascynuj?cej grze - ,,Tibia'' ?
Shikate : O Tibii dowiedzia?em si? od koleg?w z podw?rka(tak, kiedy? jeszcze tak by?o).
Brat, Kuzirashi, zainstalowa? i zosta?em oczarowany rookgardem : D.
To w sumie wszystko, ?adnych spektakularnych osi?gni?? tam nie mia?em, wi?c lepiej nic nie dodawa?.


Kaisus : Dzi?kuj? Ci za po?wi?cony czas na udzielenie wywiadu i oczywi??ie za ch?ci. Na ko?cu mo?esz pozdrowi? kilka os?b.
Shikate : Pozdrawiam wszystkich, kt?rzy pracuj? wraz ze mn? nad pewnym projektem. Ponadto bardzo chc? pozdrowi? Hanzo za jego oddanie Showroom’owi.


Kaisus : Mi?ego dnia Ci ?ycz? i powodzenia w przysz?o?ci, miejmy nadzieje ?e zobaczymy Ci? nied?ugo w pomara?czowym kolorku :) .
Shikate : Dzi?kuj? Tobie I wszystkim, kt?rzy wytrwali do ko?ca =D
 

Kage Toxic

Banned
Joined
Feb 22, 2013
Messages
204
Reaction score
6
Odp: Wywiad z Shikate [Moderator]

?adny wywiad :) Mi?o, ?e mo?na si? tak wiele o was dowiedzie? ;x
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Wywiad z Shikate [Moderator]

Shikate - Moderatorem Forum oraz Mistrzem Pixel Art?w.

28097_3481_500_Hahaha..-Nie.jpg

Nie, z tym si? nie zgodz?, jest du?o lepszych spriter?w.
Wywiad og?lnie ?adny, po w/w cytacie darowa?em sobie czytanie.
 

Kurkot

Active User
Joined
May 3, 2011
Messages
53
Reaction score
2
Odp: Wywiad z Shikate [Moderator]

Yaay! Wywiad naprawd? przykuwa uwag?, mimo to dla mnie przykr?tki.
Ponadto, sporo ciekawych rzeczy mo?na si? dowiedzie? o innych; zdecydowanie na plus!

Co do zainteresowa?, hmm... medycyna. Ka?dy w liceum, a zw?aszcza biol-chemy (czyli mua)
marz? o medycynie. Jednak?e uwierz mi, dla wielu moich koleg?w Chemia na rozszerzeniu jest utrapieniem, a i Biologia
nie zawsze bywa "mi?a".

Jednak?e Tobie ?ycz? powodzenia i wytrwa?o?ci w d??eniu do celu!

Pzdr,
Kurkot
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Wywiad z Shikate [Moderator]

Kaisus- Ciekawy, dobry wywiad. Mo?na si? du?o o Shikate dowiedzie?. Martwi mnie tylko jedna rzecz. 15 lat? :eek:
 

Dantez

Moim sekretem jest ciasto
Joined
May 22, 2008
Messages
1,206
Reaction score
202
Odp: Wywiad z Shikate [Moderator]

Kaisus- Ciekawy, dobry wywiad. Mo?na si? du?o o Shikate dowiedzie?. Martwi mnie tylko jedna rzecz. 15 lat? :eek:

Co to za problem? Nie mia?e? nigdy 15 lat?

@down
A co? ty chcia? w tibii :D Wiek nie jest odzwierciedleniem dojrza?o?ci. Shitake jak najbardziej zas?uguje na moderatora, zachowuje si? profesjonalnie.
 
Last edited:

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Wywiad z Shikate [Moderator]

Nie no, mia?em ale nie wiedzia?em ?e na takim forum przyjmowane s? za przeproszeniem "dzieci".
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Wywiad z Shikate [Moderator]

Po prostu tworzy?em p?askie grafiki do ?wczesnych OTS, jak WoS czy NS.

Dziwne, bo admin NS'a sobie nie przypomina tego :|
Wy?lij na pw chocia? jedn? Twoj? grafik? robion? dla NS.
 
Last edited:

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Wywiad z Shikate [Moderator]

Ty i Kuzirashi jeste?cie bli?niakami? Bardzo interesuj?cy wywiad.

//To s? klony
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Wywiad z Shikate [Moderator]

36869154.jpg


Darowa?em sobie, ale od?wie?yli temat, wi?c trzeba przeczyta? i co? napisa?, nie ?
W og?le to jest dziwne, ?e chwali si? byciem kim? tam w projektach WoS, NS i LF2, chocia? nie potwierdza si? tego :|
(no tak, w ko?cu projekt LF2 to MI?DZYNARODOWY projekt, ahhh ten fiction fame :| )

#edit
A, jeszcze jedno.
Shitake, lat 15.
W wieku 11(12) lat bra? udzia? w MI?DZYNARODOWYM projekcie LF2 ?
No chyba nie.
 
Last edited:

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Wywiad z Shikate [Moderator]

Darowa?em sobie, ale od?wie?yli temat, wi?c trzeba co? napisa?, nie ?
Interesuj?ce podej?cie.

W og?le to jest dziwne, ?e chwali si? byciem kim? tam w projektach WoS, NS i LF2, chocia? nie potwierdza si? tego :|
WoS jeszcze za czas?w Amino bodaj?e, a to, ?e grafiki by?y robione dla jakiego? projektu to nie znaczy, ?e musia?y zosta? przyj?te i wdro?one.

(no tak, w ko?cu projekt LF2 to MI?DZYNARODOWY projekt, ahhh ten fiction fame :| )
Mod do LF2 o nazwie NSLF2 by? to mi?dzynarodowy projekt, gdy? by? tworzony przez osoby z ca?ego ?wiata dla os?b z ca?ego ?wiata.

W wieku 11(12) lat bra? udzia? w MI?DZYNARODOWYM projekcie LF2 ?
No chyba nie.
Czemu nie? Pozory myl?.
 
Last edited:

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Wywiad z Shikate [Moderator]

WoS jeszcze za czas?w Amino bodaj?e, a to, ?e grafiki by?y robione dla jakiego projektu to nie znaczy, ?e musia?y zosta? przyj?te i wdro?one.

Grafiki nie s? u?yte = nie mo?na m?wi?, ?e si? robi?o dla danego projektu. Ja teraz te? mog? m?wi?, ?e robi? grafiki dla Cipsoftu, RA, a nawet EK. Niestety, nie przyj?li ich :C

Mod do LF2 o nazwie NSLF2 by? to mi?dzynarodowy projekt, gdy? by? tworzony przez osoby z ca?ego ?wiata dla os?b z ca?ego ?wiata.

Taa, mo?e od razu z 11(12)-latkiem na czele ?
 
Last edited:

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Wywiad z Shikate [Moderator]

Grafiki nie s? u?yte = nie mo?na m?wi?, ?e si? robi?o dla danego projektu.
Twoje twierdzenie zwr?ci?o by fa?sz, gdyby wrzuci? je do ifa w kompilatorze.

Ja teraz te? mog? m?wi?, ?e robi? grafiki dla Cipsoftu, RA, a nawet EK. Niestety, nie przyj?li ich :C
Je?eli faktycznie robi?e? te grafiki i wys?a?e? je tw?rcom, to nie widz? w tym nic z?ego

Taa, z 11(12)-latkiem na czele od razu ?
Pff...
 

sharly

User
Joined
Sep 25, 2011
Messages
42
Reaction score
11
Age
31
Odp: Wywiad z Shikate [Moderator]

#Royalz
wytlumacz mi dlaczego przylepilem Ci domene frustrata i czlowieka znudzonego,ktory swoja wypowiedz juz dawno powininen zamknac w pierwszym poscie? Kolejny,kolejny a dalej mysle,ze sie wypisales i nie masz za duzo do zaoferowania.
#Shikate
Nie odbijaj pileczki bo z czasem to sie poglebi i bedzie wygladac jak piaskownica a w niej dwoje dzieci ktore rzucaja sie wzajemnie lopatkami.

Osobiscie nie mam nic przeciwko dyskusjom w ktorych to kazdy ma wlasne zdanie na wierzchu - ale litosci - przekonania ktore sa budowane przez dlugi czas, nie runa jak zamek z piasku podczas jednej rozmowy.

#top
Gratuluje Ci sukcesow i zycze wytrwalosci. Nawet nie wyobrazacie sobie jaka ucieche niesie poznanie kogos, kto ma prawdziwa pasje a na dodatek ma 15 lat i wie czym w niedalekiej przyszlosci bedzie sie zajmowal. Obysmy nie spotkali sie w szpitalu!
Medycyna to bardzo obszerne poj?cie,myslales nad konkretna specjalizacja?
 

Hanzo

Advanced User
Joined
Jul 21, 2012
Messages
193
Reaction score
16
Odp: Wywiad z Shikate [Moderator]

Ciekawy wywiad, ale za kr?tki. Dopiero teraz go zauwa?y?em, a nawet mnie pozdrowiono ;D
 
Top