What's new

Wywiad z zbizu [Moderator]

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Witam , dzisiaj przeprowadzi?em wywiad ze znanym moderatorem forum Tibia Net zbizu.

Prosz? oto i on.


OSOBOWO??

-Jak masz na imi? , ile masz lat ?

Mam na imi? ?ukasz, mam 16 lat (szczeg??owe informacje w moim profilu)

-Co robisz w ?yciu codziennym ?


W sumie to nudz? si?. Albo jestem w szkole/u kolegi albo w domu. Du?o czasu sp?dzam na nauce lub przed komputerem.


-Twoje hobby ?

Tw?rczo??, chocia? te? nie wszystkie rodzaje. Szkicuj? r??ne rzeczy w pi?rniku, czy na kartkach pozosta?ych po kartk?wkach, kt?rych nie musz? oddawa?, bawi?em si? na singlu, creative mode w minecrafcie - mam niewielkie miasto na grzybowym biomie z seeda "lost"(zamiast cyfr), w wolnych chwilach tworz? map? do projektu otsa, kt?rego nie chc? og?asza? w zapowiedziach, bo jest w do?? wczesnej fazie produkcji i powstaje do?? wolno. Mapa jest og?lnodost?pna w pobieralni. Generalnie mog? powiedzie?, ?e mam nieco talentu, lecz nie mam zbytnio ch?ci, by go doskonali?.

-Masz du?o przyjaci?? , czy starasz si? ich mie? ?

Przyjaci?? z rl to chyba mam z czterech. Koleg?w mam du?o. Z os?b, kt?rych nie znam w ?wiecie realnym s? tylko trzy osoby z Tibii, kt?rym bym bezgranicznie zaufa?. Ufam r?wnie? administratorom TNP, chocia? bardziej jestem ich pracownikiem, ni? znajomym. Podsumowuj?c mam 10 os?b, kt?rym mog? zaufa?.

-Jakiej muzyki s?uchasz , czy jaki? wykonawca ci imponuj? w swojej karierze ?

S?abo interesuje si? muzyk?. Preferuj? cisz? podczas grania, czy tworzenia. Imponuj? mi do?? stare kawa?ki, kt?re lecia?y w radiu jakie? 7-12 lat temu, i to te? nie wszystkie. Wed?ug mnie ka?dy gatunek muzyki da si? s?ucha? z przyjemno?ci?. Po prostu s? lepsi i gorsi wykonawcy.

FORUM / GRY


-Czy grasz w jakie? gry ?

Tibia, Minecraft, czekam na beta testy Equestria Online.


-Czy anga?ujesz si? w sprawy forum ?

To kwestia tego jak wa?na jest sprawa, w jakim stopniu mnie dotyczy i tego ile mam czasu. R??nie bywa.

-Jak wiem jeste? autorem konkursu TibiaNetPl #MOTM ?


Tak.

-Mo?e powiedz co to jest #MOTM i co ono oznacza ?

Map of the month jest konkursem, w kt?rym wybiera si? prac? miesi?ca. Wszystko jest opisane w przyklejonych tematach w dziale tego konkursu.

-Sk?d ci przyszed? pomys? na za?o?enie tego konkursu ?


Nie za?o?y?em go. Zosta?em przydzielony jako moderator do ga??zi forum dotycz?cej mappingu i po prostu kontynuuj? dzie?o moich poprzednik?w.

-Wed?ug ciebie czy kto? lepszy m?g?by prowadzi? #MOTM ?

MOTM mo?e zosta? przeprowadzony przez dowolnego moderatora tamtego dzia?u. Nie mia?bym nic przeciwko, je?li Arts lub Reddyslaw chcia?by poprowadzi? jak?? edycj? za mnie.

-Kto wed?ug ciebie jest najlepszym maperem TNet ?

Moja wypowied? mo?e wzbudzi? nieco kontrowersji, gdy? mo?liwe, ?e kto? mappuje lepiej, wi?c nie chc? wskazywa? na jedn? osob?, jednak podobaj? mi si? prace Seylita, Shirako oraz iSanto.

ZIBZU - O NIM I O JEGO KO?CIE NA FORUM


-Wszyscy ci? znaj? tutaj na forum, lecz nie kt?rzy nie wiedz? z jakiej racji masz nick ,,zbizu''. Mo?e powiesz sk?d pomys? na nick ?

Jest to ksywka ,,zbi?o'' pochodz?ca od skr?cenia nazwiska, jednak ciekawiej wygl?da napis witaj, zbizu obok linka z prywatnymi wiadomo?ciami, tote? taki nick wpisa?em przy rejestracji.

-Czy gdy jeszcze nie by?e? w kadrze TNET zdarza?o ci si? spamowa? itd. ?

Mam na swoim koncie trzy upomnienia i dwa ostrze?enia z w?asnej winy, gdy? kilka razy ?le odczyta?em regulaminy dzia??w/temat?w.


KADRA


-Czy rang? swoj? na forum traktujesz powa?nie , czy mo?e te? liczy si? tylko dla ciebie kolorek, zamykanie temat?w i dawanie ostrze?e? ?

Bycie moderatorem wi??e si? z obowi?zkami i i tak mniejsz? ilo?ci? zada?, ni? moderator globalny, dodatkowo taka ranga zobowi?zuje do zachowania kultury i opanowania.
"Kolorek" nie ma dla mnie znaczenia, gdy? i tak nie mia?bym si? komu nim pochwali? - znajomi nie graj? w Tibi?, koledzy z Tibi nie siedz? na TNecie. Swoj? prac? wykonuj? za darmo i dobrowolnie korzystaj?c z nadmiaru wolnego czasu.



Tibia i osi?gni?cia


-Czy kiedy? mia?e? takie swoje wielkie osi?gni?cie w tibii, wysoki level, skile, kt?re pami?tasz do dzi? i na jakiej postaci
?


Kilka, na jednej postaci, mam je do dzi?.

Level, 109 dist bez eq, druga strona w rankingu achievements, prawie wszystkie outfity/addony, 14 mount?w i kilka rar?w, jednak nie mam niestety dobrych materia??w na dekoracj?.


stnp01.png


-Jakie by?y twoje nazwy postaci - czy sam je wymy?la?e? ?

Pierwsza posta?, kt?r? mia?em posiada?a nick wygenerowany poprzez suggest name. Kolejne r?wnie? z t? r??nic?, ?e wybiera?em jedn? z dw?ch cz??ci proponowanego nicku.

-Jaka profesja ci najbardziej imponuje ?

Druid. Najwi?cej nawalania w hotkeye i m?czenia skos?w+pilnowanie ?ycia knighta - nikt bardziej si? nie m?czy, ni? oni na huntach.

-Czy by?e? kiedy? ,,noobem'' ?

By?em, niekt?rzy twierdz?, ?e dalej nim jestem ;p

-Czy by?e? kiedy? na stanowisku GM, God, Tutor, Senior Tutor na jakim? powa?niejszym serwerze?

By?em beta testerem klienta Flash(moje podanie zosta?o przyj?te). Nieco mnie zawi?d?. Zostali?my nagrodzeni dost?pem do kolejnych testserwer?w cipsoftu. Na testserwerze mam uprawnienia tutora, mog? wam relacjonowa? przysz?e updaty, gdy takowy zostanie otwarty. Z rang mia?em kiedy? moderatora na jednym z serwer?w minecrafta, do?? kr?tko, bo mia?em s?ab? znajomo?? komend i nie zda?em pr?by. Kilka razy zarz?dza?em swoimi serwerami, jednak nie sta?y d?ugo - po prostu z braku czasu, dedyki nie by?y wtedy ani popularne, ani tanie. Jestem pomocnikiem w projekcie Nivir, jednak jeszcze nie wiem jaki poziom uprawnie? zostanie mi przydzielony. Mia?em CM'a na jednym z test?w.



POZDROWIENIA





-Dzi?kuj? za udzielenie wywiadu, na ko?cu mo?esz pozdrowi? kilka os?b.


Chcia?bym pozdrowi? cz?onk?w gildii ze ?wiata Nerana. Bez nich niedawno przesta? bym gra?. Pozdrawiam r?wnie? xMiki, Artsa oraz Beosk?.
Ja r?wnie? dzi?kuj? za wywiad i dozobaczenia ;).


Regards
Kaisus
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]


Refresh.
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Refresh -.-
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

bomp..
 

eLeXo

C'est la vie
Joined
Apr 15, 2008
Messages
505
Reaction score
58
Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Wywiad fajny. Kontrole b??d?w zostawiam humanistom. Co do estetyki to nie jest ?le, chocia? denerwowa?a mnie ta flamastrowa ziele? ;s
Na koniec dodam, ?e mog?e? go bardziej wym?czy? tak jak to zrobi?e? w Tibia i osi?gni?cia.

@edit
no i opinia humanisty te? ju? jest xd
 
Last edited:

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Wywiad z zbizu
Wywiad ze zbizu

-Masz du?o przyjaci?? , czy starasz si? ich mie? ?
Wtf? Pozatym piszemy [wyraz]? oraz [wyraz],.

-Jakiej muzyki s?uchasz , czy jaki? wykonawca ci imponuj? w swojej karierze ?
To zdanie jest nie poprawne.

-Sk?d ci przyszed? pomys? na za?o?enie tego konkursu ?
Kolejne nie poprawne, takiego* konkursu

-Wed?ug ciebie czy kto? lepszy m?g?by prowadzi? #MOTM ?
Ciebie*

ZIBZU - O NIM I O JEGO KO?CIE NA FORUM
Zbizu*, Koncie*

-Wszyscy ci? znaj? tutaj na forum, lecz nie kt?rzy nie wiedz? z jakiej racji masz nick ,,zbizu''. Mo?e powiesz sk?d pomys? na nick ?
Ci?*, Zbizu*

Czy rang? swoj? na forum traktujesz powa?nie , czy mo?e te? liczy si? tylko dla ciebie kolorek, zamykanie temat?w i dawanie ostrze?e? ?
To zdanie nie ma sensu, powa?nie tzn. dawanie ostrze?e?, zamykanie temat?w i inne rutynowe dla niego czynno?ci.

-Czy kiedy? mia?e? takie swoje wielkie osi?gni?cie w tibii, wysoki level, skile, kt?re pami?tasz do dzi? i na jakiej postaci
?
"?" powinno by? po s?owie: "postaci".

Wywiad krotki, kolory brzydkie, oczy bol?. Kategorie nie zawsze dobrze dopasowywa?e?. Pytania og?lnie, nie kt?re pozbawione sensu. Zagl?daj do s?ownika.
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Refresh Tematu.
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Refresh Tematu.
 
Last edited:

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Refresh Tematu.(dlaczego mi to robicie ?)
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

f5
 

Grzonas 2

Banned
Joined
Jun 16, 2010
Messages
111
Reaction score
6
Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Ja r?wnie? dzi?kuj? za wywiad i dozobaczenia ;).
Do zobaczenia, jak ju?. Wi?kszo?? b??d?w poda? Sco.
S?aby wywiad, dziwne pytania, ch****y kolor, chaos. S?abo.
 
Last edited by a moderator:

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Odp: Wywiad z zbizu [Moderator Forum TNet]

Od?wie?am temacik.
 
Top