What's new

[x.xx] Prace nad Exodum v2

Status
Not open for further replies.

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Stare, ale zapomnia?em tutaj wrzuci?. Kiedy? by?em zaangazowany w projekt Exodum. Lecz wykupi?em go na w?asno?c i rozwijam go na w?asn? r?ke ju? 2 lata (sam). Nie jestem jakim? tam mapperem ale mo?ecie oceni? moj? prace. W gratisie dodaje przyk?adowy film kt?ry b?dzie opisywa? ka?dy przedmiot donacji serwera. Nie daje prefiksu bo nie wiem na jakim poziomie jestem, chyba nowicjusz ;p


 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: [x.xx] Prace nad Exodum v2

W og?le to z kryszta?ow? strza?? przesadzi?e? XDDD RPG na poziomie 10/10
Co do samej mapy to pokaza?e? depo kt?re robi?e? autoborderem, jakby? pokaza? jakie? inne prace by?oby wi?cej do oceniania, bo 2 mapa to gengia z tego co widz? :p
 

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Odp: [x.xx] Prace nad Exodum v2

W og?le to z kryszta?ow? strza?? przesadzi?e? XDDD RPG na poziomie 10/10
Co do samej mapy to pokaza?e? depo kt?re robi?e? autoborderem, jakby? pokaza? jakie? inne prace by?oby wi?cej do oceniania, bo 2 mapa to gengia z tego co widz? :p

Taka gengia jak by. Ale to nie gengia :) Na jednym monitorze mia?em odpalony map edytor, na 2gim tworzy?em mape na wz?r gengi. Ludzie j? kochaj? ale standardowa gengia mo?e by? nudna wi?c czemu nie :)
 

ancio

Advanced User
Joined
Mar 31, 2009
Messages
158
Reaction score
7
Odp: [x.xx] Prace nad Exodum v2

Nudzi si? to,nie lepiej stworzy? co? ca?kiem nowego ?
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: [x.xx] Prace nad Exodum v2

Nudzi si? to,nie lepiej stworzy? co? ca?kiem nowego ?

Ale czemu zmienia? co? co jest dobre , gengia nawet w oryginale jest dobra :p ale zawsze na + doda? jakie? expowiska jedynie co potrzebuje ta mapa :p
 
Status
Not open for further replies.
Top