What's new

Youtube tutorial #1 - Zbroja

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Witam, w?a?nie wraz dzisiejszym dniem rozpoczynam seri? poradnik?w: [Youtube tutorial], kt?re postaram si? wystawia? raz na tydzie?, w soboty. Na czym to polega? To bardzo proste: mo?ecie w przyspieszonym tempie zobaczy?, jak robi? dany przedmiot.

Youtube tutorial #1 przedstawi, jak zrobi? zbroj?, dzi?ki kt?rej wygra?em m?j pierwszy pojedynek z Hanzo :) Kr??y?y o niej dobre opinie:

zbrojatut.png


No wi?c nic wi?cej mi nie pozostaje, jak zaprosi? Was do obejrzenia siedmiominutowego poradnika:


 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Youtube tutorial #1 - Zbroja

Dzia? jest dobry, poniewa? postanowi?em rzeczy zwi?zane z pixelartem umieszcza? w dziale z pixelartem. Tym razem to ja powinienem shejtowa? u?ytkownik?w, kt?rzy tak usilnie chc? utrudni? ?ycie innym :)

O??wek mam dobry w paincie, ale podczas zapisywania zmieni?o si? co?. Tak czy inaczej, nie trzeba widzie? o??wka, ?eby wiedzie?.
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Youtube tutorial #1 - Zbroja

@up,
Showroom to nie tylko pixelart.
To, ?e jest go w nim du?o zale?y tylko i wy??cznie od umiej?tno?ci i pasji u?ytkownik?w.

Tak jak napisa? aali, z?y dzia?.
Je?li chodzi o temat z poradnikami, to dzia? wybra?e? dobry.

Pozdrawiam.
 

dymy11

Active User
Joined
Jun 25, 2011
Messages
78
Reaction score
5
Odp: Youtube tutorial #1 - Zbroja

Podoba mi si? :) Szkoda, ?e na nast?pny musz? czeka? tydzie?.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Youtube tutorial #1 - Zbroja

Je?li chodzi o moj? ocen? to praca jest ?wietna, ale tak jak kolega napisa? powinno to trafic w odpowiedni dzia? - Pixel Art.
 

Sentil

Ten Typ
Joined
May 11, 2008
Messages
211
Reaction score
85
Odp: Youtube tutorial #1 - Zbroja

Musz? przyzna?, ?e nale?? ci si? gratulacje. Filmik jest przejrzysty, ogl?da si? go przyjemnie. Brakuje mi tylko jakiego? cichego podk?adu w tle. Opr?cz tego wida?, ?e w pixelarcie nie siedzisz od wczoraj. Tak trzymaj, czekam na kolejne produkcje.
 
Top