What's new

-Średni Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Witam, prezentuj? Wam drug? seri? mojego poradnika. Przepraszam za op??nienia - spowodowane by?y one brakiem weny. Postaram si? jednak wr?ci? do mojego normalnego rytmu od dzi? :D

Elektryczna zbroja:

yt2m.png


Filmik:

[video=youtube;5jxMrQxN-K4]http://www.youtube.com/watch?v=5jxMrQxN-K4&feature=youtu.be[/video]​
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

Bardziej pasuje do miedzianej zbroi, a nie do elektrycznej. . . :) ;) :p
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

Jak dla mnie to jest miedziana zbroja, nie elektryczna ( ͠? ͟ʖ ͡?)
Moze komus sie przyda ten poradnik, dobrze ze go zrobiles.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

Heh, w sumie mia?em si? wyt?umaczy?: Elektryczna dla tego, ?e jej kolory dopasowywa?em do elektryki. Jednak nie zrobi?em efekt?w elektryczno?ci z prostego powodu: nie mia?bym ich jak pokaza? w poradniku. Cho? mo?e je p??niej dorobi?, ju? nie w wersji youtube :p
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

SD01_Elektryka.jpg


To jest elektryka, a nie twoja mied?. ;c

#topic
Nie, to nie s? kolory pasuj?ce do elektryczno?ci (TAK, ELEKTRYCZNO?CI, nie "elektryki")
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

I zn?w si? czepiasz o g?upoty: Jak zwa? tak zwa?. Zach?cam do komentowania, nie wytykania. Bo w sumie te posty s? ma?o przydatne.
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

Czepiam si? o ma?o przydatne rzeczy ? Ty chyba nie wiesz o czym Ty piszesz.
Robi?c tutorial trzeba zrobi? prac? na najwy?szym poziomie, bez jakichkolwiek b??d?w i trzeba trzyma? si? tematu. Gdyby tematem by?a "miedziana zbroja", to bym nawet tych post?w nie pisa?.
Dla mnie nie mo?na tego nazwa? "elektryczn?", lecz jak wy?ej wspomnia?em, "miedzian?".
Je?eli boli Ci? krytyka - nie r?b prac.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

Wg mnie krytyk? nie jest czepianie si? nazwy zbroi. Bo to w sumie nie ma ?adnego znaczenia. Dlatego uwa?am Twoje posty za ma?owarto?ciowe. Poradnik jest po to, ?eby komentowa? poradnik, a nie w sumie nazw? tematu. Wiem, ?e lubisz ju? tak ze mn? dyskutowa? ze wzgl?du na to LSW, kt?re, cho? mo?e nie wiesz, lubi? i sam robi?em, ale bez przesady. Wol?, ?eby? oceni? wygl?d pracy ni? tytu?. Te posty wi?c nic nie wnosz? i s? raczej ,,show'' z Twojej strony, dlatego nie mam zamiaru d?u?ej tolerowa? zb?dnych komentarzy. Tak trudno napisa? cho? 2 s?owa o poradniku?(tak, wiem, ju? chcesz napisa? dos?ownie dwa s?owa, jak lubisz :))
 

szajn

Active User
Joined
Mar 11, 2013
Messages
56
Reaction score
3
Odp: Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

Nie nazwa?bym tego tutorialem, a po prostu filmikiem, w kt?rym robisz pracke. Jako? nie pomaga mi to ogl?daj?c g?uchy filmik bez komentarza i rad. : /
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

^szajn,

Poradniki, kt?re robi? maj? na celu zobrazowanie tego, jak wygl?da cieniowanie. ?aden poradnik s?owny nie odda tego tak, jak zwyczajne ogl?danie. Hanzo robi ?wietne poradniki dot. lineartu i podstaw pixelartu, jednak, jak sam napisa?, nie wie jak pom?c w cieniowaniu, poniewa? trzeba zwyczajnie ?wiczy?. Ja postanowi?em pokaza?, jak ja cieniuj?, ?eby jakby ,,wskaza? drog?''.
 

Hanzo

Advanced User
Joined
Jul 21, 2012
Messages
193
Reaction score
16
Odp: Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

Cieniowania tak po prostu nie da si? nauczy?. Trzeba umie? wyobrazi? sobie co? w 3D i wiedzie? gdzie ?wiat?o pada, gdzie nie dochodzi. Bli?sze mog? by? ja?niejsze, a dalsze ciemniejsze/mniej wyra?ne :p.
Ja w por?wnaniu do tego jak wykonujesz prac? w tutorialach - mam inny przebieg pracy. Zaczynam od lineartu, a potem cieniuje. Na koniec po sko?czeniu mam palet?.
Ty zacz??e? od palety 0.o.
Mi?o, ?e w ko?cu zrobi?e? nast?pny tutorial. Cz??ciej nagrywaj, gdy co? robisz lub zapisuj obrazki na pewnych etapach - robi? tak czasami, gdybym chcia? wr?ci?.
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

Wszystkiego mozna sie nauczyc jak sie tylko chce :) Slonia tanczyc naucza to dlaczego nie noobow cieniowania? xd
Swietny poradnik chociaz niewiele zrozumialem :) ale fajnie ze cos chcialo Ci sie zrobic.
 

Zepri

zaj?ty
Joined
Aug 24, 2011
Messages
207
Reaction score
29
Odp: Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

?wietny poradnik. Bardzo mi si? podoba, mimo ?e zrobi?e? par? banalnych b??d?w, ale to nic.
 
Last edited:

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

Zepri, wszystko zale?y od gustu. Wiem, ?e moja zbroja to nie jest ,,epic pixelart''. Mam sw?j styl, Ty masz sw?j, tak samo Hanzo i ca?a reszta. Grunt, ?e przeci?tnemu obserwatorowi si? podoba.
 

szajn

Active User
Joined
Mar 11, 2013
Messages
56
Reaction score
3
Odp: Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

^szajn,

Poradniki, kt?re robi? maj? na celu zobrazowanie tego, jak wygl?da cieniowanie. ?aden poradnik s?owny nie odda tego tak, jak zwyczajne ogl?danie. Hanzo robi ?wietne poradniki dot. lineartu i podstaw pixelartu, jednak, jak sam napisa?, nie wie jak pom?c w cieniowaniu, poniewa? trzeba zwyczajnie ?wiczy?. Ja postanowi?em pokaza?, jak ja cieniuj?, ?eby jakby ,,wskaza? drog?''.
Tyle, ?e przeci?tny Kowalski nie b?dzie mia? poj?cia dlaczego tak cieniujesz, a nie inaczej. Gdzie nale?y cieniowa? ciemniejszym itp.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

^
My?l?, ?e przeci?tny kowalski widz?c t? zbroj? zrozumie, ?e trzeba sobie ustali? dwie cz??ci: jasn? i ciemn?, tak jak tutaj. Gdy wiemy, ?e ?wiat?o na jednej stronie ma by?, na drugiej mniej, wtedy tylko ogl?damy i si? edukujemy :p
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

dobry tutorial ! zainspirowa? mnie do zacz?cia pixel'art?w. :D , ale jestem zbyt leniwy zeby to zaczac.
5 :)
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Youtube Tutorial #2 - Elektryczna Zbroja

Zach?cam do komentowania ;x
 
Top