What's new

Zabili go i uciek?, czyli pytania do mnie.

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Tak wi?c,je?li kto? ma pytania do mnie,jako jednego z nowych supporter?w,to zapraszam serdecznie do ich zadawania w tym temacie.
 

xElf

Advanced User
Joined
Apr 6, 2011
Messages
364
Reaction score
48
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Siemka, na pocz?tku chcia?bym Ci? powiadomi?, ?e ?le stawiasz przecinki oraz w z?ym miejscu zaczynasz nowe zdanie.
Zamiast tak:
aramiszon said:
dosta?em jab?ka,arbuzy,czekolad?,mas?o,suchara itd.
Powinno si? dawa? odst?py pomi?dzy przecinkiem, a drugim s?owem:
xElf said:
dosta?em jab?ka, arbuzy, czekolad?, mas?o, suchara itd.

W przypadku kropek, stawiaj je w taki spos?b; ostatnie-s?owo-w-tym-zdaniu/kropka(.)/spacja/[...] - no i dopiero wtedy zaczynasz nowe zdanie. Dla jasno?ci:
xElf said:
Blablabla._spacja_ Blablabla._znowu spacja_Blablabla.

Mam nadziej?, ?e rozumiesz o co mi chodzi, ale to troch? wkurwia gdy kto? nie umie si? pos?ugiwa? kropk? i przecinkiem. ;p

Aby nie by?o offtopu...
Jakiej muzyki s?uchasz?

Btw. fajne imi?, m?j m?odszy brat te? si? tak nazywa =d.

@down Spierdalaj.
 
Last edited:

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Siemka, na pocz?tku chcia?bym Ci? powiadomi?, ?e ?le stawiasz przecinki, oraz w z?ym miejscu zaczynasz nowe zdanie.

Ty r?wnie?...

1. Sk?d jeste??
2. Czyja to prezentacja? (Chcia?em tylko wytkn?? b??d Elfowi)
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Jakiej muzyki s?uchasz?
Btw. fajne imi?, m?j m?odszy brat te? si? tak nazywa =d.
@down Spierdalaj.

Dobrze, m?j mentorze, zastosuj? si? do Twoich porad i odt?d b?d? pod??a? jasn? ?cie?k? twej zajebisto?ci, pomimo ?e walisz byki interpunkcyjne gorsze ni? ja.

S?ucham metalu, rocka, nu metalu, czasami l?ejszych brzmie?, jak indie rock, itp.
M?j ulubiony zesp?? to oczywi?cie System Of A Down, ale lubi? te? Scars on Broadway, MGMT, Rammstein, Faith No More, Black Sabbath czy Limp Bizkit.

Dzi?ki, te? uwielbiam swoje imi?.

1. Sk?d jeste??

Z Przemy?la.
 
Last edited:

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Jebcie sie.
 

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Co oznacza twoje imie?
Ile masz lat?
Jakie masz podej?cie do ?ycia?
Najwi?ksze twoje wady?

P.S. Ciekawa dyskusja xD
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Co oznacza twoje imie?
Ile masz lat?
Jakie masz podej?cie do ?ycia?
Najwi?ksze twoje wady?
P.S. Ciekawa dyskusja xD

1.Moje imie, hmm, ci??ko to w?a?ciwie okre?li?, bo otrzyma?em je, mieszkaj?c po narodzinach przez kilka lat w Grecji.Nie jestem osob? wierz?ca, ale ?w.Kosma jest z tego co wiem patronem lekarzy,a s?owo "cosmos" z greckiego
to "?ad", "porz?dek", wi?c tu szuka?bym powi?za?.

2.W tym miesi?cu ko?cz? 17 lat.

3.Jestem nastawiony do ?wiata bardzo pozytywnie.Staram si? szanowa? ludzi, do czasu gdy jest to odwzajemniane.Bardzo dobrze pracuje mi si? na Forum.

4.Czasem daj? si? za bardzo sprowokowa? i podbudowuj? dyskusj? wok?? b?ahych temat?w, zamiast od razu pos?a? delikwenta na drzewo.
Zdarza mi si? by? wybitnie leniwym, zw?aszcza w kwestiach nauki, co jednak nie zawsze odbija si? na wynikach w tej dziedzinie ?ycia.
Nie toleruj? pewnych gatunk?w muzycznych, po prostu nie jestem ich w stanie ?cierpie? i ju?.

5.Owszem, ciekawa.Wszystkie posty niezwi?zane z tematem zosta?y ju? zaraportowane i mam nadziej?, ?e ich w?a?ciciele zostan? surowo ukarani.
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

5.Owszem, ciekawa.Wszystkie posty niezwi?zane z tematem zosta?y ju? zaraportowane i mam nadziej?, ?e ich w?a?ciciele zostan? surowo ukarani.

Dosta?em 3. punktowe ostrze?enie, op?aca?o si?!

1. Sk?d jeste??
2. Czym si? interesujesz?
3. Napisa?em to bo bym dosta? warna ;(
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Dosta?em 3. punktowe ostrze?enie, op?aca?o si?!
1. Sk?d jeste??
2. Czym si? interesujesz?
3. Napisa?em to bo bym dosta? warna ;(

1.Prosz? nie powiela? pyta?, a tym samym stosowa? si? do regulaminu dzia?u.
2.Interesuj? si? sportem, szczeg?lnie siatk?wk?, jak i muzyk?, polityk? i histori?.
3.Nie wiem jaki sens widzisz w spamowaniu post?w z tymi samymi pytaniami by tylko nie za?apa? warna, ale je?li jaki? widzisz to Ci tego serdecznie gratuluj?.
 
Last edited:

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

1. Wnioskuj?c po jednej z twoich forumowych wizyt?wek, smakujesz w zachrypni?tych g?osach. Czy zatem nale?ysz do person, kt?re z pogard? i egotyzmem mierz? wzrokiem w osoby posiadaj?cy inny stosunek do ?ycia, tote? kontrastuj? zupe?nie innymi gustami melodycznymi? Wychodzisz z za?o?enia, ?e twoja inteligencja przerasta tych co s?uchaj? techniawek, rapu, reggae, czy Popowych Gwiazdek, tylko dlatego, ?e s?uchasz metalu?
2. Czemu wiele s?uchaczy rocka/metalu uwa?a si? za inteligentniejszych, nies?usznie nazywaj?c te dwa rodzaje muzyki "muzyk? dla inteligentnych"?
3. W ?yciu tak?e starasz si? operowa? profesjonaln? nomenklatur?, jak to pr?bujesz robi? na forum?
4. Stereotypy? Jak ty do nich podchodzisz?
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

1. Wnioskuj?c po jednej z twoich forumowych wizyt?wek, smakujesz w zachrypni?tych g?osach. Czy zatem nale?ysz do person, kt?re z pogard? i egotyzmem mierz? wzrokiem w osoby posiadaj?cy inny stosunek do ?ycia, tote? kontrastuj? zupe?nie innymi gustami melodycznymi? Wychodzisz z za?o?enia, ?e twoja inteligencja przerasta tych co s?uchaj? techniawek, rapu, reggae, czy Popowych Gwiazdek, tylko dlatego, ?e s?uchasz metalu?
2. Czemu wiele s?uchaczy rocka/metalu uwa?a si? za inteligentniejszych, nies?usznie nazywaj?c te dwa rodzaje muzyki "muzyk? dla inteligentnych"?
3. W ?yciu tak?e starasz si? operowa? profesjonaln? nomenklatur?, jak to pr?bujesz robi? na forum?
4. Stereotypy? Jak ty do nich podchodzisz?

1.Nie, nie uwa?am, ?e muzyka jakiej s?ucham predystynuje mnie do tego bym czu? si? lepszy od innych.Nie znosz? popu, rapu czy techno, ale nigdy nie gardz? nikim tylko dlatego, ?e s?ucha takiej muzyki a nie innej.Nale?y pami?ta?, ?e muzyka jest jedynie jedn? dziedzin? ?ycia, a nie zape?nia ca?ego jego obszaru, zatem czy Twoim idolem jest Serj Tankian, Gosia Andrzejewicz czy O.S.T.R. - jest mi wszystko jedno, bo p?ki nikt nikomu nie narzuca swojego my?lenia, jest OK.Muzyka powinna ??czy?, a nie dzieli?.

2.Nie wiem, o to zapewne nale?a?oby zapyta? ludzi tak my?l?cych.Uwa?am, ?e w mocniejszych(niekoniecznie metalowych) brzmieniach mo?na bardzo cz?sto odnale?? fajne, g??bokie teksty daj?ce do my?lenia i odnosz?ce si? np.do historii(jak to robi Sabaton traktuj?cy o bohaterstwie Polak?w, czy System Of A Down, po?wi?caj?cy swoje piosenki sprawie ludob?jstwa Ormian, do dzi? zapomnianego przez ?wiat).S?uchacze cz?sto za bardzo "targetuj? si?" i okopuj? w danym gatunku, ja w ka?dym razie nie uwa?am nikogo za inteligentniejszego tylko dlatego,?e s?ucha akurat metalu a nie popu czy rapu.

3.Nie u?ywam profesjonalnej nomenklatury na forum.Pos?uguj? si? j?zykiem polskim poprawnie, bo tego nauczy?a mnie szko?a i rodzina ,i uwa?am, ?e jest to m?j elementarny obowi?zek wobec ludzi, kt?rzy za ten j?zyk przez setki lat umierali.Moja postawa na forum nie odbiega od tej w ?yciu codziennym.Chodz? do do?? starej szko?y, a poza ni? te? staram si? nie ha?bi? j?zyka polskiego.Jest to moim zdaniem normalne.

4.Stereotypy rzadko s? w stanie odzwierciedli? realny obraz postaci lub zbiorowo?ci, kt?rej dotycz?.Stereotypowa Niemka jest brzydka jak noc listopadowa, tymczasem gdy by?em na Rock Am Ring Festival,by zobaczy? sw?j ulubiony SOAD na ?ywo widzia?em wiele, na prawd? pi?knych Niemek.
Takich przyk?ad?w mo?na mno?y? wiele, ale w dzisiejszym ?wiecie zbyt wiele mur?w ju? budujemy, by stawia? ten kolejny.Zdobycze cywilizacji odpychaj? nas od siebie.Do tego dochodzi sta?a pogo? za pieni?dzem, r??nice kulturowe czy religijne, wi?c je?li dorzucimy do tego stereotypy to przestaniemy si? jako cywilizacja rozumie?.Stereotypowe my?lenie nie mo?e przys?oni? w?asnych obserwacji i do?wiadcze?, bo te s? zazwyczaj diametralnie inne.

Dzi?kuj? Budzikowi za pytania na poziomie, na kt?re nie ka?dego by?o sta?.
 
Last edited:

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Czy ty te? uwa?asz, ?e masz Kosmate imi??
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Czy ty te? uwa?asz, ?e masz Kosmate imi??

Jak najbardziej, ale nie zamieni?bym go na ?adne inne ;)
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

1. Spoko, potrafisz okre?li? kto ma jaki typowy g?os? Czy jeste? wstanie okre?li? jak? on technik? ?piewa :)?
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Czy nadal jeste? z?y na Vendeto?
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

1. Spoko, potrafisz okre?li? kto ma jaki typowy g?os? Czy jeste? wstanie okre?li? jak? on technik? ?piewa :)?

Nie skupiam si? na technice ?piewu wokalist?w zespo??w kt?rych s?ucham.Nigdy nie by?em mega uzdolniony muzycznie, wi?c orientuj? si? tylko w podstawowych technikach, nie jest to dla mnie g??wne kryterium.Jasne, ?e growl czy scream poznam, bo je?li s?ucha si? takiej muzyki to si? to wie, ale nie zag??biam si? w szczeg??y ;)

Czy nadal jeste? z?y na Vendeto?

Hmm, nie rozpami?tuj? d?ugo pewnych rzeczy.To by? pewien etap, ale wstydliwy dla niego a nie dla mnie i to on powinien o tym pami?ta?, a nie ja.Je?li jemu nie jest g?upio i si? tego wypiera to ?le ?wiadczy tylko o nim, bo pokazuje, ?e nie ma za krzty honoru i odwagi cywilnej, ja mam to ju? daleko gdzie?, szkoda mi tylko, ?e to forum toleruje takich osobnik?w na takich stanowiskach, ale - never mind, s? w ?yciu wa?niejsze rzeczy, a ono samo jest za kr?tkie, ?eby si? przejmowa? takimi pierdo?ami.
 
Last edited:

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Lubisz botter?w?
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Lubisz botter?w?

Kiedy gra?em aktywnie nie przeszkadzali mi, zawsze potrafi?em ich zastawi? korytkami albo zmieni? miejsce expienia.Od pewnego czasu nie gram i wkurza mnie, gdy widz?, ?e kto? chwali si? "osi?gni?ciami", zdobywanymi za pomoc? bota np. na forum.M?j stosunek do nich jest wi?c mocno "ambiwalentny", zale?ny od zaanga?owania w gr?.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Uwa?asz mnie za nooba dlatego, ?e wbi?em 75ed w 29 dni u?ywaj?c czasem bota?
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Odp: Zabili go i uciek?,czyli pytania do mnie.

Uwa?asz mnie za nooba dlatego, ?e wbi?em 75ed w 29 dni u?ywaj?c czasem bota?

Wiesz, lvl mo?na wbi? w du?o kr?tszym czasie, widzia?em ju? 100ms wbity w 3 dni, wi?c nie jest to sztuk?.Nie u?ywam okre?lenia "noob", bo kt?? to taki jest ? Uwa?am to za p?j?cie na ?atwizn? i nie my?l?, by by?o powodem do chwalenia si? tym faktem w osobnym temacie, ale w przypadku Twojej osoby raczej nic mnie ju? nie zdziwi, wiele granic hipokryzji moim zdaniem przekroczy?e?, wi?c nie jest to zbytnia ekstrawagancja i odst?pstwo.
A tak btw. to masz bardzo ciekawe rozumienie s?owa "czasem", takiego jeszcze nie spotka?em.
 
Top