What's new

Zas?uguj? na miano ?rednio-Zaawansowanego?

Status
Not open for further replies.

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Yo all! Chcia?em przedstawi? wam moje prace, nad kt?rymi si? napracowa?em. Mam nadziej?, ?e spodoba si? wam.

82505026.png

75171535.png

14218048.png

26326557.png

73883339.png

20958508.png


Prosz? o ocenki i g??wn? odpowied?, czy zas?uguj? na miano ?rednio-Zaawansowanego?

Pozdrawiam,
Lee
 

Rysia

Active User
Joined
Jan 6, 2009
Messages
73
Reaction score
4
Odp: Zas?uguj? na miano ?rednio-Zaawansowanego?

szczeze to nawet an amatora nie zaslugujesz xd to nie przypomina prac. w 7.6 zrobie ci lepsze... 1/10. poczytaj poradiki lepiej; p
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Zas?uguj? na miano ?rednio-Zaawansowanego?

Zas?uguj? na miano ?rednio-Zaawansowanego?

Zdecydowanie NIE ! Nie wiem ile ju? mapujesz, ale to jest takie s?abe ?e nazw? Cie tak jak kolega wy?ej, amator. Na tych pracach NIC NIE MA, trzy pierwsze prace kwadratowe, reszta troch? lepsza, rewelacji nie ma, poniewa? nasra?e? tam jaki? ?mieci nie wiadomo na co. Prace na bardzo bardzo s?abym poziomie, 1,5/ 10
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Zas?uguj? na miano ?rednio-Zaawansowanego?

Obecnie zas?ugujesz na miano Pocz?tkuj?cego. Twoje prace nawet nie podchodz? pod poziom ?rednio-zaawansowanego. Du?o Ci brakuj?. Pracuj dalej, a mo?e osi?gniesz sw?j sukces.
 

Vioskan

Active User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
102
Reaction score
3
Odp: Zas?uguj? na miano ?rednio-Zaawansowanego?

Dok?adnie tak jak koledzy napisali . Niestety twoje prace s? nadal s?abe , brak im tego czego? . Robisz du?o kwadrat?w i u?ywasz auto-border?w . Natura te? wygl?da s?abo :/

Je?li mia? bym to oceni? to nie jest tragicznie ale dobrze te? nie jest ale do ?rednio-zaawansowanego to ci jeszcze du?o brakuje .

Pozdrawiam Vioskan .
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: Zas?uguj? na miano ?rednio-Zaawansowanego?

Prosz? o ocenki i g??wn? odpowied?, czy zas?uguj? na miano ?rednio-Zaawansowanego?
Pozdrawiam,
Lee

Huh, gdy zobaczy?em ten temat, to my?la?em ?e jego autor mnie czym? zaskoczy i mia?em racj?. Liczy?em, ?e prac? bd na naprawd? wysokim poziomie, albo przynajmniej dobre. Niestety moje przeczucia zawiod?y mnie, prace s?abe, brak jakichkolwiek urozmaice?, architektura te? to kitu. Proponowa?bym Ci przestudiowa? wiele poradnik?w, a najlepiej te autorstwa "Fluosa". Mi one bardzo pomog?y. Nie zniech?caj si? i mappuj dalej, mo?e kiedy? zostaniesz dobrym mapperem.

btw. Je?li chodzi o twoje pytanie, to odpowied? brzmi - nie.

Pozdrawiam,
Your~
 
Status
Not open for further replies.
Top