What's new

Zestaw komputerowy

Status
Not open for further replies.

JacaMass

Active User
Joined
Apr 26, 2012
Messages
123
Reaction score
16
Witam,

co s?dzicie o tym sk?adaku bo chcia?bym go zassa?

Procesor - AMD X8 FX-8370 4.3GHz
P?yta G??wna - AsRock 970 Extreme4
Ch?odzenie CPU - Phanteks PH-TC14PE CPU-Cooler
Pami?? RAM- G.SKILL RipjawsZ DDR3 4x4 2133MHz CL11
Zasilacz - Thermaltake EVO BLUE 2.0 850W Modular (80+ Gold, 4xPEG, 140mm, Single Rail)
Karta Graficzna - GeForce GTX980 Gigabyte. 4GB 2xDVI/HDMI/DP z Nvidia GeForce Experience
Dysk- WD Blue 750GB WD7500AZEX (64MB, Sata/600).
Obudowa - Zalman Z9 Midi Tower
Mysz- Razer Naga Frefresh 5600 DPI
Klawiatura - Razer Blackwidow 2014
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Zestaw komputerowy

Procek ssie pa?ke.
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Zestaw komputerowy

Procek od AMD do GTX980 XD dobry zart.
 
Last edited:

JacaMass

Active User
Joined
Apr 26, 2012
Messages
123
Reaction score
16
Odp: Zestaw komputerowy

Kto? poleci jaki? inny procesor ?eby wsp??gra? z innymi podzespo?ami jaki? mocny procesor ?ebym nie musia? go wymienia? na inny.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Zestaw komputerowy

Ogolnie chujowy zestaw masz...
Wez cos bardziej ogarnietego:



Ogolnie nie podales kwoty ktora cie ogranicza a nie chce mi sie liczyc tego co podales... Wiec musisz sobie wybrac sam. Ale generalnie i5 albo jak wydasz na caly sprzet zamiast np tych 4k jakies 5,5k to mozna z i7 kombinowac bo bedzie wtedy to lepiej ze soba wspolgrac. No a jeszcze z tych zestawow oderwiesz pare stowek za ssd, ktorego ty w ogole nie brales pod uwage... Ja bym tam bral, ale twoj wybor ;P

Co do "nie musial go wymieniac na inny"... Wszystko bedziesz musial wymieniac i tak za jakis czas. Czy to bedzie czas 4 lat czy 7 to ciezko stwierdzic, bo za szybko sie to wszystko rozwija xD Ale jak wezmiesz teraz kompa za 4k+ to ci starczy na pewno.
 

Mefisto94

Senior User
Joined
Jun 22, 2010
Messages
656
Reaction score
24
Odp: Zestaw komputerowy

Po co ci taki zasilacz, caly dom chcesz ogrzac? xD
 

JacaMass

Active User
Joined
Apr 26, 2012
Messages
123
Reaction score
16
Odp: Zestaw komputerowy

Og?lnie jestem w stanie wyda? 5tys z?otych na nowy komputer.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Zestaw komputerowy

Zobacz sobie daty ostatnich aktualizacji tego zjebanego artykuliku na pclabie a potem zobacz sobie zestawy polecane kilka dni temu chociazby na purepc do ktorego link ci wrzucilem wczesniej...

Edytowane przez autora (2014.04.23, 07:53)
Wiesz co? Te 7 miesiecy to troche roznicy robi w temacie...
Oczy przemyj bo slepy jestes i glupoty popelniasz xD
No i dopiero wtedy zamykaj temat.
Albo jak wolisz... Szukaj i kombinuj a potem sie dziw, ze ceny sa inne i kupisz "dobry" sprzet, kiedy mogl bys dobrac calosc 2x lepiej, bo troche czasu minelo xD

Ale w sumie tak na prawde to mozesz kupic to co podales w pierwszym poscie a i tak nie zauwazysz roznicy, bo za glupi jestes na to... Sorry.
 

JacaMass

Active User
Joined
Apr 26, 2012
Messages
123
Reaction score
16
Odp: Zestaw komputerowy

Placek to z??? mi komputer
 

Anakonta

Senior User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
536
Reaction score
10
Odp: Zestaw komputerowy

Placek, ja nie wiem gdzie Ty si? doczyta?e?
Code:
Edytowane przez autora (2014.04.23, 07:53)
Por?wnaj sobie zestaw za 5k z pclab a purepc, za bardzo si? nie r??ni? chyba ?e jeden ma wi?cej ramu od drugiego.
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Zestaw komputerowy

"Jeden ma wi?cej ramu od drugiego" - ?miesz? mnie takie komentarze. Nie chce mi si? tam wchodzi?, sprawdza? zestaw?w, lecz polecam czasem zwr?ci? uwag? na taktowania ko?ci, cl itd. W ramie nie jest najwa?niejsza pami??.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Zestaw komputerowy


50 razy jeszcze ten link bedziemy tu wklejac czy jak, bo kurwa nie rozumiem...

@chujakonta czy ktostam
Powiedz mi czy i7-4790K to to samo co i5-4670K.
Czy GTX 980 to to samo co GTX 970.
Poza tym tu nie chodzi o sprawdzanie poszczegolnych elementow ale tez calosci ktora musi do siebie pasowac zeby wyciagac maksa z kazdego podzespolu.
Na chuj ci kupowac podobne auto do mojego w tej samej cenie, tyle, ze nie kupisz opon i nawet kurwa nie ruszysz nim przez to? Bo zamiast opon do samochodu kupiles rowerowe? Ot, taki przykald troche na wyrost, ale to na prawde ma znaczenie.
W kazdm razie, za duzo by tylumaczyc co gdzie i jak. Nie masz pojecia o tym to sie nie wypowiadaj. Masz pojecie to napisz cos sensownego. A nie, wydaje ci sie cos to z dupy napiszesz bo tak...
Tak na prawde wezmiesz ram 8gb i drugi komplet tylko, ze calkowicie inny 8gb i jeden bedzie od drugiego o 50% mocniejszy. Tak, teraz wez sobie swoja reakcje "ale jak to 8gb=8gb" zobacz w lustrze najlepiej...

Te kompy poskladane tez idealnie nie sa. Bo czesto roznica jest taka, ze gdzies np na allegro wychaczysz w tej samej cenie cos lepszego, wtedy zmieniasz jeszcze ze 2 rzeczy i masz w tej samej cenie sprzet o np 10% lepszy. Ale jak nie wiesz co robisz to bierzesz co pokazuja i tyle. Ale to co pokazuja teraz a nie pol roku temu.

Chujowo tlumacze. I tak pewnie nic nie dotrze i kazdy wie lepiej. Chuj, niech bedzie, niech bierze co chce, ja sie nie znam i chuj wam w dupki. Kupcie sobie gowno i sie cieszcie. Dwa lata wam pociagnie, zaczna wychodzic nowe gry i padnie. A wystarczy kupic cos sensownego i zamiast roku masz 4 lata spokoju. Mimo, ze nawet roznica nie bedzie moze taka znow wielka.

Koniec tematu. Wyjebane mam. Bierzcie co chcecie.
 
Last edited:

Anakonta

Senior User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
536
Reaction score
10
Odp: Zestaw komputerowy

Czy GTX 980 to to samo co GTX 970.
980 ma mo?e o 7% wi?cej mocy ni? 970.

Tak na prawde wezmiesz ram 8gb i drugi komplet tylko, ze calkowicie inny 8gb i jeden bedzie od drugiego o 50% mocniejszy. Tak, teraz wez sobie swoja reakcje "ale jak to 8gb=8gb" zobacz w lustrze najlepiej...

Ale? ty m?dry.. Nie wiem sk?d takie bajery bierzesz, chyba nie czyta?e? artyku?u(ze zrozumieniem) z linku kt?ry da?em ale mniejsza.

A tak w og?le nie b?d? si? z Tob? k??ci?, kto? kto ma ponad 5k post?w na pewno wie lepiej :)
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Zestaw komputerowy

Ramy s? zale?ne od takiego na jakich obrotach pracuj? dana aplikacja. Wystarczy wej?? w Menad?er Urz?dze? i zobaczy? procesy.
 
Status
Not open for further replies.
Top