What's new

-Tibia 10.54 [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

Status
Not open for further replies.

Gitu123

Senior User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
700
Reaction score
22
H.gif
ydera start - 06.03.2015 - 18:00

Hydera - serwer, kt?ry napewno przypadnie wielu osobom do gustu, a wielu b?dzie nim znudzone. Nie wiem, czym dok?adnie mam wam tutaj zab?ysn??, gdy? jest to serwer Real Map, z 99% questami dzia?aj?cymi jak na globalnej tibii. Serwer tworzony jest od bardzo d?ugiego czasu, a powiem, ?e ju? od 2012 roku. Jest to serwer tw?rc?w reptera.net. Wielu napewno zna ten serwer, inni mo?e nie. Mam nadziej?, ?e zmiana nazwy pomo?e wybi? si? temu serweru, gdy? s?ysze naprawd? wiele pozytywnych opinii na temat serwer. Odrazu powiem, ?e nie chce resetowa? tego serwera. Chc? nad nim pracowa?, aby by? jak najlepszy, ale to nie zale?y tylko odemnie. Wiele razy ludzie nie zg?aszaj? jakiego? b??du, a potem si? dziwi?, dlaczego nie zosta? poprawiony. Pami?tajcie, 06.03.2015 - 18:00

Troch? rzeczy, o kt?rych chcia?bym napisa?:

- Posiadamy system, kt?ry wykrywa, czy gracz pad? przez od??czenie z internetem. W takim przypadku blessy i stracony poziom zostan? zwr?cone przy ponownym zalogowaniu. Oczywi?cie pojawia si? tak?e stosowny komunikat.
- Wi?kszo?? quest?w dost?pnych w globalnej tibii jest dostepn? na serwerze. Jednak?e, niekt?rych quest?w nie trzeba wykonywa? jak naprzyk?ad: The New Frontier, aby dosta? si? na Farmine.
- Balans postaci jest dopracowywany od dawien dawna. My?l?, ?e nie ma profesji, kt?ra w ka?dym aspekcie gry b?dzie s?absza. Wszystkie maj? swoje zadanie.
- Na stronie posiadamy tak?e kilka innych system?w: wygl?d forum jest zgodny z globaln? wersja, posiadamy system zapisu transakcji, kt?re wykona? gracz (kupno punkt?w oraz przedmiot?w w grze), kt?re ca?y czas s? do wgl?du na stronie konta oraz kilka innych, z kt?rych wi?kszo?? graczy nie b?dzie korzysta?.
- Osi?gniecia, kt?re posiada wiele serwer?w. Jednak?e ?aden nie oferuje ich tyle co my - 250 osiagni??, kt?re wci?? s? dodawane do gry.

Troch? suchych informacji:
IP: hydera.net
Strona:
Klient: 10.54
Port: 7171

From Level To Level Experience Rate
1 - 7 - x100
8 - 40 - x150
41 - 70 - x100
71 - 100 - x50
101 - 140 - x25
141 - 170 - x10
171 - 200 - x5
201 - 270 - x3
271 x2

PvP Protection: to 40 level
Magic Level: 6x
Skills rate: 25x
Client Version: 10.41
Loot Rate: 3x
Houses: from 50 level


9300191987995d3d.png


500px-Oramond.PNG


Roshamuul_Legend.png


 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

Zagra?bym znowu na Twoim serwerze ale nie chce mi si? wchodzi? na kolejny serwerek z low exp i skill/magic rate itd :/
 

Gitu123

Senior User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
700
Reaction score
22
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

Zagra?bym znowu na Twoim serwerze ale nie chce mi si? wchodzi? na kolejny serwerek z low exp i skill/magic rate itd :/

Rozmawia?em z kilkoma graczami i stwierdzili, ?e raczej takie raty b?d? pasowa?. A jakie, Ty by? proponowa??
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

Rozmawia?em z kilkoma graczami i stwierdzili, ?e raczej takie raty b?d? pasowa?. A jakie, Ty by? proponowa??

Co? wi?kszego, ka?dy Polski serwerek startuje z ma?ym stage... Wchodzi?em na inne zagraniczne serwery to by? o wiele wi?kszy exp, na wi?kszo?ci poty/runy/amunicja by?y niesko?czone, na 86 ka?dy odpala? rl map taki orshhh a teraz pod 10.41+ lec? same co? w stylu rpg :/
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

lepiej ma?e raty, ?eby ta gra mia?a jaki? sens.. , po tygodniu i tak b?d? 250 lvle lata?y, bo po prostu ju? takie s? respy, puszczasz bota i tyle.

te? bym ch?tnie pogra? na czym? pod nowsz? tibi?.
 

Uxi

Advanced User
Joined
Feb 9, 2015
Messages
291
Reaction score
6
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

nie no rpg no kurde nie wbije...
Layout jest tak s?aby a? oczy szczypi?!
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

Gitu, mo?esz zrobi? tak jak m?wi Asimov, ?e b?d? biega? 400 lvle, ale to b?dzie sens?
 

Gitu123

Senior User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
700
Reaction score
22
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

Gitu, mo?esz zrobi? tak jak m?wi Asimov, ?e b?d? biega? 400 lvle, ale to b?dzie sens?

No ja to bym chcia? natch?tniej odpali? 1 serwer i ?eby sta? d?ugo bez niczego. Ale co do 400 lvli, to watpie, raczej sie ludziom znudzi
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

Komu si? chce bi? d?ugo lvle na tym client? Gra?em na zagranicznych serwerach to biega?y nawet 600 lvl a ludzi by?o ponad 300+. Tutaj zrobisz ma?y stage itd to tylko boty b?da gra? na tym serwerze, bo nikt r?cznie nie b?dzie klepa? lvl ze wzgl?du na to ?e boty p?atne i po prostu wyjd? bo zm?czy ich d?ugie wbijanie leveli.
 
Last edited:

Fenyxxx

User
Joined
Apr 18, 2010
Messages
38
Reaction score
0
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

@Awesome Asimov

Jakie boty p?atne jak s? cracki do wszystkiego...


Pozdrawiam cieplutko.



Dobry otsik warjaty.
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

Komu si? chce bi? d?ugo lvle na tym client? Gra?em na zagranicznych serwerach to biega?y nawet 600 lvl a ludzi by?o ponad 300+. Tutaj zrobisz ma?y stage itd to tylko boty b?da gra? na tym serwerze, bo nikt r?cznie nie b?dzie klepa? lvl ze wzgl?du na to ?e boty p?atne i po prostu wyjd? bo zm?czy ich d?ugie wbijanie leveli.


jakie d?ugo? na ka?dej edycji w 2 dni biega?y 200+, po tygodniu nawet 270
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

@Awesome Asimov

Jakie boty p?atne jak s? cracki do wszystkiego...


Pozdrawiam cieplutko.

Dobry otsik warjaty.

Nie ka?dy jest dost?pny za darmo :) a nawet je?li to powodzenia w ?ci?ganiu.

jakie d?ugo? na ka?dej edycji w 2 dni biega?y 200+, po tygodniu nawet 270

Na jakim otsie? Widzisz jak jest z serwerami z ma?ym exp stage i brakiem atrakcji, ludzie wychodz? po kilku dniach z serwera.
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

mowi? o otsach typu; dalerium, vastoria, reptera
 

Fenyxxx

User
Joined
Apr 18, 2010
Messages
38
Reaction score
0
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

@Awesome Asimov

Gram troch? w t? gierk? i ludzie z venta co graj? i maj? te boty z tej stronki nie dostali hacka na ?adnym otsie ani na rl. Wi?c nie wiem czemu ?yczysz powodzenia. Chyba ?e nie wiesz jak ?ci?gn?? starsz? wersj?.
 

elipsalz

User
Joined
May 12, 2009
Messages
44
Reaction score
0
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

Ja wbije na pewno mam do?? orshaball ots (zagranicznych,du?o ludzi tez woli takie). moim zdaniem jak by? zareklamowa? si? na innych stronkach ni? tibia.net.pl by wr?ci?y czasy 1 edycji reptera.net. Jaka? reklamka na otserverlist tez by? m?g? kupi? jak najszybciej mo?e powinno si? zwr?ci? ; ) proponuje tez zrobic reklame na otland ;)
 
Last edited:

Gitu123

Senior User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
700
Reaction score
22
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

Ja wbije na pewno mam do?? orshaball ots (zagranicznych,du?o ludzi tez woli takie). moim zdaniem jak by? zareklamowa? si? na innych stronkach ni? tibia.net.pl by wr?ci?y czasy 1 edycji reptera.net. Jaka? reklamka na otserverlist tez by? m?g? kupi? jak najszybciej mo?e powinno si? zwr?ci? ; ) proponuje tez zrobic reklame na otland ;)

Dzisiejszego wieczora dodam reklamy na brazylijskich forach i otlandzie. Co do otservlist, cena, kt?r? xinn oferuje za odliczanie jest cholernie wysoka :D
 

nosvax

User
Joined
Jan 8, 2015
Messages
29
Reaction score
0
Age
34
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

Zagra?bym, ale nudzi mnie ju? low exp stage, jak wi?kszo?? co si? wypowiada. S? 2 servy low exp i nie ma sensu kolejny taki sam. Na postive globeal, aurera, imperial i wielu innych br otsach lataj? 400-600lvle i gra nawet po 1k ludzi, jak maj? noc to nawet po 600 os?b gra. Kiedy? sativy otsy by?y 8.54 tibia exp stage 800x na pocz?tku i rekordy by?y po 1300 os?b, zreszt? na narozii te? kiedy? robi?e? du?y exp i ludzie grali. Zr?b typowego orshabala wko?cu, co Ci zale?y.
 

Never Give Up

Forum friend
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1,552
Reaction score
69
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

Repterka pod inn? nazw?, wbijamy . Tylko troche ten exp bym zwi?kszy? : ) .
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

Nic nie zwi?kszaj, zostaw jak jest. Czekamy do startu! :)
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: [06.03.2015] Hydera.net - REAL MAP - ORAMOND - ROSHAMUUL

Nic nie zwi?kszaj, zostaw jak jest. Czekamy do startu! :)

Racja xdd lepiej postawi? kolejny serwerek z low expem i p??niej narzeka? ?e nikt nie gra :p. nosvax dobrze napisa?, wystarczy popatrzec na te inne serwerki i tam gra masa ludzi bo nie robi? nudnego otsa rpg czy co?. Dalerium odpalili drugi serwerek tak samo z low exp i po tyg/dw?ch ju? gra kilka os?b gdzie gra?o z 60 mo?e i wi?cej nawet. Dlatego lepiej postawi? takiego orsha ni? bawi? si? w robienie masy niepotrzebnych quest?w itd.


down
Lepiej wbi? w 2 dni te 250 lvle i ora? si? d?ugi czas ni? klepa? je tydzie? czy B?g wie ile i pogra? kilka dni :p. Shadowcores to g?wno, bez rosh i oramond, wi?c dlatego s? takie low lvle, bo wchodz?c na te wyspy masz ma?? droge do dobrego expa i s? dobre respy dzi?ki czemu lvl klepiesz, no ale co ja tam wiem xdd, ja w ci?gu tyg wchodz? na kilka serwer?w wi?c widz? co ludzi trzyma na serwerze, ale wg Cb graczy ma trzyma? na serwerze low exp ? :p. Mog? nawet miesi?c wbija? ten 200 ale tylko wtedy kiedy gra du?o ludzi... Jak rekord online nie przebije 100 to w?tpie ?e b?dzie sens siedzie? na serwerze. Zreszt? wa?ne te? jest ?eby admin si? opiekowa? serwerem, dodawa? aktualizacje itp, bo na ostatniej edycji ci??ko by?o. Po jakim? czasie kiedy wi?kszo?? graczy wysz?a to zacz??y si? pojawia? aktualizacje a wcze?niej nic.

Ja nie gadam ?eby da? h exp ;dd ale te? nie chce mi si? kisi? d?ugo nad lvl ;dd w sumie niech zrobi exp shared wi?kszy jak sie w kilka os?b expi, ale te? znajdz sobie te kilka os?b co b?da z Tb expic ;d
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top