What's new

#1 Starcraft - Pocz?tki mog? by? trudne

Status
Not open for further replies.

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Witam !
Graj?c z kilkoma osobami z tnetu w Starcrafta, gra tak si? nam spodoba?a, ?e postanowili?my organizowa? w niej eventy.

Co nieco o grze:
StarCraft — strategiczna gra czasu rzeczywistego stworzona przez studio Blizzard Entertainment, wydana w roku 1998.

Pierwsza wersja zosta?a wydana dla systemu Microsoft Windows w roku 1998. Wersja na Mac OS pojawi?a si? rok p??niej, a port na konsol? Nintendo 64 ujrza? ?wiat?o dzienne w 2000 roku. G??wny w?tek fabularny dotyczy konfliktu pomi?dzy trzema galaktycznymi rasami: Terranami (wywodz?cych si? od ludzi wygnanych z Ziemi), Zergami (szybko rozmna?aj?cymi si? insektoidami) oraz Protosami (zaawansowanymi technologicznie wojownikami, posiadaj?cymi zdolno?ci psioniczne).

StarCraft sta? si? najbardziej kasow? gr? komputerow? 1998 roku oraz wygra? nagrod? Origins Award dla Najlepszej Gry Komputerowej Roku. StarCraft sklasyfikowany zosta? na 7. miejscu na li?cie najlepszych 100 gier wszech czas?w stworzonej przez portal IGN, a tak?e otrzyma? nagrod? Star of the Walk of Game w ameryka?skim Metreonie k. San Francisco, za popchni?cie gatunku gier RTS w kierunku szybkiego rozwoju.
Screen z gry:
starcraft.jpg

Gra w trybie multiplayer jest wspania?a, mo?na nie?le si? pobawi?.
Na pocz?tek my?limy, ?e eventy by?yby organizowane w soboty o godzinie 18:00 i w niedziele o godzinie 20:00. Jedn? map? mo?na gra? 30 minut, godzin?, a mo?na i 2h. Maksymalnie mo?e by? 8 os?b.
Wersja Starcrafta bez ?adnych filmik?w w kampanii itp. zajmuje baaardzo ma?o, ?ci?ga si? (zale?nie od szybko?ci internetu) od 2 do 10 minut.
Je?eli ju? zdecydujecie si? gra? z nami w t? wspania?? gr? napiszcie do:
Prototype - numer gg 8317698
Michukng - numer gg 2772322
Napiszcie do jednego z nas, a damy Wam link do pobrania gry.

Sobota godzina 18:00 Gateway Podolska (Russia), Game name: tnet <> Password: 123
Niedziela godzina 20:00 Gateway Podolska (Russia), Game name: tnet <> Password: 123
Dzi? event tak?e si? odb?dzie.
Dane Ventrilo:
IP: 91.203.134.185
Port: 3840
Wersja: 3.0 +
Pok?j: Starcraft
Has?o: evpro

Serdecznie zapraszamy !​
 

Inter96

User
Joined
Aug 23, 2009
Messages
11
Reaction score
1
Age
28
Odp: #1 Starcraft - Pocz?tki mog? by? trudne

Prototype dzi?ki za instalk?, pobieram. Mam nadzieje ?e nic nie zmusi mnie bym si? nie zjawi?! Kiedy? gra?em w t? gre i polecam, polecam!!
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: #1 Starcraft - Pocz?tki mog? by? trudne

Bardzo fajny event, gra?o si? a? 2 godziny. Oby tego by?o znacznie wi?cej, poniewa? du?o ludzi mo?e zacznie gra?, polecam !
 

Inter96

User
Joined
Aug 23, 2009
Messages
11
Reaction score
1
Age
28
Odp: #1 Starcraft - Pocz?tki mog? by? trudne

Bardzo fajny Event. Dzi?kuje Prototype za zaproszenie i za link. Mam nadzieje ?e b?dzie ich wi?cej!
 

Faith

Advanced User
Joined
May 7, 2009
Messages
249
Reaction score
37
Odp: #1 Starcraft - Pocz?tki mog? by? trudne

Event udany w 100% =d Chocia? druga bitwa co? mi nie posz?a ale i tak by?o zajebi?cie. Sorry Viktor za t? akcj? w kt?rej nie mia?e? szans ale i tak dzielnie walczy?e? xD Screena si? nie uda?o zrobi? bo si? jako? dziwnie prze?wietla z pulpitem i nic nie wida?.

Mam nadziej?, ?e nast?pnym razem frekwencja b?dzie troch? wi?ksza ale i tak by?o spoko(3vs3). Kto chce z nami potrenowa? wystarczy na vt poszuka? Prototype lun Unada. Mam nadziej?, ?e m?j hosting si? sprawowa? bez zarzutu w drugiej rundzie(na kt?rej poleg?em).

Zapraszamy wszystkich na nast?pny event bo na prawd? by?o super =d Cya
 
Status
Not open for further replies.
Top