What's new

117 Knight Astera!TANIO!(+more 30+lvl)

Status
Not open for further replies.

Faith

Advanced User
Joined
May 7, 2009
Messages
249
Reaction score
37
Witam!
Mam dzi? do sprzedania 117 knight'a(wcze?niej elite knight). Posta? jest zadbana, lecz zostawiona tylko z podstawowym eq. Nie ma wrog?w za to wiele sprzymierze?c?w wi?c ze zdobyciem eq nie powinno by? problemu. Posta? ma bardzo ma?o zrobionych quest?w wi?c mo?na szybko si? wzbogaci?. Na koncie jest te? du?o 30 lvl'i + na r??nych ?wiatach wi?c mo?na ?mia?o gra? na paru ?wiatach naraz ; )
Posta? ma niestety wyrobionego rkey'a lecz przepad? ju? dawno temu. Razem z kupcem czekam r?wny miesi?c, a? zmieni mail'a na sw?j w?asny oraz gdy zmieni rkey'a.
Posta? chce sprzeda? do?? szybko i uwzgl?dniam tylko przelew na konto(chyba, ?e w?a?ciciel ma mi co? ciekawego do zaoferowania). Moja kwota wywo?awcza to 50z?. My?l?, ?e to na prawd? nie du?o jak na 117knighta jak i wiele postaci kt?re si? na koncie znajduj?(nie wszystkie s? puste). Knight ma bardzo dobre skill'e!
Na pro?b? w?a?ciciela mog? utworzy? aukcj? na allegro! Gdy ju? kto? b?dzie zainteresowany prosz? o kontakt na PW b?d? wiadomo?? na gg: 7149918.
Screen postaci:
wj86kh.jpg

Pozdrawiam i zapraszam do kupna!
_____________
Oferta nieaktualna - Posta? zostanie sprzedana za 60z? dzi? wieczorem. Je?li ktokolwiek zdecyduje si? da? wi?cej prosz? o kontakt PW!
 
Status
Not open for further replies.
Top