What's new

1575 kont zosta?o usuni?tych.

Status
Not open for further replies.

diksus94

I ღ Kato
Joined
Apr 19, 2008
Messages
967
Reaction score
175
Age
29
Tibia.com (21.07.2011r.) said:
Today, 1575 Tibia accounts have been deleted for using unofficial software to play during the last couple of weeks. These accounts have been identified by our automatic tool. For this reason, complaints about these deletions are in vain.

Przet?umaczone said:
Dzisiaj, 1575 kont tibijskich zosta?o usuni?tych za u?ywanie nielegalnego oprogramowania do grania podczas kilku ostatnich tygodni. Te konta zosta?y wykryte przez nasze automatyczne narz?dzie. Z tego powodu, skargi na temat tych skasowa? s? bezcelowe.

Wiadomo?? kt?r? wpisa?e? jest za kr?tka. Prosz? wyd?u?y? swoj? wypowied? do przynajmniej 1 znak?w.
 

Snifu

User
Joined
Jul 17, 2011
Messages
27
Reaction score
3
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

I bardzo dobrze. Na rl tibi wszyscy to boty. Mam nadziej? ?e za po? roku pousuwaj? wszystkie postacie i zrobi? reset char?w i cofna sewy do tibi 7.1

To tyle na ten temat
Pozdrawiam Snifu.
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

W tym moje... I moich 3 kumpli. :). :D.
Og?lnie dobry system. Pierwszy m?j delete.
 
Joined
Jan 6, 2011
Messages
552
Reaction score
65
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

I bardzo dobrze. Na rl tibi wszyscy to boty. Mam nadziej? ?e za po? roku pousuwaj? wszystkie postacie i zrobi? reset char?w i cofna sewy do tibi 7.1
To tyle na ten temat
Pozdrawiam Snifu.
Zla informacja dla Ciebie: to nie nastapi.

#jak z neobotem?
 
Last edited:

Coore

Senior User
Joined
May 2, 2011
Messages
511
Reaction score
33
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

M?j kolega 84 Ms z Askary dosta? Delate...
Nie wiem czemu ale na Tibi Auto zasuwa? oko?o 2 Lata i nic nie by?o a tu nagle Delate i przez to sko?czy? z tibi? :(
Ja osobi?cie nie korzystam z ?adnego bota i nie mam zamiaru gram w?asno r?cznie...
Grajcie na botach a daleko zajdziecie :>

Pozdrawiam
~Coore
 

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

Bardzo mnie cieszy na informacja :D

Mo?e w ko?cu gra nabierze sensu, lecz z drugiej strony tibia to coraz mniej tibia jakby i stracili ponad 1500 graczy, na pewno tylu nie zyskaj?.

Czy?by TIBIA jednak nie by?a gr? dla zysk?w?
 

mlody1434

User
Joined
Dec 26, 2010
Messages
36
Reaction score
2
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

uff mam farta nie bocilem w tym czasie.Jak z neobotem dostal ktos delete za niego?
 

Xantrilla

User
Joined
Apr 4, 2011
Messages
16
Reaction score
1
Age
30
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

Ju? 'podobno' coraz wi?cej os?b dostaje bany, coraz mnie gra... Cipsoft traci na tym du?o...
M?j 210 ek clear (neobot)
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

Je?li kto? tam sobie runki robi, ewentualnie niech skiluje na slimach to jeszcze jestem w stanie to prze?kn??, ALE JAK 190+ KINA BIEGA (wczoraj na harmonii) PO DC -2 to mnie szlag strzela, lub pewna typiara co jak zrobi?a chara jak mialem 10 lvl a teraz ona ma 130 a ja 70 to r?wnie? szlag trafia, cho? wys?a?em z 20~ raport?w. A na knighta co po guardach w kazo biega prawie juz 200 lvl (jak zacz?? bocic mia? oko?o 70) pos?a?em 40~ raport?w i r?wnie? nic! A jak kto? wypowie s?owo BOT i kto? doniesie to ban 30 dni i to jest chore.

Po co oni usuwali GM?w! Tak ka?dy raport by?by sprawdzony przez OSOB? KT?RA WIDZI I S?YSZY! Og?lnie m?wi?c to niech szlag strzeli we wszystkie serwery tibii, wtedy CipSoft si? za g?ow? we?mie i zobaczy co zrobi? z t? legendarn? gr?!
 

DaRk BuLLe^T

Active User
Joined
Sep 19, 2008
Messages
130
Reaction score
5
Age
32
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

Dostalem bana na 54 Knight'a EQ ?
Demon Helmet , DSM . Zoan Legs , Boh , Demon Shield , Relic Sword , w DP 50cc. R?wne 50cc + ITemy takie jak Blue Legsy Crown Armor Palladin Armor Warrior Helmet i wszystko posz?o si? je... :(((
 

grzybowka

Active User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
52
Reaction score
1
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

jak ju? zostanie gdzie? po 100os na serwach to mo?e zaczne gra? na rl.Respy wolne b?d?.:)
 

Jakka

Active User
Joined
May 27, 2009
Messages
65
Reaction score
1
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

Coraz wi?cej graczy odchodzi z rl tibi za spraw? bot?w,cip sofy przejrz? na oczy jak zostanie garstka ludzi,tu ju? nie chodzi o rozrywk? dla graczy lecz o wyci?gni?cie jak najwi?cej kasyz ich portfeli
A co do neo jest to dzie?o tibi by? elfbot z do?ywotni? licencj? to lecia?y bany ,teraz neobota co par? miech?w kupujesz wi?c nie op?aca im si? tak banowa?.
1575 pewnie w wi?kszo?ci s? to postacie nieaktywne
 

damian1617

User
Joined
May 1, 2008
Messages
23
Reaction score
2
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

bez bana, a bot praktycznie ca?y czas w u?yciu. Ten ich "automatyczny system" to chyba jedna wielka loteria, pewnie usuwaj? stare, nie u?ywane postacie z 1 lvlami.
 

DaRk BuLLe^T

Active User
Joined
Sep 19, 2008
Messages
130
Reaction score
5
Age
32
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

Postacie Niekatywne ? Dobra ju? m?wi?:
345 Elder Druid - Zbanowany Pow?d : Bot
123 Elite Knight - Zbanowany Pow?d : Bot
96 Royal Palladin - Zbanowany Pow?d : Bot
54 Knight - Zbanowany Pow?d : Bot
I wiele wiele wi?cej takich postaci z takimi lvl'ami gdzie gracze grali non stop ! i Bany polecia? ! -.- a wy m?wicie o postaciach z 1lvl' niekatywne itd . Wielka ?ciema. Ja i moi kumple zostali zbanowani.. Kumpel mia? 68 Dni Pacc 123 Elite Knight i dosta? Deleted :) za Bot'a. Pozdrawiam. U?ywa? TA. :) ja te? TA ! i dostali?my bana. :))
 

xNordik

Advanced User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
338
Reaction score
33
Age
24
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

Ja gra?em z bratem na zmian?, ja w dzie? a on w nocy i te? mam dilejta : ( Nasz 159 pall! Ergh.. Dopiero co pacca kupili?my! 89 dni nam zosta?o, a by?o 90! Ahh.. Szkoda!
 

dageron1

Advanced User
Joined
Feb 10, 2011
Messages
206
Reaction score
7
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

ja boce 24/7.. dla kasy. i ?? bana nie dosta?em od 1 roku... wtf ? system nie dziala ?

oni gadaja g?upoty, m?wia ?e usuneli 1,5 k postaci.. sa tak naprawde usuneli 500, jak oni by tak usuwali to by wiedzieli ze upadnie im tibi, jak beda tak usuac dalej to napewno zrobia reset i bedzie tibia kurde albo 3d albo od nnowa 7.1 .. wiec powodzenia dla supportu, tak samo z tym Flash Clientem.. g?wno zrobili odwalili maniane.. nie mieli juz czego wymyslec, wiec zmienili sk?rke i dodali konia kt?rego mo?na wyporzyczyc, pomysl kogo ? - GrimOts... nied?ugo beda latajace samochody, i gm bedzie prezenty rozdawac.. kasa bedzie za free.. kiedys na rl bylo trudno zdobyc kase.. a teraz looz..
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

Na ?wiecie Globalnym nie gram od Tibi 8.10, kt?ra ca?kowicie si? zmieni?a, zaczynali wymy?la? te swoje g?upoty, widz? teraz ze gra a? - 14.463graczy, my?l? ?e jeszcze par? Mass Ban?w i zostanie ledwo 10 tysi?cy, pozdrawiam.
 

albandix

Active User
Joined
Jun 22, 2011
Messages
70
Reaction score
5
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

Tibia si? zmienia... Kto by pomy?la? kiedy?, ?e b?dzie mo?na je?dzi? na zwierz?tach? Uwa?am to za niepotrzebne. Co do tematu to dobrze, ?e dostaj? boty delete. Ja gram np. jak mi si? nudzi bo jak gram to si? przecie? nie nudz?. Chcia?bym si? np. pochwali?, ?e wbi?em 400 lvl w?asnor?cznie a nie na bocie. Expi? si? nie da w og?le. Wczoraj z koleg? expi?em na Bog Raiderach i biega? tam 180 EK. Expi? si? nie da?o przecie?... I musieli?my i?? gdzie indziej expi? bo z botem nic sie zrobi? nie da. Pami?tam jeszcze 2008 rok kiedy online by?o ponad 50 000 ludzi. Mo?e i wi?cej expowisk by?o zaj?tych ale wa?ne, ?e by?o mniej bot?w. Gra?em wtedy na Amerze ( ?wiat PvP ) i gra?o si? lepiej. Bota przynajmniej mo?na by?o zabi? i si? cieszy? jak jego plecak wyleci a w nim pe?no kasy zbieranej przez niego przez ca?y dzie?... Teraz nie rozumiem nawet tego, ?e nie da si? ropowa? potwork?w... Na non pvp to masakra teraz jest bo chyba ?adnym sposobem bota ubi? nie mo?na. Codziennie widuj? te same osoby, kt?re boc?. I delete, albo bana... nie dostali...
 

DaRk BuLLe^T

Active User
Joined
Sep 19, 2008
Messages
130
Reaction score
5
Age
32
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

Chcia?em Doda? i? w?a?nie to jest niesprawiedliwe ja dosta?em Deleted 54 Knight'a - 600K w dp. i Deleted a takie 200 LVL. Biegaj? i boc? i nic.. Wszystko im wolno. W Tibi powinno co? si? zmieni?...
 

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: 1575 kont zosta?o usuni?tych.

S?dz? ?e to najlepsza opcja jak? mo?e zrobi? cipsoft w celu utrzymania graczy, dzia?ania anty botterskie na rl popieram i zawsz? b?d?.
Musieli d?ugo nad tym my?le?, acz ten ruch to istna prezentacja si?y i przyznanie ?e rl pope?ni?o zbyt wiele b??d?w .


Pozdrawiam Hiroh


co tu kurwa kto doda? ito ...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top