What's new

Mapy 2 mapy RME

Status
Not open for further replies.

Xordex2

Active User
Joined
Sep 19, 2011
Messages
73
Reaction score
2
Mam problem z RME :)
Mam jedn? mapk? i chce j? wklei? do drugiej, ale nie moge poniewa? nie moge otworzy? dw?ch mapek naraz, gdy otworze jedn?, a nast?pnie drug?, to ta pierwsza pyta si? czy zapisa? po czym si? wy?a?cza, wydaje mi si? ?e to przez to, ?e rozmiar (chodzi mi o ca?o?? mapy, a nie teren?w) pierwszej mapy jest 1200:1200 (chyba takie wymiary) a druga ma co? oko?o 40k:40k. Jak uruchomi? je dwie naraz, bym m?g? je przekopiowa? na siebie? :D
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: 2 mapy RME

s? to mapy pod ten sam protok????
Je?eli nie, to zapisz je pod tym samym klientem wtedy b?dziesz m?g? otworzy? dwie na raz, jak masz problem ze zmian? klienta, to otw?rz RME wybierz w opcjach "Import" i wgraj sobie map? po czym j? zapisz.
 

skorapro

Advanced User
Joined
Jul 3, 2011
Messages
492
Reaction score
30
Odp: 2 mapy RME

te? mia?em ten problem, po prostu odpali?em obie po kolei (?eby sprawdzi? jaki client) pierwsza by?a 8.4 druga 8.6, wi?c po prostu odpali?em t? pierwsz?, wbi?em do Map->Properties i ustawi?em na 8.6 i mog?em odpalic drug? proste :D
 

Xordex2

Active User
Joined
Sep 19, 2011
Messages
73
Reaction score
2
Odp: 2 mapy RME

W?a?nie na 99% protok?? jest ten sam, pod 8.6, w jednej i w drugiej mapce mam ustawione dat i spr z 8.6
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: 2 mapy RME

Dlatego to tak jest bo np og?lnie poda?e? ju? 2 ?cie?ki do tibii raz np do 8.70 i mappowales i raz do 8.60 i np w Proprients masz ustawione 8.70 to zawsze podczas odpalania nowej mapy otwiera ci 8.70 a jak juz masz otwarta 8.60 to ci nie pyknie.
Zmie? w Proprients na 8.60!
 

Xordex2

Active User
Joined
Sep 19, 2011
Messages
73
Reaction score
2
Odp: 2 mapy RME

Mam tak ustawione, i odrazu mia?em, na kompie mam tylko tibie 8.6 i tylko do niej dawa?em ?cie?k?, ?adnej ?cie?ki wi?cej nie mam, poza 8.6

@EDIT
A na wszelki wypadek jak sprawdzi? pod jak? tibi? jest dana mapa?
 
Last edited:

skorapro

Advanced User
Joined
Jul 3, 2011
Messages
492
Reaction score
30
Odp: 2 mapy RME

nie musia?e? dawa? ?adnych innych ?cie?ek.... t?umacze ci to tak zr?b, ja te? mam protok?? tylko 8.6 a jak odpalam to pisze ?e mapka 8.4, zmieniam na 8.6 i mog? odpala? drug? mapk? 8.6, proste.
 

Shirako

Senior User
Joined
Nov 16, 2010
Messages
575
Reaction score
59
Odp: 2 mapy RME

Btw. co do twojego problemu, raz musisz mie? te same wersje klienta, dwa otwiera? kolejne pliki poprzez File->Open. Je?eli otwierasz map? z desktopu, to ta co by?a otwarta zostanie przez ni? zast?piona albo w og?le si? nie otworzy, tak jest na pewno w wersji RME 2.2. Je?eli by? u?ywa? 2.0 to tam nie ma z tym problem?w i otwierasz jak chcesz ; )
 
Last edited:

Xordex2

Active User
Joined
Sep 19, 2011
Messages
73
Reaction score
2
Odp: 2 mapy RME

nie musia?e? dawa? ?adnych innych ?cie?ek.... t?umacze ci to tak zr?b, ja te? mam protok?? tylko 8.6 a jak odpalam to pisze ?e mapka 8.4, zmieniam na 8.6 i mog? odpala? drug? mapk? 8.6, proste.

otwieram mapke nr 1, wchodze w Properties i w Default Client Version mam 8.6, identycznie mam wchodz?c w drug?...

Btw. co do twojego problemu, raz musisz mie? te same wersje klienta, dwa otwiera? kolejne pliki poprzez File->Open. Je?eli otwierasz map? z desktopu, to ta co by?a otwarta zostanie przez ni? zast?piona albo w og?le si? nie otworzy, tak jest na pewno w wersji RME 2.2. Je?eli by? u?ywa? 2.0 to tam nie ma z tym problem?w i otwierasz jak chcesz ; )

Mam t? sam? wersj? klienta. File>Open, nie pomaga. Co do wersji RME mam bodaj?e 2.1
 

Shirako

Senior User
Joined
Nov 16, 2010
Messages
575
Reaction score
59
Odp: 2 mapy RME

otwieram mapke nr 1, wchodze w Properties i w Default Client Version mam 8.6, identycznie mam wchodz?c w drug?...
Sprawd? wersj? mapy w Map->Properties a nie w File->Preferences ;P
 

Xordex2

Active User
Joined
Sep 19, 2011
Messages
73
Reaction score
2
Odp: 2 mapy RME

Hah, co za sierota ze mnie, teraz dzia?a, te? mia?em 8.4, a? dziwne :p A tak na dodatek pytanie, je?li zmieniam z 8.4 na 8.6 to nie powinny przez to si? wytworzy? jakie? b??dy, prawda? Rep za pomoc :)

Tak samo skorapro, leci rep, dobrze mi poradzi?e?, ?le zrozumia?em :)

Wielkie thx
 
Last edited:

Shirako

Senior User
Joined
Nov 16, 2010
Messages
575
Reaction score
59
Odp: 2 mapy RME

Jak zmieniasz z ni?szego protoko?u na wy?szy to nie musisz si? o nic martwi? ; ]
 

Xordex2

Active User
Joined
Sep 19, 2011
Messages
73
Reaction score
2
Odp: 2 mapy RME

ok dzi?ki :) Temat do zamkni?cia :)
 
Status
Not open for further replies.
Top