What's new

- ElfBot 2 Skrypty

Status
Not open for further replies.

zummer

Advanced User
Joined
Feb 28, 2011
Messages
191
Reaction score
12
Siemka ot?? ostatnio pr?buje pisa? sam skrypty i dzisiaj napisa?em sobie w?a?nie takiego
Code:
auto 200 ifnoplayeronscreen if [$monstersaround.1 = 2] {say 'exevo gran mas frigo' | wait 0} | ifplayeronscreen if [$monstersaround.1 = 1] {say 'exori frigo' | wait 0} | if [$monstersaround.1 = 1] {say 'exori frigo' | wait 0}
?e jak nie ma nikogo na ekranie i 2 lub wi?cej mob?w ko?o mnie to wali MAS FRIGO ale gdy player ko?o mnie to bije exori frigo i gdy jest 1 mob bije exori frigo
ale mam ten problem ?e spamuje mi ca?y czas UE.


Czy m?g? by mi kto? rozpisa? np jak robi? skrypta z tymi warunkami i jak u?ywa si? tych nawias?w itp bo do tej pory skrypty kt?re robi?em patrz?c na inne skrypty.
 

Gangster9988

Senior User
Joined
Jun 1, 2008
Messages
1,108
Reaction score
42
Odp: 2 Skrypty

a mo?e tak ?
Code:
auto 200 if [$playersaround.10 == 0 && $monstersaround.1 >= 2] isattacking {say 'exevo gran mas frigo | wait 500} | if [$playersaround.10 >= 1 || $monstersaround.1 < 2] isattacking {say 'exori frigo' | wait 500}
 

zummer

Advanced User
Joined
Feb 28, 2011
Messages
191
Reaction score
12
Odp: 2 Skrypty

dzia?a wielkie dzi?ki

A czy da si? tak zrobi? ?e jak robi? refillera to np sprawdza mi potki no i ma np 200 i wtedy wraca do mshopu po potki ale jak si? wraca z expa bot to chc? ?eby wy??czy? targeting a potem jak ju? wr?ci zn?w w??cza?.
 

Gangster9988

Senior User
Joined
Jun 1, 2008
Messages
1,108
Reaction score
42
Odp: 2 Skrypty

no to musisz sobie doda? w cavebocie action na sprawdzanie pot?w
Code:
countitemsvisible IDPOTA | if [$count < 200] {gotolabel 'XX'} else {gotolabel 'X'}
potem zr?b label XX w actionie i tam wklej
Code:
settargeting off | setfollowwaypoints off
wait 1000
gotolabel Y
i w labelu Y zr?b sobie droge , powinno p?j?? dobrze
a gdy dojdzie na expa z refilla to w action daj sobie
Code:
settargeting on | setfollowwaypoints on
 
Status
Not open for further replies.
Top