What's new

#2 Starcraft - Wojny ci?g dalszy

Status
Not open for further replies.

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Zapraszam na kolejny event w Starcrafcie !

Data eventu: Sobota
Godzina: 18:00
Gateway: Podolska (Russia)
Game name: tnet
Password: 123

Dane Ventrilo:
IP: 91.203.134.185
Port: 3840
Wersja: 3.0 +
Pok?j: Starcraft (Event Tibia.net.pl)
Has?o: evpro

Napisz do jeden z tych os?b (lub zapytaj si? na VT osoby na kanale Starcraft) o download do gry:
Prototype - numer gg 8317698
Michukng - numer gg 2772322
Faith - numer gg 7149918

Ma?y FAQ
Pytanie: Mam Windows Vista i gdy odpalam gr? wyskakuje mi b??d.
Odpowied?: Starcraft jest do?? star? gr? i nie dzia?a na nowszych systemach takich jak Vista lecz na XP dzia?a normalnie.
Pytanie: Dlaczego gdy chce wej?? na gateway Podolska (Russia) wyskakuje mi b??d ?
Odpowied?: Gateway Podolska (Russia) nie dzia?a na oryginalnym Starcrafcie, mo?na si? na niego po??czy? posiadaj?c pirata.​
Pytanie: Czy "kampienie" tzn. obstawienie si? milionami wie?yczek jest dozwolone ?
Odpowied?: Budowanie wok?? bazy wie? obronnych jest oczywi?cie dozwolone, lecz budowanie wie? na wi?kszej cz??ci mapy nie.​

Dzi?kuje za udzia? w evencie #1:
Viktorowi, Michukngowi, Unado, Kotuszowi, Dechalol i MordaLUMPowi !

Zapraszamy !
 

Inter96

User
Joined
Aug 23, 2009
Messages
11
Reaction score
1
Age
28
Odp: #2 Starcraft - Wojny ci?g dalszy

Oczywi?cie si? zjawi?. Ju? troszk? bardziej ogarn??em t? gr? i potrafi? co? zrobi? "tymi" Protosami. Dla pocz?tkuj?cych polecam Protos?w albo Terran?w gdy? Zergami si? dosy? ci??ko gra. Starcraft wymiata, dzisiaj o 6 wsta?em bo mia?em na 8:30 do szko?y i ciupa?em z komputerem.
 
Last edited:

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: #2 Starcraft - Wojny ci?g dalszy

Proto jest fajny i lubi jajka :p Nie no ?art ;d B?d?, b?d?, poniewa? tamten event si? uda? to jak mo?e mnie nie by? na tym ? :d Jestem ciekaw czy b?dzie nas wi?cej czy mniej :D Fajnie si? gra?o, tak?e zapraszam innych do grania, wystarczy troch? u?y? m?zgu i ju? mo?na kogo? rozwali? :D Pozdrawiam xD
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: #2 Starcraft - Wojny ci?g dalszy

Zarzu?cie jaki? link do Starcrafta;)
 

MordaLUMP

New User
Joined
Sep 27, 2009
Messages
5
Reaction score
1
Odp: #2 Starcraft - Wojny ci?g dalszy

Event bardzo udany : )
Zarzu?cie jaki? link do Starcrafta;)
Przegoogluj "starcraft by monikon"
Je?eliby chia?by kto? obejrze? jak wygl?da nasza gra wrzucam repy :p
 
Last edited by a moderator:

Inter96

User
Joined
Aug 23, 2009
Messages
11
Reaction score
1
Age
28
Odp: #2 Starcraft - Wojny ci?g dalszy

Dzisiaj z Mord? zjechali?my Prota i Viktora dwie mapy pod rz?d. W pierwszej mapie zjechali?my ich w 10 minut ok. W drugiej za? Morda wzi?? terran?w i ba?em si? ?e nie przetrwamy gdy? bardzo dobrze si? scampili na pocz?tku Proto z Viktorem, lecz powoli niszczy? Morda czo?giem ich wie??, zniszczylismy im wszystko na samym ?rodku mapy. Postanowi?em wys?a? armi? na pobliskiego s?siada (kt?rym pod koniec okaza? si? Proto). Budowa?em statki w ukryciu a tutaj nagle armia Prototypa "WTF!?!? Trzeba dzia?a?!" Ca?a armia posz?a, Morda szybko przyjecha? ze wsparciem i tak oto Proto zgin??, zosta? ostatni Viktorr! Powoli ataki sz?y, armia si? robi?a lecz Viktor mia? tych wie? w c**j wi?c wys?a?em jednostki w g?r? a potem na zach?d na Viktora gdzie ju? jego wie?y nie by?o tak oto zjecha?em mu g??wn? baze przy pomocy Mordy, lecz Viktor nie pad?! Ca?a mapa przeczesana ale jeden k?t nie. W?a?nie tam wys?a?em ok. 10 carrier?w, kt?re rozprawi?y si? z Viktorem.

Og?lnie: Ogaarniam!
 

Faith

Advanced User
Joined
May 7, 2009
Messages
249
Reaction score
37
Odp: #2 Starcraft - Wojny ci?g dalszy

Ju? dzisiaj event o 18:00 ! Zapraszamy wszystkich, oby by?o tak samo jak na ostatnim evencie =d! Mo?e tym razem b?dzie 4vs4 ? Je?li b?d? Ci co pisani na g?rze to b?dzie nas o?miu! Lecz i tak zapraszam innych aby pisali w tym temacie czy si? zjawi? bo je?li tak to zawsze mo?na za?o?y? dwa servery i b?dzie te? git albo zrobi? tak, ?e w ka?dej rundzie kto inny b?dzie gra? :DPeace
 

Inter96

User
Joined
Aug 23, 2009
Messages
11
Reaction score
1
Age
28
Odp: #2 Starcraft - Wojny ci?g dalszy

I po sobotnim evencie... A teraz takie streszczenia:

1 Mapa:
Ja i Michung vs Prototype i Unado

Najpierw ataki posz?y na Prototype, jednak Unado tak si? scampi? (Jednak mia? pow?d jakby atakowa? by pad? odrazu :D). W ko?cu Unado si? podda?.

2 Mapa:
Ja i Michunkg vs Prototype i Unado

Co tu kry?? Mapa 10 minutowa budowa armii i wio! Wygrali?my!

3 Mapa:
Ja i SecretLove (m?j kolega doszed?) vs Michunkg, Prototype i Unado

Mapa szybka, 20, 15 minut? Gdzie? tak. Wygrali?my :D

4 Mapa:
Ja i SecretLove vs Unado, Prototype, Viktor i Komputer

Mapa trwa?a d?u?ej, napisz? szczerze tutaj prawie niczego nie zrobi?em by wygra? - nie musia?em m?j sojusznik sam to zrobi?. Mapa ok. 30, 40 minut trwa?a. Jednak ogarni?cie SecretLove pozwoli?o ?e wygrali?my.

Napisa? mi na GG:
"Krystian
20:19:57
slabi ci przeciwnicy
20:20:01
nie ma co z nimi grac"

Jednak?e dla pocieszenia, gra on ju? BAAARDZOoo d?ugo i ma w?asny clan. On gra ju? nawet ok. 3 lat ;d Nawet wi?cej, mo?liwe ?e z mojej strony dojdzie jeszcze jeden Ogarni?ty gracz kt?ry kiedy? z nim gra? i kiedy? z Nim wygrywa? ale zrobi? przerw?. Oraz troszk? s?abszego od niego kt?ry mia? tak?e kr?tk? przerw?.

WWW jego clanu na VT podam lub GG :)
 
Last edited:

Legalos

Active User
Joined
Jul 30, 2009
Messages
51
Reaction score
2
Odp: #2 Starcraft - Wojny ci?g dalszy

Eh dawno w starcrafta nie gra?em.Fajna gierka polecam ^^
 
Status
Not open for further replies.
Top