What's new

2012- ma?y Pomy?y

Status
Not open for further replies.

stripling

Active User
Joined
Jan 6, 2012
Messages
111
Reaction score
4
Co powiecie, na to aby zmieni? opcj? Podzi?kuj? chodzi mi o :


Oto, ?e ka?dy kto da komu? opcj? " Podzi?kuj " to ta opcja b?dzie wliczana tak jak Reputacja? za ka?de " Podzi?kuj " b?dzie wliczany +1 reputacji?
Nie wiem czy to by?o czy nie, ale wpad?em na ten oto ma?y pomys?.

Nie piszcie ?e by?by to Chaos :D bo o tym wiem, ale je?eli Opcja Podzi?kuj by?a tak samo traktowana jak " reputacja " z umiarem to by tego Chaosu nie by?o :) Co wy na to ?
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: 2012- ma?y Pomy?y

Nie s?dz?, reputacja to reputacja, a podzi?kowania to podzi?kowania. Ka?de z nich ma licznik i nie widz? sensu ??czenia ich.
 

Evil Spawn

Active User
Joined
Nov 4, 2011
Messages
105
Reaction score
11
Odp: 2012- ma?y Pomy?y

Czy mi si? wydaje, czy pomys? zer?ni?ty z Tip'a?
Mniejsza, tak czy owak jest to dobry pomys? poniewa? podzi?kowania nie jest tak ?atwo zgarn?? i powinna by? za to dodatkowa nagroda w postaci 1 reputa.

Pozdrawiam
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: 2012- ma?y Pomy?y

Jestem na nie. Reputacje mo?esz otrzyma? (przyk?adowo) za ciekawy pomys?, a 'podzi?kowanie' za pomoc, kt?r? komu? zaoferowa?e?. Mo?na ?atwo wywnioskowa?, ?e s? to dwie r??ne rzeczy.

Mnie tylko martwi fakt, ?e wi?kszo?? os?b woli klikn?? 'podzi?kuj', gdy? robi si? to znacznie szybciej ni? przyznawanie pkt. reputacji.


Regards,
Xanosta
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: 2012- ma?y Pomy?y

Jestem na nie. Tak jak powiedzia? Marcin, nie nale?y miesza? podzi?kowania z reputacj?. Podzi?kowanie nie jest tym samym co reputacja.
 

Eturl

We shall know no fear!
Joined
May 21, 2008
Messages
2,280
Reaction score
463
Age
32
Odp: 2012- ma?y Pomy?y

Reputacja, a podzi?kowania to dwie r??ne kwestie, z kt?rych ka?da ma sw?j oddzielny licznik i nie ma sensu ich ??czy?.
Dodatkowo cz??? u?ytkownik?w rozdaje podzi?kowania za posty poni?ej jakiegokolwiek poziomu merytorycznego. Przyk?adowy post, kt?ry otrzyma? podzi?kowania:
propg.jpg


Zgodnie z za?o?eniami autora propozycji osoba, kt?ra napisa?a ten post powinna dosta? +2 reputacji. Tym bardziej m?wi? dla tej zmiany.

Propozycja odrzucona, a temat zamykam
 
Status
Not open for further replies.
Top