What's new

-Tibia 8.54 [29.01.2010r. 18.00 - Start]Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl!

Status
Not open for further replies.

benek92

User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
26
Reaction score
1
Age
32
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

@zafferek
no je?eli Ci chodzi o tamto to wtedy ju? nie gra?em (sprzeda?em chara ciuciowi za 50zl), my?la?em ?e m?wi?e? o innej akcji ;)
a co do tego uciekania do pz to co ?e biega?em? to chyba powinni?cie si? ?mia? z siebie samych skoro nie umiecie ?ucic parala i mw nie? sam siebie pogr??asz w tym momencie zafferku. Aha i m?wisz ?e pierwszy wybiega?e?? To ju? chyba mam s?ab? pami?? bo akurat Cb cz?sto widzia?em w tym s?awnym pz;)

@Asta

no to czekamy ;)
 

Kelso Mag

User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Z tego co pami?tam to zaffer na war issle ciebie nie by?o jak ich orali?my a co do tego ze lizali dupe gm'owi to w czasie wara to robili stali?my na 1 sqm bo zeszlismy z dachu a ten nam bany za auto combo wyjeba? hahahahahah:D
 

Zaffer

User
Joined
Jan 12, 2010
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Benek chyba tobie sie cos pomylilo ja sie nie balem pasc ;}
Kelso no ;s bo jakis typek zrobil ss jak dostal bule i na hita zlecial a to bylo tak ze my sie otoczylismy m wallami na vt mowilismy na kogo spam sd i jak ktos podszedl to jasne ze padal ;s
 

Raviar

User
Joined
Jan 5, 2009
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Zaffer, z tego co wiem to zawsze i wsz?dzie byle? przydupasem.. nie wiem jak by?o na ostatniej edycjii ale w 2 i 3 by?e? po prostu pionkiem pog?d? si? z tym.
 

stuki5

User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

To czekamy Asta z niecierpliwo?ci? !!

Dajcie ju? sobie siana z tymi k?utniami!!
 

Zaffer

User
Joined
Jan 12, 2010
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Raviar moze podasz mi swoj nick ;} bo widze ze duzo osob mowi ze jestem pionek itp a okazuje sie ze sa to 200-400 lvle z dp ktorych na tym otsie nikt nie zna ;}
 

Machiaveli

New User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

To ja sie teraz wypowiem Hmm w zwiazku z tym warem...
@po co sie tak spinacie? wiadome bedzie ze polowa tych co tu pisza bedzie grzala pz a co do machia ty z ndm? o_O a myslalem ze nic mnie nie zdziwi xD ludzie to tylko gra a wy sie podniecacie ja czekam tylko na wary i jak to powiedzial kolega 'moj spam na helpie' xD
A i do Bena ja pamietam jeszcze jak dostaliscie na War Island jak was bylo 40 a Gazenow 15 (oczywiscie wiem ze ciebie wtedy jak zawsze nie bylo) a po warze oczywiscie ekipa Ndma zrobila lodziki gmowi zeby dali nam bana za to ze padli ;}@

PzdRo ;p

Po 1 Ndm tam nie bylo bo sprzedal hara mojemu rl
Po 2 Nie przegralismy tego wara
Po 3 dostaliscie bany wtedy ale juz nie pamietam kto bo byl cl i to bylo widac jak huj co mysleliscie ze na 1 sqm nie bedzie widac a ty wkrecasz ze spam sd po mw haha dobra
Po 4 Nie bylo nas jak ty to mowisz 40 tylok max 20 z naszego temu a was bylo porownalnie duzo jeszcze mam ss jak chcesz sie klucic


Wiec nie kluc sie juz ogaze bo ty zawsze byles pionkiem i sprzedawca szedles do tego team kto wygrywal na servie Jestes taki pro elo mastah to pokazesz teraz co potrafisz pozdro Machiaveli\Noszacy Imie Weza
 
Last edited:

Zaffer

User
Joined
Jan 12, 2010
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Machia nie wkurwiaj sie bo pamietam jak byles jeszcze z Vennkiem itp a ja poszedlem do Ndma bo mnie Vennek wyjebal i dostaliscie popierdol ;} potem ty tez poszedles do Ndma wiec nie pierdol pozatym nie kloc sie kurwo bo dobrze wiecie ze bylo was 2x wiecej i dostaliscie popizdzie boicie sie przyznac cipki i tyle
 

Raviar

User
Joined
Jan 5, 2009
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Zaffer nie d?ugo sobie bana na tym forum wpierd*lisz i tyle b?dzie z twoich k??tni ;D..
A co do ndma to on chyba zrzesza ca?ego blacka w swoim teamie xD.. czy?by brak ziomk?w w rl ?:>
 

Zbigus

User
Joined
Jan 21, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Witam. ;)
Widz? ze chyba z powrotem zaczn? grac w tibie :D
Ahh ten Black nigdy si? nie znudzi.

Pozdro all Zbigniew!
 

Kelso Mag

User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
19
Reaction score
0
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Asta postaraj si? szybciej to zrobi? ni? za tydzie? bo ja ju? si? niemog? doczeka? :)
 

benek92

User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
26
Reaction score
1
Age
32
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

@ravial
a co? zazdro?cisz mi ?e zawsze mia?em ogarni?t? ekip?? ;)
co do tego czy mam rl ziom?w, nie nie mam gram w tibie ?eby pozna? ziomk?w i jak widzisz pozna?em kilku braci, machia,vandetta,buhh,zbigniew itp itd;)

a co do cb zaffer to ju? widz? psychika pada ?e wyzywasz, ?u? to, to nie gra dla napinaczy przed monitorem i ostatnia pro?ba, nie bij :)
 
Last edited:

Machiaveli

New User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Zaffer naprawde mam taka pompe z ciebie ze nie moge wytrzymac nigdy na tym blacku nie bylem w gild z ndm wyszedlem od vennka i hermesa z gild bo juz nie moglem z tymi nieogarami wytrzymac i zebralem sobie team z buhem zbigim i yakamura a ze ndm nam raz lub 2 razy pomugl to nic nie znaczy a ze my w 5 rozjebalismy caly serv az gild po warze rozwiazali to nie moja wina narq i pocwicz
 

Ethan

Active User
Joined
Jan 12, 2010
Messages
104
Reaction score
9
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Witam!
Ohhh, gra?em na tym OTS.
By? ciekawy, lecz mapa jest teraz i by?a do kitu!
Zgadzam si? z Fluos2.
C??... Asta, je?eli chcesz jak?? pomoc dot. mapy, pisz(425999).

Przyk?adowa praca:
55732562.png






NAJNOWSZA:

28094486.png

(Chc? pom?c, bo Buhh prosi?;])
Mapa od Gonnosuke, kt?ry pracuje z Tob?; ) B?dzie bardzo s?aba i poni?ej amatorska, bo wida? po screen'ie, ?e jego poziom zanik? wraz ze spalaniem zio?a; )
XisD, bez obrazy, ty te? jeste? strasznym amatorem, cho? Ci? lubie.:(
Mog? dla Ciebie wykona? jedn?, mo?e dwie prace, to od Ciebie zale?y, co to ma by?.

Normalnie pracuje dla Bottle of Wine.
 
Last edited:

benek92

User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
26
Reaction score
1
Age
32
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

aha i wiesz co asta mog? by? zrobi?? ?eby by?y questy na te fury itemy bo to ?miech, hardcorowy quest na mpa? ;p
i te fury itemy od 250+ lvla gdzie?
 

Asta

Advanced User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
382
Reaction score
10
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

@2xup
Nie chce w team mie? dzieciaka. Co z tego ?e Buhh Ci? prosi?? Mam ju? dobrego mappera i nie trzeba mi nikogo wi?cej.
@topic
Prace ca?y czas id? do przodu. Dzisiaj zacz??em prace nad silnikiem a mapper mapk? powoli ko?czy. Acc Maker jest ju? sko?czony - Na razie nie planuje w nim ?adnych poprawek:>

Pozdrawiam,
Asta!
 

XisD

User
Joined
Jun 3, 2008
Messages
32
Reaction score
1
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

@Ethan
; nie chce si? k??ci? ale taki doskona?y sam nie jeste? :)
Te ss s? stare jak ?wiat i strasznie ma?e kilkana?cie sqm co widz?.
Ale przyznam nie daje za bardzo detali do swoich map poniewa? to do grania a nie do pokazu a ty to co? pewnie robi?e? z ca?y dzie?, tak wi?c przyda?o by si? dawa? te ss do asty na pw poniewa? ten temat s?u?y do komentowania zapowiedzi anie do pisania poda?. Pzdr.
 
Last edited:

Zaffer

User
Joined
Jan 12, 2010
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

uhaha yamakura ogar? ten koles padl od 2 osob bo stanol na tym sqm obok gh i ustawil auto uha ale zapomnial o manasie buhaha xD
Pozatym Ndm ja to nie ty ;} to ty pierdoliles mi smuty na vt ;{
Machia nie bede przeczyl ze w 5 ogarnialiscie ale gildia w ktorej ja bylem napewno nie rozpadla sie przez was ;}
 

Raviar

User
Joined
Jan 5, 2009
Messages
22
Reaction score
0
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

@ndm
i jak widzisz pozna?em kilku braci

Wygra?e? zawody hahahahah ;dd..

I wypisujesz 'machia' kt?ry 2 posty pod tob? przyznaje si? do tego ?e nigdy z tob? w guild nie by?, rzeczywi?cie bracia jak hu* :D..


@topic
B?dzie co? w stylu unicate questa ? To by?o dobre i troche ubawu przy tym by?o ;d
 

Ethan

Active User
Joined
Jan 12, 2010
Messages
104
Reaction score
9
Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

Odp: Totalna Reaktywacja BlackOTS.pl?

@Ethan
; nie chce si? k??ci? ale taki doskona?y sam nie jeste? :)
Te ss s? stare jak ?wiat i strasznie ma?e kilkana?cie sqm co widz?.
Ale przyznam nie daje za bardzo detali do swoich map poniewa? to do grania a nie do pokazu a ty to co? pewnie robi?e? z ca?y dzie?, tak wi?c przyda?o by si? dawa? te ss do asty na pw poniewa? ten temat s?u?y do komentowania zapowiedzi anie do pisania poda?. Pzdr.

Ta praca zaj??a mi 20 min. ; )
W przeciwie?stwie do twych amatorskich prac, s? one o niebo lepsze.; )
Z reszt? BLACK, to i tak b?dzie niewypa? ;]
 
Status
Not open for further replies.
Top