What's new

[ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

Insider

Advanced User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
172
Reaction score
7
Facc project​
Cze?? wszystkim. Chcia?bym przedstawi? wam moje post?py w "expieniu" 2 postaciami m?j cel to wbi? nimi 100lvl+ ,a potem pacc. S? to 2 knighty , nie b?d? nimi skillowa? ani robi? quest?w (chyba ?e przed paccem).
Nie pro?cie o:
-Skrypty ( podam je jak sko?cze expi? na faccu )
-Nicki i o nazw? ?wiata na jakim gram ( jest to pvp , wi?c nie podam).
Na pocz?tek 2 wi?ksze sklejki:
1.Knight

2.Knight
 

Eslu

Advanced User
Joined
Nov 2, 2010
Messages
212
Reaction score
13
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

Fajnie si? zapowiada, jakiego bota u?ywasz? Bocisz na mc ?
Czy te 2 postacie s? na jednym ?wiecie ?
 

Insider

Advanced User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
172
Reaction score
7
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

1.Bot- tibia auto (skrypty z refilerami wszystko to mi bez r??nicy a jeszcze nigdy bana nie dosta?em a boce ni? z 2 lata)
1.Tak na mc
1.Tak jeden ?wiat
 

Michaelino

Active User
Joined
Dec 26, 2010
Messages
134
Reaction score
5
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

Ci?gle widze, jeste? przy kompie, skoro masz screeny z lvl.
Powodzenia
 

Insider

Advanced User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
172
Reaction score
7
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

Dzisiejsze i wczorajsze upy.




Dzisiaj wbije z 65 conajmniej a tym drugim postaram si? 53.(nie skilluje bo nie widz? powodu i tak bez waste lece). Jak biegam sam na offie 45kexpa/h (bez waste 0.0 i zawsze prawie czysty jeszcze nigdy nie biega?em z kim?) , dziennie boce po 9-10 godzin wi?c 0,5mln expa dziennie to po mojemu nie ma?o.

Edit#
Zaczyna?em bez eq (sam p-set) na 50 lvl dosta?em 1 knighta a drugiego na 37 bez eq obydwa. Mam teraz oko?o 60k w kasie i z 130k w loot itemach. ;D

Szukam os?b na te nowe ?wiaty co startuj?. (jaki? team by?my sklejili)
 
Last edited:

dyziken123

User
Joined
Nov 14, 2011
Messages
39
Reaction score
1
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

Ja te? szukam ludzi na new serwery

@top ?adnie lecisz go go 100 lev ;]
 

GergoHiste

Banned
Joined
Sep 11, 2011
Messages
160
Reaction score
12
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

Gratz lvl?w , dobrze rozwijasz postacie. A ty przez mc nigdy nie dostales bana?

PS. Jbc moge z wami zagrac na tym new servie , a wy tam dla gry czy zabijania ? ;>
 

Insider

Advanced User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
172
Reaction score
7
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

Narazie stop z tematem w sierpniu mo?e wr?c? ,teraz oceny potem ob?z i wyjazd.
Sorry no ale inaczej nie mog?.
 

malsoft

Active User
Joined
Mar 3, 2012
Messages
54
Reaction score
1
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

Spoko . Rozumiemy tibia to nie jest "CA?Y ?WIAT" no chyba dl dzieci NEO :) Pozdr?wki
 

Insider

Advanced User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
172
Reaction score
7
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

Okej.
Wracamy do projektu szko?a ogarni?ta , wyjazd prze?o?ony.
Od razu par? awans?w:
56 treaserem :


70 skill i 65 lvl zarkiem :


Trzymajcie kciuki ?eby old backpaack spad? ~!!~
Teraz tak par? informacji i pyta?.
Do 29 czerwca do projektu do??cza 3 knight , nigdy ma?o !!.
Je?li do soboty b?dzie 2 strona tematu to dodaje stan depo a jest w miare fajny ! :p
Sierpie? b?dzie pacc !! ju? mam game coda : D.

A teraz gdzie najszybciej robi? hajs ~20lvl i ~70lvl . (mintwallin odpada bo brak postmana ;( . )
 
Last edited:

mateusz2277

Advanced User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
402
Reaction score
22
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

@UP
tym 20 to Medicine Pouche
A 70 Mount Sternum, -3, -4. (je?li Bonelord Eye w cenie), 5-7k
 

Tsuna

Active User
Joined
Oct 31, 2009
Messages
121
Reaction score
10
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

Witam. Na wst?pie chc? ci pogratulowa? dobrych wynik?w je?li chodzi o exp/h , zarobek oraz za brak waste przy takich skillach.
Sam jestem ju? wielkim weteranem. Rozpocz?cie gry w roku 2002-2003. Tak jak wi?kszo?? graczy kt?rzy pami?taj? stare czasy tak i ja by?em zwolennikiem old schoolowej gry w 100% bez ?adnej tolerancji dla bot?w. P??niej czasy si? zmieni?y i na kilka lat zawiesi?em swoj? przygod? z t? gr?.
Ostatnio jako? zn?w zacz??o mnie ci?gn?? do gry, powiedzia?em sobie ?e spr?buj? si? po?apa? w nowo?ciach i tym razem nie b?d? gorszy od innych i te? b?d? sobie pomaga? :) Przyznam szczerze, jak gram w t? gr? kilka ?adnych d?ugich lat, oczywi?cie z przerwami pierwszy raz zacz??em u?ywa? bot?w. Tzn. ograniczy?em si? do samej TA, uwa?am ?e jest wystarczaj?co funkcjonalnym botem jak na moje potrzeby. Rozpocz??em przygod? na ?wiecie pvp, chwilowo bez pacc. Mam podobn? filozofi? do twojej. Pierw jaki? ca?kiem konkretny lvl, potem skill i dopiero pacc. Mam 2 postacie:
32 knight, skille 61/60 eq: demon helmet, demon armor, golden legi, bohy, p-amulet, mms i dragonbone staff
21 sorc; b?dzie to przysz?y monker wi?c eq i mlvl jest bez znaczenia

I tu mam pewien problem, nie wiem jak efektywnie expi? i zarabia?.
Lata mojej ?wietno?ci grania w t? gr? dawno min??y, nie posiadam a? takiej wiedzy jak poprawi? swoje expienie.
Knightem wyci?gam 12k expa/h zarobku nie przelicza?em bo nie jest to dla mnie najwa?niejsze.
Co do sorca to nie ma znaczenia bo to tylko monker.
Wiem ?e skrypty chcesz poda? dopiero jak sko?czysz expi? na faccu, ale mo?e jednak pom?g?by? mi poprawi? moje wyniki :p
Jestem do?? starym graczem i w?tpi ?ebym sam da? rad? poprawi?/skorygowa? moje b??dy kt?re wp?ywaj? na niski profit w expie i kasie.
Czytaj?c ten temat zainspirowa?e? mnie w pewien spos?b i cieszy?bym si? gdyby? mi pom?g?.
My?l? ?e nie b?dzie to wp?ywa? ?le na twoje wyniki, raczej jeste?my na innych ?wiatach :p chocia? mo?e i przypadkiem jeste?my na tym samym kto wie :p
Chodzi mi o to by efektywnie podnie?? ilo?? expa/h bez waste, z przyzwoitym profitem w kasie.
By?bym wdzi?czny za pomoc, z g?ry dzi?ki.
 

Zup

User
Joined
Oct 13, 2009
Messages
22
Reaction score
0
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

?adnie ?adnie czekam na dp ;d
 

Insider

Advanced User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
172
Reaction score
7
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

Tako niech wam b?dzie jak wiemy od ?rody jest praktycznie wolne , na razie nie boc? bo nie ma czasu zbytnio , lecz w ?rod? powracam i b?d? po 2-3lvl dziennie . Stan depo b?dzie mo?e jutro :D.
Teraz tak :
#Tsuna:
Zaczyna?em od zera z Twoim eq to jest inna sprawa. Przedstawi? wam ca?y "TAJNY" plan mojego bocenia.
A wi?c wychodze z rooka z stanem 1k+.
-Ab dendriel trolle 10-20lvl (zarabiam na jakie? eq k arm i lvl ?eby by? na crismon sworda/dwarven axe/crelicar (jako? tak) mace , i robimy wtedy deserta a je?li mamy 10k+ to kupujemy ob knife)
- Kazoo Minotaury 20lvl-40lvl (czasami ko?czmy wcze?niej je?li task na minosy si? ko?czy a wi?c z tych ~20lvl expa mamy nose ringa oko?o 200 sk?rek i pe?no loot item?w to jest czasami 100k u mnie by?o 300k prawie bo dwarven helmet :D.)
- Amazon camp 40lvl-50lvl (mamy hajs i eq , ?eby sprofitowa? jeszcze lecimy na ac (amazon camp) bag of apple slices a dla najwi?kszych szcz??ciarzy stuffed toad na moim ?wiecie 500k , jest hajs wszystko , a dla tych co ju? maj? hajsu du?o polecam dark catedre albo cyklopy jakie? nie wiem nic o tym bo nie boci?em)
-50lvl-60lvl ( tak samo jest eq i hajs dla bogatych jak p?jdzie dobrze to maj? na softy wtedy lecimy cyce (south thais albo poh [wiem te na thais lecz du?o bot?w i pk]/Ghost land carlin/Elf fortress )
-60lvl-80lvl ( wtedy bronie z areny i boci si? wy?mienicie wi?c tak off(tylko przed t? fortec?)/mintwalinn (jak ma si? na jakim? harze postmana to do 60k kasy dziennie {lootbagi} )/cyce nadal dla tych kt?rym nie chc? si? szuka? nowych wpt.
-80-110lvl ( off ale calutki \ dragi venore (pami?tajcie zawsze z 2-h (dwur?czn? broni?)) \ i mintwalin z dragiem i exp do 30k/h jak si? szybko biega :p
-110lvl + to s? 4 opcje (OFF CA?Y \ Dragi venore z dl \ gs poh (og?lnie ca?y poh z ds pod poi \ i ?wi?te miejsce robson isle exp tam jest zajebisty loot nawet fajny )
I ja nie skillowa?em ani razu a boce non stop i na offie jest profit wi?c nie widze sensu aby skillowa?
na faccu lajtowo mo?na "wbi?" 150lvl na robson isle/dragi . Lecz potem przyda? by si? pacc a teraz lajtowo za cc'eki mo?na kupic premium scrolla wtedy inwestujemy w pacca i lecimy na czym si? da.
No chyba to wszystko co mog?em pom?c , skrypt?w nie podam jak ju? pisa?em ale dla tych co chc? nic trudnego sam ich nie robi?em bo s? w internecie . :D
 

Tsuna

Active User
Joined
Oct 31, 2009
Messages
121
Reaction score
10
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

Siema, dzi?ki za rady. W najbli?szym czasie postaram si? co? pokmini? z tymi minosami i amazon campem. Teraz siedz? na tombie i lataj?c na jednym poziomie wyci?gam oko?o 25k expa na godzin? wi?c ?le chyba nie jest patrz?c na to ?e aktualnie mam 35 lvl. Je?li chodzi o kase to w gp i itemach jest spory ++/ fajnie jakby?my grali na tym samy ?wiecie bo akurat na moim ma?o ludzi zawsze i respy wsz?dzie wolne, ale pogada? nie ma z kim :p
Czekam na stan dp i oby ca?y czas z fartem ;)
 

Insider

Advanced User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
172
Reaction score
7
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

Zarek (leci fajnie i coraz wi?ksze profity !!!)






Treaser (pad?em 2 razy teraz jest 58 lvl odrabiam !!)



czekam na 2 stron? i na depo!!.
 

Insider

Advanced User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
172
Reaction score
7
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

reff Jutro rano nowe screeny + dp..
 

Blacker

Advanced User
Joined
Jan 11, 2009
Messages
199
Reaction score
21
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

Co to za sk?rka do TA, ?e wygl?da jak Elf o_O?
@topic
Widze, ?e na orc fortes ?adnie leci, jak exp/h i kasa/h?
 
Last edited:

Tsuna

Active User
Joined
Oct 31, 2009
Messages
121
Reaction score
10
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

Czekamy czekamy jestem ciekaw jak teraz wszystko wygl?da :)
 

Insider

Advanced User
Joined
Aug 17, 2010
Messages
172
Reaction score
7
Odp: [ 2EK 0-100lvl] Zarek&Traser Project *FACC*

#Blacker
exp na h jest oko?o 45k , a na hajs nie narzekam w 5 dni zrobi?em 45k samej kasy + z loot item?w z 70-80k.
A sk?rka to jest bo boci?em na otsie :D.
#edit



 
Last edited:
Top