What's new

2x Premium Scroll [PACC] Tanio pewnie!

Status
Not open for further replies.

kamil17a

Active User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
149
Reaction score
2
Witam,
posiadam dwa premium scrolle, kt?re chcia?bym sprzeda?. Premki s? aktualnie na ?wiecie Eternia. Je?eli chcia?by? pacc na konto a twoja g??wna posta? jest na innym serwerze mog? pom?c w szybkim opuszczeniu rook'a (posiadam full eq na rooku oraz gp), tak?e czas opuszczenia jest bardzo szybki po czym mo?esz aktywowa? swojego pacca na ca?e konto. Idealna okazja na rozpocz?cie wakacji!

Cena: 25 z?otych w formie do?adowania do T-mobile! Za sztuk?. Ja potrzebuj? pieni?dzy ty pacc'a :).
Cena okazyjna kto 1 ten lepszy. Ostatnio sprzeda?em tak?e na tym forum 2x premium scrolle, nikt nikomu gwarancji nie da, mog? wystawi? na allegro w celu uwierzytelnienia transakcji. Zapraszam :)


6sme.jpg




Kontakt bezpo?redni za pomoc? komunikatora Gadu-Gadu pod numerem: 46529335

---Aktualizacja---

Ma?y drobiazg posiadam tak?e GP na sprzeda?, ?wiat macierzysty to Eternia, ewentualnie wchodzi w gr? world trade. Pozdrawiam :)
 

Szugi

New User
Joined
Jun 17, 2013
Messages
3
Reaction score
0
Odp: 2x Premium Scroll [PACC] Tanio pewnie!

Napisa?em Ci na gg ;)
 

kamil17a

Active User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
149
Reaction score
2
Odp: 2x Premium Scroll [PACC] Tanio pewnie!

Jeszcze jeden premium scroll na sprzeda?! Kto 1 ten lepszy
 

kamil17a

Active User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
149
Reaction score
2
Odp: 2x Premium Scroll [PACC] Tanio pewnie!

Witam, nadal aktualne jestem w posiadaniu nowego pacc'a, ch?tnie odsprzedam na wakacyjn? nud? :D
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: 2x Premium Scroll [PACC] Tanio pewnie!

Mo?liwe Allegro? Je?eli tak, bym by? zainteresowany.
 

kamil17a

Active User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
149
Reaction score
2
Odp: 2x Premium Scroll [PACC] Tanio pewnie!

Witam, mam nadal do zaoferowania 2 premium scrolle na ?wiecie Eternia (mog? pom?c wyj?? z rooka) lub da? premium na wyspie. Cena atrakcyjna, najprawdopodobniej ostatnie sztuki!


Wi?cej informacji, pytania najlepiej pisa? na nr GG: 46529335 NAWET JAK NIEDOST?PNY!!
 

Szugi

New User
Joined
Jun 17, 2013
Messages
3
Reaction score
0
Odp: 2x Premium Scroll [PACC] Tanio pewnie!

Nie polecam, kase da?em wczoraj, pacc mia? by? od razu, potem niby przez lagi mia? by? dzi? i jako? nie ma, nie polecam ;)
 

Garbusek

Active User
Joined
Nov 30, 2008
Messages
71
Reaction score
0
Odp: 2x Premium Scroll [PACC] Tanio pewnie!

Oszust temat do zamkniecia, a uzytkownik do zbanowania - dow?d z gadu - gadu, dosta? kod w grze, po czym sie wylogowal a na gg nie raczyl odpisac, a nawet zablokowac (dziwne), nigdy wiecej nie dam sie nabrac na taka glupote. Chec mnie wziela, bo nie mam juz telefonu na karte a doladowanie sie marnowalo, a tu taki...
Pozdrawiam

SS :
 

kamil17a

Active User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
149
Reaction score
2
Odp: 2x Premium Scroll [PACC] Tanio pewnie!

Nadal posiadam 1 premium scrolla. W razie jaki? w?tpliwo?ci zapraszam do kontaktu. 25 z? sztuka, tanio pewnie sprzeda?em, ju? wiele premium :)
 

Garbusek

Active User
Joined
Nov 30, 2008
Messages
71
Reaction score
0
Odp: 2x Premium Scroll [PACC] Tanio pewnie!

To jest jakis zart, okrad? mnie i nadal ma czelnosc okradac na tym forum, pozdrawiam goscia
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: 2x Premium Scroll [PACC] Tanio pewnie!

No mo?e kto? by sie w koncu zainteresowal tym zjebanym thiefem i dal mu bana? ;o
 
Status
Not open for further replies.
Top