What's new

50 milion?w

Status
Not open for further replies.

Font

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
17
Witam,
Postanowi?em za?o?y? temat o dzisiejszym losowaniu totka. Jak my?licie ile os?b wygra? Wys?ali?cie kupon, czy wr?cz przeciwnie? I pytanie, kt?re musz? tutaj zada?, na co by?cie wydali te 45 milion?w?
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: 50 milion?w

Kurde, coraz bardziej upierdliwe si? to staje, gdy? coraz wi?cej os?b rozmawia o moich pieni?dzach na przer??nych forach fejsbukach etc. ;/

_

Wys?a?em i to nawet kilka. ;p
 

Gothar

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
2
Odp: 50 milion?w

Da?bym spor? sum? dla os?b z rodziny, kt?rzy by na to zas?u?yli.
Pom?g?bym biednym i chorym. Wystawi?bym sobie dom, ?y?bym wycieczkami
na ciep?e wyspy.. jak najlepiej. ; )



NIE WYS?A?EM.
Ale numery b?d? takie :
6, 10, 25, 34, 29, 17. =d
 

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: 50 milion?w

My?le, ?e wygrane numery to:
23,41,3,5,29,22
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: 50 milion?w

Wys?ali?cie kupon, czy wr?cz przeciwnie?

Nie kurwa, wys?ali kupon do mnie -.-

szansa wygrania jest bardzo ma?a, ale je?eli kupon wys?a?o 50% polak?w to w?r?d nas jest chocia?by jeden potencjalny zwyci?zca, wi?c kto wie. Na pewno przeznaczy?bym cz??? pieni?dzy na cele charytatywne, b?d? gdy by?oby to tylko mo?liwe za?o?y?bym w?asn? fundacj?. Nast?pnie zainwestowa?bym w jakie? przedsi?biorstwo, aby pieni?dze mog?y si? rozmna?a?. Jednak znaj?c ?ycie nie wygram i b?d? musia? dalej chodzi? do szko?y i osi?gn?? wszystko sam...
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: 50 milion?w

@Marcin24
Tak, cele charytatywne...
Kupi?by? pacc'a na ca?e ?ycie, mo?e ca?y cipsoft xd
@t
Nie wysy?am, sam zarobie swoje miliony ;D
Ale gdybym mia? takie siano to wykupi?bym chat? gdzie? na Karaibach i r?n?? sprowadzane dziewice z Somali i Antarktydy - taki mam kaprys.
 

Sandstormowski

Advanced User
Joined
Jul 22, 2011
Messages
409
Reaction score
29
Age
22
Odp: 50 milion?w

Ja bym zrobi? rezerwat wspieraj?cy rozw?j pand.
 

emememsik

Advanced User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
169
Reaction score
18
Odp: 50 milion?w

Ja zam?wi?bym pingwina z Grenlandii, do domku.
 

Font

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
17
Odp: 50 milion?w

Nie kurwa, wys?ali kupon do mnie -.-
Chodzi?o mi czy wysy?acie czy wr?cz przeciwnie - nie wysy?acie, to chyba jasne?

Vendeto niestety ale b?dziesz musia? si? podzieli? wygran? :)

Kupa kasy, chyba by mi dup? rozsadzi?o ze szcz??cia ^^.

Sprawdzacie dzisiaj wieczorem, czy jutro aby mie? spokojn? noc?

@down
Yyyy?
 
Last edited:

emememsik

Advanced User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
169
Reaction score
18
Odp: 50 milion?w

Pr?dzej umrzesz w drodze do kolektury, ni? trafisz sz?stk?. Pr?dzej spadnie na Ciebie satelita USA, ni? trafisz sz?stk?. Wiele i owiele wi?cej takich pierd?? na demotach, albo mistrzach. ;)
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: 50 milion?w

200$ przela?bym na konto Tro Medii by zakupili mobilnego vBiulletina ;p
Za reszt? bym kupi? mieszkanie w Pekinie, domek w jakim? innym ?adnym miejscu w Chinach i tam ?y? ;o
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: 50 milion?w

Nie kurwa, wys?ali kupon do mnie -.-
szansa wygrania jest bardzo ma?a, ale je?eli kupon wys?a?o 50% polak?w to w?r?d nas jest chocia?by jeden potencjalny zwyci?zca, wi?c kto wie. Na pewno przeznaczy?bym cz??? pieni?dzy na cele charytatywne, b?d? gdy by?oby to tylko mo?liwe za?o?y?bym w?asn? fundacj?. Nast?pnie zainwestowa?bym w jakie? przedsi?biorstwo, aby pieni?dze mog?y si? rozmna?a?. Jednak znaj?c ?ycie nie wygram i b?d? musia? dalej chodzi? do szko?y i osi?gn?? wszystko sam...
Ohh, ty m?j bohaterze <33

@topic
Na pewno bym zainwestowa? w dom jak i rodzin? kt?ra dla mnie tyle dobrego zrobi?a. Kupi?bym rodzicom dom jak i inne warto?ciowe rzeczy. Z pewno?ci? odda?bym r?wnie? na cele charytatywne lecz w?tpi?, ?e wygram bo siostra kupi?a los nie ja !! ;x
 

Thoren

Active User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
137
Reaction score
6
Odp: 50 milion?w

ale spokojnie nie kucic si? o moje 50 milion?w totalna bzdura nikt z was i tak nie trafi a co do czego przyjdzie to te 50 milion?w trafi z 10 os?b mo?e mniej
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: 50 milion?w

Po co wam jakie? losowanie?
WA??SA DAWAJ MOJE 100 MILION?W!!!
 
Last edited:

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: 50 milion?w

Zapewni? godny byt najbli?szej rodzinie, wybudowa? dom, sprawi?bym sobie dobry samoch?d, kupi?bym tneta, wyjeba?bym par? idiot?w z kadry i nast?pnie odda?bym go komu? odpowiedzialnemu za darmo. Mo?e jakie? akcje charytatywne. Mo?e jako? bym to zainwestowa?. Na pewno nie chcia?bym by? postrzegany jako bogaty egoista, kt?ry szpanuje kas?. Stara?bym si? kry? przed lud?mi z kas?.
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: 50 milion?w

Po?ow? wygranej przeznaczy?bym na rozw?j rolnictwa w Polsce. 2 miliony na akcj? Open Seed - zasiejmy Polsk?. Milion jako wygrana dla dobrych z natury i 5 na badania nad nowymi, mocniejszymi odmianami konopii na ?wiecie. Za reszt? wybudowa?bym zajebi?cie wielk? plantacj? zio?a, a p??niej poszed?bym siedzie?.
 

Michusjedem

Active User
Joined
Mar 13, 2011
Messages
96
Reaction score
12
Age
28
Odp: 50 milion?w

Wyprawi?bym mega du?? w chuj imprez? z du?? ilo?ci? alkoholu. P??niej pojecha?bym na Ibiz?!
 

kambek

User
Joined
May 18, 2011
Messages
39
Reaction score
2
Odp: 50 milion?w

wyda?bym na kixy i og?lnie ciuchy mniejsz? cz???, a nast?pnie kupi?bym ?adny dom w spokojnym miejscu - oraz wybudowa?bym w?asn? si?ownie i zacz??bym ?ycie ogarnia?.

nie wys?a?em, bo szkoda floty.
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: 50 milion?w

Gdybym wygra?, kupi?bym jaki? lokal i przerobi? go na klub k-b. A spraw? drugorz?dn? jest kupienie auta i oczywi?cie motor <3 Hajsu mi na to szkoda w chuj, bo trzeba by? zajebistym ?eby trafi? ^^ Nie, nie m?wi?, ?e nie jestem zajebisty ;d wr?cz przeciwnie.
 
Status
Not open for further replies.
Top