What's new

Rookgaard'owe rary

O m G

User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

Nie tylko dragon=) Na ostatnim test serverze by? hero, elder beholder, dragon, dragon lord, giant spider:p wiem, bo sam uczestniczy?em w takiej zabawie, je?eli kto? chce screeny pisa? w temacie;)
 

Gotakan

Active User
Joined
May 24, 2009
Messages
127
Reaction score
7
Odp: Rookgaard'owe rary

Tamten SS z le??cym potworkiem to nie jest mino mag. Kiedy? spotka?em tego potworka. Kiedy? by? on na tibi.pl ,ale nie wiem czy teraz jest sami sprawd?cie.
Historia z tym potworkiem jest ciekawa. My?le ,?e j? opisze dobrze:
Kiedy? gdzie? na Tibi 8.0 (co? takiego) z bratem robili?my postacie. Poszli?my na Mino Hell z ca?kiem spor? ekip?. Jak zeszli?my zobaczyli?my potworka podobnego do Mino Maga ,a pierwszym wra?eniem by?o z 10 minos?w wok?l niego! Odrazu wbiegli?my poschodkach na g?re pewni ,?e to by? Mino Mag kt?ry wydosta? si? z pokoju. Jak zesz?em to zobaczy?em ,?e si? inaczej nazywa niestety ju? nie pami?tam nicku. Rzuci? we mnie pioruny kt?ry mnie zarazi?y niczym trucizna. Wszed?em na g?re ,ale by?em zdziwiony ,?e mnie nadal bije piorunek skoro jestem na g?rze. Wtedy si? skapne?em ,?e mnie zarazi? :D. Zgine?em. M?j brat mi p??niej powiedzia? ,?e go zabili a lootem by?o 3 gp. :((
Tyle z tego wiem. Mo?ecie wierzy? lub nie ,ale tu ju? wasza sprawa. :)
Pozdrawiam!
 
A

AOTG

Guest
Odp: Rookgaard'owe rary

ehh
By? kiedy? quest na spike sworda bodaj?e na tibia 7.4 zosta? usuniety,
a ten migo mage to nie jest taki ca?kiem mino mage bo on nazywa sie jakos inaczej "aperring cos tam xd"

Je?li by? dow?d poprosz?.
Minotaur Mage "to jest taki ca?kiem mino mage ._."
Apprentice to jego ucze?...
 

Drani

Active User
Joined
Nov 2, 2009
Messages
68
Reaction score
4
Odp: Rookgaard'owe rary

Dragon~

Po wielu pro?bach Ameliova Rookstayer <czy jak mu tam> gm przywo?a? mu Dragona, (by?o to nad sklepem obiego i dixi) A~ ubi? dragona katan?...nikomu nie powiedzia? ile potion?w zwastowa?...wiadomo ?e ni? nie spad?o ;/

Giant Spider~

Podobna ?piewka jak z dragonem....

/\ warto doda? ?e pokona? je solo z rook setem :)
Miejsce to mia?o na test serverze...
 

Gethar

User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
28
Reaction score
2
Odp: Rookgaard'owe rary

Spike Sword... Dam kilka filmik?w.





Druga wersja

 

Kimlorek

New User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

Do rar?w jeszcze mo?na doda? antidote rune, gdy? teraz nie jest do zdobycia :rolleyes: . Ale tak przy okazji to mog?e? doda? opis, z czego wypada?a/o itp.itd. No pr?cz tych itemk?w z czas?w "rookowania wraz z itemkami" . To tyle ode mnie.
 
A

AOTG

Guest
Odp: Rookgaard'owe rary

Zobaczcie co ten kole? na pierwszym zdjeciu na w EQ co to by?a za bro?? o_O widze tez ze mial z trolla Amulet.

Umiesz czyta?? To by?a stara grafika Scimitara.

@Kolejny debil, kt?ry nie zna si? na rzeczy i wypisuje k?amstwa.

Link do wywiadu ze Slythi?.
 
Last edited:

Felekamil

User
Joined
Nov 22, 2009
Messages
28
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

Spike sword raz odwiedzi? miasto nowych, ale tylko raz przez g?upot? jakiego? CM, kt?ry prze teleportowa? swoj? jak to ?miem twierdzi? kole?ank? na maina, a ta w depo pod nieuwag? CM-a wyprosi?a o itemki, ale niestety zbyt bardzo si? lubi?? chwali? wi?c wysz?o jak wysz?o.... Kto wie co by by?o gdyby tak si? nie chwali?a, to mo?e zosta? by ten SS do ko?ca tibi? Z tego co wiem dosta?a r?wnie? Blue Robe, wi?c mamy kolejny rar z rooka, a jest to potwierdzone przez Tibia.com, kt?ra na pocz?tku pr?owa?a wszystko zamaza?, ale niestety gracze okazali si? m?drzejsi i afera rookgaardowa wysz?a na ?wiat?o dzienne.
 

Phantoms

User
Joined
Mar 30, 2010
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

Najbardziej zaintrygowa?y Mnie double axe i scimitar ;o , cz??? itemk?w sam kiedy? posiada?em po par? egzemplarzy (mia?em kiedy? 46 lvl na Askarze). S? te?
inne swego rodzaju rarki (chocia?by life fluidy i runy antidote) ;)
 
Joined
Jun 21, 2010
Messages
17
Reaction score
2
Odp: Rookgaard'owe rary

Niekt?rzy uwa?aj? ?e rar'em na Rookgardzie jest r?wnie? : salmon ;p Sam posiadam ponad 25 sztuk ;)

Ciekawi mnie co o tym s?dzicie ?
 
A

AOTG

Guest
Niekt?rzy uwa?aj? ?e rar'em na Rookgardzie jest r?wnie? : salmon ;p Sam posiadam ponad 25 sztuk ;)
Ciekawi mnie co o tym s?dzicie ?

Niby tak niby nie, mo?na przecie? narobi? sobie noobchar?w i pozbiera? nimi salmony.
 

shadow3645

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
335
Reaction score
15
Odp: Rookgaard'owe rary

Przyjrzyjcie si? paskowi zada? na tym zdj?ciu :) FAKE
2cxb31v.jpg
 
Joined
Jun 30, 2009
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

a wiec dozuce cos od siebie ;) a wiec teraz dokladniej ;) kiedys jak szlo sie na capitan igloo treasure questa stala mala lodka. Czesto widzialem razem z kolegami jak lodka stala raz przy brzegu kolo tej wiezy, a raz kolo spike sworda. Z kolejnymi updatami widac bylo ze czasami stal na niej jakis npc. Wydaje mi sie ze jesli pokona sie mino maga dostaje sie jakas przepustke i mozna poplynac na ta wyspe. Co wy na to??
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: Rookgaard'owe rary

Dawniej mo?na by?o si? dosta? do Mino Maga, a teleport prowadzi? do Temple. U kt?rego? NPC na Rook'u, chyba Lee'Delle, da si? sprzeda? Brass Armor, kt?ry loota z Minotaur Mage. Kiedy? na Rook'u mogli mie? nawet MLS, kt?ry loota? z Dragon Lord?w i mia? 85atk, wystarczy?o si? zrookowa? z MLS. Ale GM usun?li wszystkie MLS i ju? nie loota? z Dragon Lorda. Co do Spike Sword. Potter of Harmonia (chyba tak si? pisze jego nick) dosta? Spike Sworda od kole?anki/przyjaci??ki SeniorTutorki. Gdyby si? tym nie chwali?, pewnie by go do dzisiaj mia? :)
Widzia?em gdzie? zdj?cie, na kt?rym Ghazbaranica ma Golden Key czy jako? tak.
Jak dobrze pami?tam z Rata loota? Magic Sword, ale tak?e wszystkie Magic Sword'y zosta?y usuni?te i z Rata ju? nie loota?y.
 

Doctor Blancik

Active User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
83
Reaction score
7
Age
30
Odp: Rookgaard'owe rary

Sam posiadam na rookslayerze Magic lightwand i knife lecz to ju? nie takie rary jak kiedy?.
Co do spike sworda. Jest wiele mit?w na jego temat ale i tak uwa?am ?e to wszystko to tylko fake'y.
 

Daniel36

Active User
Joined
Sep 12, 2010
Messages
113
Reaction score
3
Age
25
Odp: Rookgaard'owe rary

Slythia to ty by?a? tym tutorem ?
2 ss'y sword of fury:


Mo?e to troch? nie na temat lecz co? mi si? wydaje ?e to OTS. Czemu? Ciekawe jakim cudem tylko 2 osoby s? tam Facc? W?tpi? ?e to zbieg okoliczno?ci. My?l? ze to w 100% FAKE
 

Daniel36

Active User
Joined
Sep 12, 2010
Messages
113
Reaction score
3
Age
25
Odp: Rookgaard'owe rary

@UP
Dzi?ki ?e podzielasz moje zdanie

@Topic
Wed?ug mnie Potty oraz ta tutorka powinna dosta? jak?? kar? za z?amanie regulaminu, niedope?nienie obowi?zku i z?amanie regulaminu pracy (Gdy? GM'em jest pracownik CIP Softu) Wi?c CM czy GM kt?ry da? tego spike sworda itp na rooka powinien stan?? przed s?dem jak GM kt?ry na RL tibi sprzeda? swoje konto GM'a za 5000 z?!
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Rookgaard'owe rary

I dobrze. Mo?e nie jest to czyn ?miertelny, ale mog?a si? tym spike swordem nie chwali?, a ca?a sprawa przycich?aby, a sumienie zapewne ruszy?o by serce owej posiadaczki tego itemu do jego wyrzucenia lub oddania CM.
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Odp: Rookgaard'owe rary

Temat zostaje zamkni?ty, wi?kszo?? post?w to sp?r fake/nie fake, posty nie na temat, og?lnie dyskusja w tym temacie jest na poziomie przedszkola.
 
Top