What's new

Rookgaard'owe rary

Combiq

New User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

Spike sword to oszostwo GM'a, Scimatre bug w tibi 4.0 potwierdzi? to [GRACZ]Master Slayer[/GRACZ] MLW zaden rar czesto spotykany przdmiot na rooku.. a reszta to sami sie domyslcie..:p
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Rookgaard'owe rary

japierdziele przeciez gm nie moze robic itemkow na rl, bo przeciez by calkiem bylo od *uja tych itemow na allegro na sell
Tak, bo przecie? gm?w jest 10000000000000000000000000 z polski.
@ Topic
Rookaardowymi rarami nie jest ju? MLW, du?o tego ju? jest. Niekt?rzy maj? z bp MLW. Najwi?kszy rare, kt?ry mo?na zdoby? to Dice.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Rookgaard'owe rary

Ktos pytal sie o kilka razy uP jaka to Tibia. 3.0?
---
Co do Spike Sword. Slythia go posiadala. Zostala teleportowana na maina na spotkanie Tutorow. Byla jedynym graczem z Non-Vocation ma mainie. Dostala od graczy w depo eq, w tym Spike Sword. Pozniej gdy upomniala sie o powrot na rook zostala przeniesiona z tymi itemami, ktore dostala. Nie pamietam czy wkoncu oddala go koledze ale wiem, ze Spike Sword wrocil do GM'a, poniewaz mial male przykrosci co do tej sprawy. Wiecej na Hunte.Pl byl wkoncu z nia wywiad...
---
@Michukng
MLW dalej jest rarem. Posiada go tylko troche Rookstayerow z pojedynczych swiatow. No wiem jest ich bardzo duzo ale i tak nie sa latwo dostepne :up:
 

Omega

Advanced User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
209
Reaction score
9
Odp: Rookgaard'owe rary

Nie jest dziwny fakt, ze kazdy na tym zdjeciu ze spike swordem ma PACC?
no chyba ze zdjecie robiono w czasie tygodniowego fre pac, to sie zgodze.
Co to tematu to podziwiam niektorych, ze maja te rare na rooku. Napewno nie latwo je tam zdobyc ;)
 
Last edited:

Tamka

User
Joined
Jul 27, 2009
Messages
31
Reaction score
2
Odp: Rookgaard'owe rary

O Spike Swordzie du?o wiedzia?am, ale ?e double axe na rooku ? ?a?..,
Screeny pokaza?e? z starszych Tibi , wi?c du?o si? pewnie pozmienia?y .
"Istnie? ? Istania?y.. wi?c dlaczego teraz nikt ich nie ma? Czy po prostu si?
wstydzi pokaza? ? Moim zdaniem dosta?abym szacunek jako jedyna mie? np:
SPIKE SWORD na rooku ;).
 

piter11305

New User
Joined
Aug 6, 2009
Messages
2
Reaction score
1
Odp: Rookgaard'owe rary

Podobno kiedys na rooku byl mikolaj,mozna bylo od niego dostac orange i blank rune i jezeli na prawde na troll tower respi sie troll killer to bedzie nowy
rare Light Shovel
 

Sysek1

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
274
Reaction score
19
Odp: Rookgaard'owe rary

?adnie wszystko zrobione bardzo ciekawe ten knife na rooku ;)
fajnie by by?o jak by ghoula zrobili to by by?o zawaliste ;]
 

misio332

New User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

Kiedys na tibia.pl czytalem ze ktos na roku mial blue robe. Nie wiem czy to bajka :)


Kiedys na roku byl dostepny poison dagger locil sie z minotaura ale teraz go usuneli. W czasach tibii7.4 tak samo carlin sword locil sie z minotaura ale go usuneli z powodu wielkiej ceny w carlin shop.
 
Last edited:

AppLe666

User
Joined
Sep 1, 2009
Messages
36
Reaction score
1
Kiedys na tibia.pl czytalem ze ktos na roku mial blue robe. Nie wiem czy to bajka :)
Jak mi sie nie myli to Slythia miala ;>? ;]
I wywiad na hunted byl =]
O.O nie wiedzia?em ze jest ich a? tyle ;d
no bardzo mi pomog?e? z ta runa i double axe ;D
dice leci z munstera
 
Last edited by a moderator:

danek121

New User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
7
Reaction score
0
Age
27
Odp: Rookgaard'owe rary

Sylthia niema spike sworda na rooku jeden kole? mia? poniewa? jeden z tutor?w w zio? z maina na rooka
a ten double axe kiedy? na tibi by? debug ze jaki? tam przedmiot zamiani? sie za double axe itp
look mo?na kupi? u ?lepego orc
:)

a i z blue robe i p legs nie by?o takiego czego? nigdy w tibi
i nie wierzcie w jakie? bajki
 

koran12345

New User
Joined
Sep 10, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

Nie ma tutaj tych prezent?w od miko?aja,nie ma te? brass armor,poison dagger(dawniej wypada?y b.rzadko z mino),nie jestem pewien ale z munstera wypada chyba fork (widelec),nie ma jeszcze starego keya do bear room,nie ma Life Fluid i Antidote Rune.Og?lnie ?redni spis rar?w,brakuje wielu itemk?w.
 

Cygarettka

User
Joined
Sep 6, 2009
Messages
31
Reaction score
5
Odp: Rookgaard'owe rary

Te stare screeny mog?y by? zrobione kiedy thais by?o praktycznie po??czone z Rookgardem dzieli?a je 1 kratka i mo?na by?o przerzuca? itemy zapewna st?d je mieli :)
A z kostka to znowu s?ysza?em mit ?e raz na ile? res?w pojawia si? w deadzie trolla w podziemiach.
 
Joined
Jul 9, 2008
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

Kiedys na tibia.pl czytalem ze ktos na roku mial blue robe. Nie wiem czy to bajka :)
Kiedys na roku byl dostepny poison dagger locil sie z minotaura ale teraz go usuneli. W czasach tibii7.4 tak samo carlin sword locil sie z minotaura ale go usuneli z powodu wielkiej ceny w carlin shop.

Fart ?e w tamtych czasach nie uda?o mi sie wyjs? na rook bo nie wiedzia?em jak ;D i m?j Darth Blash ma pd :p hit?w fenomenalnych nie ma -.- best w mino (68lvl + 23 skill) to 40 moze bedzie...
 

AppLe666

User
Joined
Sep 1, 2009
Messages
36
Reaction score
1
Odp: Rookgaard'owe rary

wow, nie wiedzia?em ?e ich a? tyle . wi?kszo?? fotek na starej tibi ciekawe czy tera s? dost?pne ;D
 

O m G

User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Rookgaard'owe rary

Nie chce mi si? nawet czyta? waszych komentarzy, 75% nie mia?o z was 10lvla na rookgaardzie, lecz m?drzejsi jeste?cie od CipSoftu, ot?? kiedy? Scimitar zosta? zdobyty przez buga w tibii 7.4 (mog? si? myli?, w sprawie tibii) ale i tak zosta? odebrany przez GM'a, co do runy HMM - nie wypowiem si?, poniewa? pierwszy raz s?ysz?, ?e by?a ona mo?liwa do zdobycia na rookgaardzie, przejd?my dalej, Spike Sword - Slythia zosta?a teleportowana z rookgaardu na spotkanie tutor?w na mainie, po tej uroczysto?ci Slythia posz?a do DP, gdzie otrzyma?a Spike Sworda, Blue Robe, Plate Legs, i Dragon Slayer'a,(mog? si? myli? co do tych rzeczy, czyta?em o tym na stronach fanowskich, mog? by? one nie zwi?zane z prawd?, lecz kto to wie, to mo?e nam zdradzi? tylko Sama Slythia) po tym Slythia poprosi?a CM'a/GM'a o ponowne przeteleportowanie do Rookgaardu, gdy GM'owie/CM'owie dowiedzieli si? o tym, poprosili Slythi? o zwr?cenie danych rzeczy, przy czym Slythia je odda?a, GM'om, lecz wcze?niej podarowa?a Spike Sworda dla swojej/go kole?anki/gi, lecz i to zwr?cili GM'om, i wszystko wr?ci?o do normy, Magic Light Wand - marzenie ka?dego rookstayera, cz?sty loot z Apprentice Sheng'a, Knife - tak samo jak MLW;)
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Rookgaard'owe rary

Code:
Jeden z boss?w wyspy nowicjuszy. Jego respawn znajduje si? na jednej z dw?ch wie? na zach?d od miasta. Po raz 1 zabity na serwerze Morgana. Dnia 26 sierpnia 2009 roku widziany byl na serwerze Arcania. Pokona? go gracz on imieniu Tajban Slayer. Lootem okazal sie Light Shovel

Z racji tego , ?e mo?e przywo?ywa? swoich s?abszych braci jest niebezpieczny dla niskopoziomowych graczy. Nawet dla dobrego gracza mo?e sprawi? problem. Zalecany jest zapas mikstur lecz?cych.

Loot: 0-12 gp, Meat, Bag, Spear , Hand Axe, Leather Boots, Leather Helmet, Wooden Shield, Rope, Studded Club (rzadko), Silver Amulet (bardzo rzadko), Light Shovel

Napisal Knightekkk z forum Hunted.Pl

Wiec moja prozba to dodanie Light Shovela do tego spisu. Bo chyba rarkiem to jest nie? ; ]
 

YakuziMan

New User
Joined
Nov 2, 2009
Messages
1
Reaction score
1
Odp: Rookgaard'owe rary

Ja natomiast kiedy? s?ysza?em,?e na rooku by? dragon.
Lecz nie wiem do dzi? czy to by?a prawda.
 

tibialogin

Advanced User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
380
Reaction score
22
Odp: Rookgaard'owe rary

@up
masz racje byl dragon na test serverze i zabila go 1 osoba :D
 
Top