What's new

G?osowanie #10 - Babilon

Status
Not open for further replies.

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
MOTM #10 - Babilon
Zapraszam wszystkich do g?osowania, g?osujemy do 15 listopada.​

Praca numer 1.
konkursbo.png


Praca numer 2.
2hnbzfk.jpg


Praca numer 3.
beztytuujnp.png


Praca numer 4.
zalzalzalz.png




Powodzenia!​
 

Black Mist

Active User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
106
Reaction score
9
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Praca nr. 1 bo najladniejsza . praca nr.3 strasznie pusta.
 

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

No to ja b?d? 1... Wacha?em si? mi?dzy 1 a 2, ale jednak zag?osuje na 1 gdy? babilon to brama a nie zamek... Ma wi?cej szczeg???w, i jest dobra. Pozdro!
 

Edwin

Advanced User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
233
Reaction score
40
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Z braku laku g?os na 2. Jako tako detale s?, ?adnie si? prezentuje, og?lnie mnie urzek?a. I chyba najbardziej pasuje do (beznadziejnego) tematu.

G?os na 2!

#up
Przeczytawszy ten idiotyczny post postanowi?em, ?e wklej? tu wycinek z wikipedii dla takich jak on:
Babilon – staro?ytne miasto po?o?one w Mezopotamii, nad Eufratem, dawna stolica Babilonii.
 
Last edited:

Polnix

Advanced User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
302
Reaction score
121
Age
28
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Babilon - staro?ytne miasto po?o?one w Mezopotamii
trzymaj?c si? tematu nie ma innego wyboru ni? 2 poza tym ta praca mi sie podoba.
 

WoOgle

Active User
Joined
Nov 2, 2010
Messages
59
Reaction score
2
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

G?osuje na Prace 1 poniewa? ma du?o DETAIL'i itp, Praca 3 mi sie najgorzej nie podoba poniewa? ma brak detaili duzo pustego miejsca..
 

Szpraaaaay

New User
Joined
Nov 3, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

G?osuj? na prac? numer jeden, poniewa? jako jedyna jako? normalnie wygl?da, po innych (mowa o pracy numer trzy) nie da si? obstawi? g?osu, bo jak to wygl?da? Powinna praca nie zosta? wystawiona, oh.
 

Areckii

Advanced User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
154
Reaction score
45
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Praca 2 najbardziej odzwierciedla Babilon.
3- Kwadraty
4- Kwadraty

1,2 Wacha?em si? pomi?dzy tymi pracami. Jednak obie s? na do?? wysokim poziomie. Oddaj? g?os na 2, gdy? zawiera du?o detali i odzwierciedla temat pracy.
 

19Licha98

Active User
Joined
Apr 23, 2010
Messages
104
Reaction score
3
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

wacha?em sie troche pomiendzy 2 / 1 ale jednak 2 jestem maperem od 3 lat i uwa?am ?e niezrobi? bym tak ?adnej mapki ;] pozdrowienia do autrora ;P
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Babilon szuka ganji...
Jest to jubileuszowa edycja (10), wi?c spodziewa?em si? wi?kszego nat?oku prac ze strony u?ytkownik?w. Rozumiem, ?e temat by? trudny, ale przecie? TNET posiada mn?stwo utalentowanych mapper?w.

Je?eli chodzi o prac? na kt?r? g?osuj?, to ma?o przypominaj? mi one ?redniowieczny babilon, ale jestem sk?oniony odda? g?os na mape numer 2, bo mimo, ?e jest wykoknana przeci?nie, to i tak jest najlepsza.
Pozdrawiam!
 

Gawc

User
Joined
Jun 3, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Praca nr 1 dlaczego ? praca najbardziej oddaje tematyk? G?osowanie #10 - Babilon
.
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Zdecydowanie 2. Nie mia?em ?adnego wahania w wyborze.
Nie rozumiem jak mo?na g?osowa? na prac? numer 1... To ma by? miasto nie brama ;d Dw?jeczka ciekawa, sporo szczeg???w, co bardzo urozmaica t? prac?.

Numer 2

Ps.
Prosi?bym autora pracy numer 2, ?eby mi napisa? na pw. Tak z ciekawo?ci kto j? zrobi?
 

Ralaa

Advanced User
Joined
Mar 6, 2010
Messages
185
Reaction score
26
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Nie spodziewa?am si? tego, ?e poziom b?dzie tak niski. Jedyna praca jaka w og?le nadaje si? do oceny to dw?jka, dlatego te? na ni? oddaj? sw?j g?os. Reszta prac - ?enada.
 

Maly Glod

Advanced User
Joined
May 15, 2009
Messages
339
Reaction score
17
Age
113
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Oddaje glos na prace numer 2. Bo jako jedyna ma du?o detali i nie jest jednym wielkim kwadratem. Praca numer jeden nie przedstawia Babilonu bo to jest brama. Prosze o sprawdzenie IP userow "Szpraaaaay" i "WoOgle" bo zarejestrowali si? niedawno i mozliwe ze s? to te same osoby.
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Praca nr. 2 Zdecydowanie si? tu wyr??nia. Ukazuje bogactwo szczeg???w i natury, poza tym jest ?adnie umieszczona i oddaje tematyk? pracy. Na pracy nr. 1 jest strasznie kwadratowo. Przez tr?jk? to chyba tornado przesz?o - nic tam nie ma. Czw?rka to tylko kraty.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

G?os na prac? numer dwa - zdecydowanie najbardziej mi si? podoba stylistycznie i kolorystycznie, nie bije w oczy i nie jest przesadnie udekorowana, ma do?c du?o natury i wszystko jest na swoim miejscu.
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Babilon szuka ganji...
Jest to jubileuszowa edycja (10), wi?c spodziewa?em si? wi?kszego nat?oku prac ze strony u?ytkownik?w. Rozumiem, ?e temat by? trudny, ale przecie? TNET posiada mn?stwo utalentowanych mapper?w.
Jak jeste? taki utalentowany czemu sam nie odda?e? pracy? Temat by? po prostu do dupy a nie trudny i podejrzewam, ?e nast?pny b?dzie jeszcze g?upszy.

G?osuj? na 2. dlatego, ?e jest najlepsza. W pracy numer jeden nie wida? nic ciekawego, wygl?da to jakby autor spa? przy robieniu.
 

Freeq132

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
360
Reaction score
25
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Praca numer 2
Pierwsza co prawda jest ?adniej wykonana, ale 2 o wiele lepszy pomys?, g?os na 2!
 

Crie

User
Joined
Jul 14, 2010
Messages
19
Reaction score
1
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Nr. 2, poniewa? inni nie pokazali nic co jest zgodne z tematem i dobrze wykonane... Praca mo?na powiedzie?, ?e przeci?tna.
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Praca kt?ra przyku?a m?j wzrok jest numerem 2 i to w?a?nie na ni? oddaj? sw?j jak?e ma?o warty g?os. Praca jest wykonana bardzo ?adnie, estetycznie oraz na temat.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top