What's new

G?osowanie #10 - Babilon

Status
Not open for further replies.

Roulette

Рулетка!
Joined
Nov 11, 2009
Messages
352
Reaction score
63
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Ja za?, sw?j g?os oddam na prac? numer 1. Spodoba?a mi si? najbardziej ze wszystkich. Mo?na by by?o rozpisa? si? nieco bardziej na jej temat, jednak my?l?, ?e wystarczy jak powiem, i? po prostu mnie oczarowa?a.
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Nie ma innej mo?liwo?ci jak wybranie mapy z numerem dwa je?li jest si? ?wiadomym tego co si? pisze. Rozpisywanie by?oby tylko strat? czasu, po prostu b?yszczy si? na prawo i lewo swoim zajebistym wykonaniem.
 

Mateusz56

User
Joined
Nov 7, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Prana nr 1 poniewa? jest du?o fajych szczeg??ow
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Gdzie wie?a Babel(zikkurat etemenanki), wisz?ce ogrody oraz brama Isztar? Drogi procesyjne?
Praca numer jeden - brama w s?abym wykonaniu.
Praca numer dwa - wisz?ce ogrody ze s?abym wykonaniem.
Trzy i cztery nie wiem co to jest.
Prace robione na par? minut, bo godzin? by tylko laik po?wi?ci? na takie showoffy. W ka?dej pracy brakuje mi tych rzeczy, o kt?rych wspomnia?em + rzek i ogarni?tych mur?w. Prawdziwy artysta potrafi szuka? informacji oraz wzorc?w do pracy. G?osuj? na prac? numer 2, bo fajnie wygl?da, ale nie jest na temat jak i ca?a reszta prac.
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Ja r?wnie? oddam m?j zacny g?osik na prac? z numerem dwa. Nie chce mi si? powtarza? po innych, ale c??, trzeba uargumentowa? swoje zdanie.

1. ?rednia
2. Autor pr?bowa? co? z wisz?cych ogrod?w porobi?. ?rednio mu to wysz?o, no, ale co? z tematu jest.
3. n/c
4. r?wnie?

Jedynka i dw?jka jako? wygl?daj?, dw?jka mi bardziej przypad?a do gustu, st?d m?j g?os na t? prac?.
 

Racket

Active User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
120
Reaction score
15
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Oddaj g?os na prac? numer 2.
Bardziej kojarzy mi si? z babilonem.
 

chomikowy

Active User
Joined
Sep 27, 2010
Messages
105
Reaction score
2
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

G?os na prac? nr 2 gdy? moim skromnym zdaniem jest najlepsza w t? prac? autor w?o?y? du?o roboty jest du?o detali i jako jedyna wed?ug mnie oddaje tematyke praca numer 3 to zwyk?a pustka troche karawan i to wszystko a wi?c g?os na prace nUmer 2 ^^:p
 

Owca155

Active User
Joined
Dec 11, 2009
Messages
73
Reaction score
17
G?os oddaje na..

G?os oddaje na..

Nim zaczn?...

Babilon - staro?ytne miasto po?o?one w Mezopotamii, nad Eufratem, dawna stolica Babilonii.

Praca numer 1

Praca nie na temat, Babilon jest to staro?ytne miasto, nie brama. Mimo to bardzo ?adnie i estetycznie wykonana.

Praca numer 2

?wietna praca i najbardziej przypad?a mi do gustu. Wydaj? mi si?, ?e autor stara? si? ukaza? wisz?ce ogrody. ?adna i estetyczna.

Praca numer 3

Pustka.. Kwadraty..

Praca numer 4

Praca nie na temat, ma?o estetyczna i s?abo wykonana.

Ostatecznie oddaje g?os na prac? z numerem dwa
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

G?os na prac? 2 jest ona jedyna kt?ra wychodzi ponad poziom innych prac i jako? wygl?da i przypomina Babilon.
A wi?c g?os na prac? nr 2
 

Gumek AngelOts

Advanced User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
261
Reaction score
14
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

"babilon" wed?ug mnie to powinien by? obfity w bogactwa z?oto powinien by? nierealnie pi?kny itd ;] praca nr 2 jest zbyt zielona za du?o tam natury babilon to bogactwa pustych ludzi a nie natury ;p o pracach 3 i 4 None komment... :d oddaje g?os na prace nr 1 ;]
 

Rock

Advanced User
Joined
Apr 12, 2009
Messages
241
Reaction score
33
Age
30
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Nr. 1
Szczeg??ami ta mapa nie grzeszy, ale nie jest ?le. Ukazuje ona mur, kt?ry zwykle jest kwadratowy, wi?c tego si? nie czepiam, ale g?ry mog?yby by? bardziej wymy?lne.
Nr. 2
Do?? du?o szczeg???w, ale bez przesady. Dobre odniesienie do tematu, Ogrody babilo?skie. Troch? kwadratowe budynki, ale uwa?am, ?e jest ok.
Nr. 3
Przesadnie du?a, brak szczeg???w, pusto, straaaaaszliwie kwadratowo. Po?wicz :)
Nr. 4
Przesadn? symetria, szczeg???w nawet du?o, brak wydm, ?cierzek i nie rozumiem, co tam robi jungle grass.

G?os oddaje na 2. Nie jest powalaj?ca, ale reprezentuje dosy? wysoki poziom.
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Najbardziej podoba mi si? praca nr 2 dlatego te? oddaje na ni? sw?j g?os. Praca jest bardzo ?adna i przejrzysta.Niczego jej nie brakuje, du?o szczeg???w. W tej pracy podobaj? mi si? ogrody, nie wiem dlaczego ale s? dla mnie takie naturalne. Sprawia fajny klimat. A trzecia praca po prostu mnie rozwali?a/
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Najlepsz? prac? wed?ug mnie jest dw?jka, du?o szczeg???w, wpada w oko, do tego lubi? zielony kolor. Wa?ne jest, aby praca by?a na temat, a ta z pewno?ci? jest. Najgorsz? prac? jest tr?jka, same kwadraty, zero detali, po prostu dno. Takie co? mo?e stworzy? mapper, kt?ry dopiero co zainstalowa? map edytor.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Do ciekawej pracy mog? zaliczy? prac? nr 2. Oddaj? klimat Babilonu, a tym samym przedstawi? architektur? tego miejsca. Pozosta?e prace s? na s?abym poziomie. Dlatego g?osuj? na prac? nr.2.
 

Exposite

User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
14
Reaction score
6
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Skusze si?, i oddam g?o? na prace nr. 2. Jako jedyna oddaje temat pracy. Pomimo ?e jest przeci?tnie wykonana , bije na g?ow? wszystkie pozosta?e mapy.
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: G?osowanie #10 - Babilon

Dziesi?t? edycje MOTM wygrywa praca numer 2, uzyskuj?c 24 g?osy, autorstwa [user]Kloc[/user]

Praca numer 1 - 7 g?os?w
Praca numer 2 - 24 g?osy
Praca numer 3 - 0 g?os?w
Praca numer 4 - 0 g?os?w

Dzi?kuj? wszystkim za wzi?cie udzia?u oraz za komentarze. Nast?pne edycje MOTM'u zostaj? tymczasowo zawieszone z powodu niskiej frekwencji.
 
Status
Not open for further replies.
Top