What's new

6305 kont usuni?tych!

Status
Not open for further replies.

Marolz

Killed by death
Joined
Jan 18, 2012
Messages
388
Reaction score
29
6305 Tibia accounts have been detected using unofficial software to play during the last couple of weeks. These accounts have been deleted today.

6305 Tibijskich kont zosta?o przy?apanych na u?ywaniu nieoficjalnego oprogramowania do gry w ci?gu ostatnich kilku tygodni. Te konta zosta?y dzisiaj usuni?te.

Jak wida?, Cipsoft nie ustaje w usuwaniu botter?w. Co o tym my?licie? Czy s?dzicie, ?e maj? jakie? szanse w walce z botami? Zapraszam do komentowania!
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: 6305 kont usuni?tych!

Ja nadal usi?uje rozgry?? super auto-ban system cip?w. mia?em 2 postacie na identycznych wpt i tym samym bocie (nie, nie tym moim). jedna dosta?a bana druga nie... WTF?
 

Avraxis

Advanced User
Joined
Sep 19, 2010
Messages
216
Reaction score
13
Odp: 6305 kont usuni?tych!

Tak, tak. Banuja boter?w a dziwne ?e liczba zalogowanych graczy nie spada.
Fake jak dla mnie.
 

wercio

Active User
Joined
Sep 24, 2008
Messages
65
Reaction score
3
Odp: 6305 kont usuni?tych!

Graj?c na BBOCIE od ponad roku, aktualnie mam 7 postaci na bocie i mc na podobnym wptkach nie dosta?em na ?adnej postaci bana.
ja ju? tego nie rozumiem
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: 6305 kont usuni?tych!

Xenobot 3 mass ban safe :D
Du?o kont to postaci na trade "tanie gp na stronie..."

@Dubler
Jaki bot?
 

Carnage095

Active User
Joined
Mar 21, 2012
Messages
80
Reaction score
1
Age
29
Odp: 6305 kont usuni?tych!

Tak bardzo dobrze banuj? botter?w... Raportowa?em trzech botter?w, na drugi dzie? na stronie pisze ju? "Processed" a wi?c ban powinien zosta? przyznany ... A za chwile widz? ich zalogowanych... WTF?! Co? nie tak z tym :p
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: 6305 kont usuni?tych!

Liczba ?wiat?w: 79 je?li nie pomyli?em si? w liczeniu
Liczba miast obleganych spamem: Carlin, Thais, Venore
Liczba bot?w na miasto: 2-4

79*4*3= 948
Jest to wyg?rowana liczba spamer?w kt?rych mogliby zbanowa? za jednym razem, jednak statystyki obejmuj? ??cznie kilka tygodni wi?c bardzo mo?liwe ?e zostali usuni?ci tylko spamerzy, kt?rzy po banie wyrastaj? znowu jak grzyby po deszczu
 

Kaco

Senior User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
588
Reaction score
9
Odp: 6305 kont usuni?tych!

Hyhyhy :D Oni ten system maja do dupy ..
Kumpel moj boci po ok. 14h dziennie 2chary na tych samych wpt. robi im tylko przerwy na odnowienie staminy , a delete ma? Oczywiscie ze nie. Chociaz boci najbardziej (moim zdaniem) wykrywalnym botem w tibii ;)
 

wercio

Active User
Joined
Sep 24, 2008
Messages
65
Reaction score
3
Odp: 6305 kont usuni?tych!

# up ja boci?em na wersjach pr?bnych bbota jak on by? jeszcze niedopracowany i nie dosta?em bana ani deleta beka xD, jednak wam powiem ?e dosta?em bana na 30 dni za u?ywanie bota na 30 kinie ale to na elfie po tibia 8.2 chyba ale polecam wam Bbota, od ponad roku mnie nie zawodzi
 

Frohser

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
110
Reaction score
4
Odp: 6305 kont usuni?tych!

@ up
A masz temat ze zdjeciami i napisales ze dostales bana na 80 kinie za bota na 7 dni wiec co klamiesz :>

TA - wykrywalny, lecz da sie uniknac bana jezeli wiesz jak ustawic
BBot - malo wykrywalny bot do Tibii, lecz sa przypadki ze byl delete
Ibot - 98% niewykrywalnosci, 2% uzywanie lighthackow itp.
 

kwaczk

Advanced User
Joined
Aug 5, 2010
Messages
238
Reaction score
11
Odp: 6305 kont usuni?tych!

A tam dobrze niech banuja:D Ja osobiscie nie lubie bocenia na real, otsy jedynie.. ale to tam nie gra tylko wary:p
Sam na real dostalem bana, ale to za Ng bota kiedys haha, teraz jestem czysty= D
Zaczne na aurorze sobie grac na dniach, nie ma mowy o bocie:d
Wiec + Dla Cipsoftu;D Niech banuja dalej^^
Nie ma czegos takiego jak niewykrywalny bot, masz pecha to dostaniesz bana wkoncu, szczescie, to moze dluzej pobocisz^^
 

BioHazard94

Active User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
136
Reaction score
4
Odp: 6305 kont usuni?tych!

Dzisiaj ban ;)
56 lvl knight na Candii poszedl si? buja? i 24 na aurorze gdzie skillowalem 3 dni od rana do rana NIE BOC?C !
Maila napisalem bo dzi? mialem i?? zaplaci? za PACC po pracy...
 

knor

User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
25
Reaction score
0
Age
31
Odp: 6305 kont usuni?tych!

Taich system zbanowa? mnie cho? nie u?ywam bota >>. I jak to wyt?umaczy?? Mozecie wie?yc lub nie ale tak jest, wi?c ich system nie jest niezawodny.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: 6305 kont usuni?tych!

Nie gram na bocie i ciesze si?, ?e ich banuj?. B?dzie mniej noob?w przynajmniej i expi? mo?na spokojnie. Tibia na tym zyska, ale niekt?rzy tego nie dostrzegaj?.
 

Tsuna

Active User
Joined
Oct 31, 2009
Messages
121
Reaction score
10
Odp: 6305 kont usuni?tych!

nie za ciekawie powiem wam, tak na ca?kowitym luzie bocone 6 kont i wszystko ban
 

Don Zibi

Active User
Joined
Dec 3, 2011
Messages
62
Reaction score
6
Odp: 6305 kont usuni?tych!

Taaa, naprawd? mogliby zrobi? list? tych usuni?tych postaci. Jestem pewien ?e wyniki by?yby zaskakuj?ce ... Tyle raport?w co posz?o ju? na tych boter?w to g?owa ma?a, ale jak zwykle nadal hasaj? sobie w najlepsze, wszystkie 200+ -.- Jak dla mnie to ten ich "system" mog? usun??, bo i tak g?wno daje, bajzel tak jak by?, tak trwa nadal. Nie mo?na normalnie poexpi?, bo gdzie cz?owiek p?jdzie bot na bocie lata. Jeszcze maj? czelno?? kpi? sobie z normalnych graczy. Szkoda s??w.
 

Szynka95

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
373
Reaction score
19
Odp: 6305 kont usuni?tych!

Poniewa? nie ma ?adnego "ich" systemu, s? tylko gracze, zg?aszaj?cy innych graczy.... A poza tym jak si? gra na takich "a?rorach" to mo?na mie? nawet i 10 bot?w na jednej kratce. A wiesz dlaczego mo?e i twoich "riport?w" nie s?uchaj?? Bo jeste? graczem z fri, i zapewne z niskim sta?em
 

Datler

Active User
Joined
Jan 7, 2010
Messages
76
Reaction score
0
Odp: 6305 kont usuni?tych!

Uff m?j 27 knajcik prze?y? :D
Fajnie bo mia? ju? drobre eq, i skile a boci?em na TIBIIAUTO. :D
[TA]4ever, bo to chyba jedyny bezp?atny bot? ;>
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: 6305 kont usuni?tych!

Poniewa? nie ma ?adnego "ich" systemu, s? tylko gracze, zg?aszaj?cy innych graczy.... A poza tym jak si? gra na takich "a?rorach" to mo?na mie? nawet i 10 bot?w na jednej kratce. A wiesz dlaczego mo?e i twoich "riport?w" nie s?uchaj?? Bo jeste? graczem z fri, i zapewne z niskim sta?em

poziom i sta? nie ma znaczenia - nawet pisz?c konstruktywny poprawny pod wzgl?dem angielskiego raport na botter?w z 270 rp z paccem posiadaj?cym konto ponad 3 lata raport jest "processed" a zg?oszeni botterzy najzwyczajniej dalej biegali
 

Patrykoseqrox

Advanced User
Joined
Jul 12, 2009
Messages
359
Reaction score
18
Odp: 6305 kont usuni?tych!

A mi si? wydaj?, ?e gdzie? 50% liczby z tego jest fake...
Troch? tam banuj?...ale a? tyle?
Hmm...raczej nie bo ci?gle widz? tych samym jak u?ywaj? bota na mount sternum(i nie tylko)...: ()
Ale to dobrze - T?PI? BOT?W ! ;D
 
Status
Not open for further replies.
Top