What's new

[7.6] Armoni

Volti

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
86
Reaction score
1
Witam,
po d?ugiej nieobecno?ci w ?wiecie "OTS". Zawsze chcia?em postawi? server jak w temacie, jednak albo umiej?tno?ci nie pozwala?y na takie posuni?cie albo po prostu nie posiada?em odpowiedniego miejsca na ulokowanie servera, teraz to si? zmieni?o.
Teraz pytanie do Was, czy jaka? "rzesza" fan?w starszej wersji (jednak nie odbiegaj?cej grywalno?ci? od nowszych wersji Tibii) znajdzie si??
Czy ewentualnie kto? chcia?by powr?ci? do czas?w, kiedy gracz na prawd? posiada? jakie? umiej?tno?ci PVP :)
Pozdrawiam.
 

Zaczarowany

Active User
Joined
Aug 21, 2011
Messages
141
Reaction score
5
Odp: [7.6] Armoni

Z tego co wiem, za jaki? czas ma wychodzi? Claasic-otserv.com, a oni maj? date nie do przebicia. Mo?esz spr?bowa? ale w?tpi?, ?e uzyskasz te 30 os?b.
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: [7.6] Armoni

ju? jaki? czas temu te? by? podobny temat, i nic z tego nie wynik?o. napisze tak jak wtedy "zagra? bym, powodzenia"
nawet jak by by? naprawd? dobry team to bym si? przerzuci? na 7.6 Armoni mapk? bardzo dok?adnie znam ale lepsze by?o by co? swojego rpg z exp max 5x, fast atack, z mo?liwo?ci? u?ywania tibia auto, kiedy? by? super szwedzki serv [ice-road.mine.nu] czy co? w ten dese?
 

Volti

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
86
Reaction score
1
Odp: [7.6] Armoni

Dzi?kuj? za odpowied?. Wiem, napewno, ?e ci??ko b?dzie zdoby? jak?? wi?ksz? ilo?? graczy, mimo to i tak b?d? pr?bowa?.. :)
 

Zielony Pixel

Senior User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
544
Reaction score
39
Odp: [7.6] Armoni

tworze server ze znajomym od zera RPG na 7.6 i b?dzie grubo ;p odezwij sie na gg jak cos 32853869
 

Volti

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
86
Reaction score
1
Odp: [7.6] Armoni

Dzi?ki za propozycj?, ale niestety m?j czas niestety jest ograniczony. I zajmuj? si? serverem w chwilach wolnych po zaj?ciach i po pracy.
Pozdrawiam.
 

Siwy1993

Advanced User
Joined
Apr 23, 2009
Messages
176
Reaction score
0
Odp: [7.6] Armoni

Ja bym zagra? na dobrym Yurotsie z stage exp od powiedzmy 20x/7x. Taski itp. Kiedy? by? bezercer ots pod 7.6. Stare dobre czasy :)
 
Top