What's new

[7.60] Poszukuj?: Profesjonalist?w.

Status
Not open for further replies.

WHY

Active User
Joined
Nov 7, 2010
Messages
68
Reaction score
4
Cze??, je?eli uwa?asz, ?e bardzo dobrze uk?adasz skrypty b?d? budujesz mapy, masz fantazje potrzebn? grafikowi, znasz podstawy c++, lub dobrze ogarniasz acc makery ten temat jest specjalnie dla Ciebie.

Projekt jest do?? skomplikowany, lecz do wykonania, potrzebuje tylko odpowiednich ludzi do tego.

Silnik - jest dopracowany do ka?dego szczeg??u, posprz?tany ze zb?dnych plik?w, nie ma po prostu ?adnych b??d?w a bro? bo?e wirusa.
Na tej maszynie mam zamiar postawi? co? czego nikt jeszcze nie ma.

Mapa - sam mappuje, wi?c tutaj opisz? nieco dok?adniej. Mapa b?dzie stawiana od zera, krajobraz geograficzny b?dzie taki sam jak w rzeczywisto?ci, chodzi mi o r?wniki i po?udniki. Tam gdzie powinno by? zimno b?dzie, a tam gdzie powinno by? ciep?o, r?wnie? b?dzie.
Na mapie b?dzie si? znajdowa? 6 wysp :
- Getto Hell
- Piramid Land
- Earth
- Sun
- Moon
- Center

Na ka?dej wyspie b?dzie mo?na znale?? mas? nowych potwor?w, ale o tym p??niej. Nie kt?re wyspy b?d? dla posiadaczy p?atnego konta, nie kt?re b?d? dla zwyk?ego konta. Nie b?dzie nudnego zdobywania do?wiadczenia, krajobraz dopasowany do perfekcji umili zdobywanie do?wiadczenia. Questy b?d? nowe, za kt?re mo?na zdoby? bardzo cenne przedmioty, oczywi?cie w pojedynk? b?dzie ci??ko.

Skrypty - w ten profesji chcia?bym wprowadzi? nowy system pvp, oraz nowe rzeczy do ekwipunku :

Elfia Runa - po u?yciu runy, gracz zmienia si? na jaki? czas w elfa, kt?remu towarzyszy 20 arma oraz 15 ataku.
Dwarf Runa - po u?yciu runy, gracz zmienia si? na jaki? czas w dwarfa, kt?remu towarzyszy 15 arma oraz 20 ataku.

Do tego masa nowych czar?w, ekwipunku, run i potwor?w.

Grafika - nowe rzeczy, swojski wygl?d klienta.

Acc Maker - r?wnie? swojski, dopracowany b?dzie posiada? r?wnie? swoje forum.

Rekrutacja :

Mapper - Poszukuj? dw?ch, ( w tym ja ) ogarni?tych mapper?w, kt?rzy maj? wyobra?nie i pomys?y. [ 1/3 ]

Skrypter - Poszukuj? jednego skryptera, kt?ry nie robi nie potrzebnych p?tli, zna si? na swojej robocie. [ 0/1 ]

Koder - Poszukuj? r?wnie? jednego kodera, kt?ry wie co i jak. [ 0/1 ]

Grafik - Tu licz? na stu procentowego profesjonalist? poniewa? na tym forum jest ich paru, mam nadzieje ?e si? zg?osz?. [ 0/1 ]

Web Master - To samo co wy?ej, profesjonalizm w swoim fachu. [ 0/1 ]

W dodatku mam mas? pomys??w na konkursy z nagrodami.

Kontakt ze mn? jest ?atwy :

- PW
- GG : 23487984
- Nr Tele : 515537005

Oczywi?cie nikt nie pracuj? za darmo, do zap?aty s? do?adowania z orange, poniewa? mam dost?p do nr do?adowuj?cych w wysoko?ci 5, 10, 25 z?. oraz ka?dy z teamu otrzymuj? range na forum oraz posad? na serwerze.

Projekt b?dzie sta? na dobrym serwerze dedykowanym.​
 

WHY

Active User
Joined
Nov 7, 2010
Messages
68
Reaction score
4
Odp: [7.60] Poszukuj?: Profesjonalist?w.

Podbijam !!!!!
Do silnika doda?em huntig system, premium exiva i par? innych bajer?w.
 
Status
Not open for further replies.
Top