What's new

[7.60] Serwer - czy przejdzie?

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Siema, mam w planach postawienie serwera pod tibi? 7.60, mam ju? uko?czone do?? sporo wi?c chcia?em zapyta?, czy serwer przejdzie i czy jest jeszcze jaka? grywalno?? pod owego klienta, kt?ry zreszt? jest moim ulubionym.

Serwer jak na tibi? 7.60 b?dzie troszk? rozbudowany, chocia? niekt?re OTS ju? to maj? m.in

Pits of Inferno,
Demon OAK
Annihilator Quest
Demon Helmet Quest
+ sporo naszych quest?w, nie tylko wyczy?? room i odbierz nagrod?.

Taski, collect items,
Bardzo du?o item?w b?dzie posiada?o r??ne atrybuty,
Party Exp Bonus/Shared
Lucky Reward - potwory na naszym serwerze zosta?y podzielone na trzy klasy "easy" ,"medium" oraz "hard" z ka?dej z klas mamy mozliwo?? zdobycia inny gem, z kt?rego mo?emy wylosowa? jaki? przedmiot (jeszcze do ustalenia, gdy? serwer nie ma by? bardzo ?atwy)


Z grubsza to by by?o na tyle, zastanawiam si? jeszcze nad dodawaniem teleport?w - ale nadal wi?kszo?? expowisk by?aby dost?pna ze statku czy na nogach.

Pozdrawiam :)
 

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Odp: [7.60] Serwer - czy przejdzie?

Bez tp i b?dzie git :D
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: [7.60] Serwer - czy przejdzie?

Dzi? doda?em quest na Dragon Scale Boots, z ma?ym dodatkiem - po wybiciu g??wnego rooma potwor?w, musimy zamkn?? potwora w pewnym pokoju aby da?o si? przej?? do nagrody. Potwora nie da si? atakowac - ale ten nas atakuje, g??wnie parali?uje.

Zastanawiam si? nad offline training, bo mam tak? opcj?.

My?l? ?e zdecyduje si? na map? bez teleport?w, ewentualnie jakie? za kas? - ale bardzo ma?o. Mapa to b?dzie niestety sklejka z r??nych protoko??w po moich poprawkach, mam nadzieje ?e wyjdzie mi z tego co? ciekawego. :) Pozdrawiam.
 
Last edited:

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: [7.60] Serwer - czy przejdzie?

Moim zdaniem w starych klientach drzemie olbrzymi potencja?, wa?ne jest, ?eby stworzy? stabilny serwer, pobawi? si? w reklame i dobrze sprzeda? sw?j produkt i cho?by nie wiem co si? nie poddawa?, sukces murowany ;D
Trzymam kciuki i licz?, ?e si? uda!
 
Top