What's new

7 dnia pacc za free

Status
Not open for further replies.

Matee

Active User
Joined
Oct 30, 2008
Messages
143
Reaction score
12
Co wy o tym my?licie. . .
Dla mnie to ju? przesada, niekt?rzy p?ac? za pacca a reszta nie ma za darmo... Mo?e i to tylko 7 dni ale przez ten czas ci kt?rzy kupili za swoje pieni?dze premium account nie mog? expi? bo za przeproszeniem "nooby" wszystkie expowiska zajmuj? . . .

Jak daj? pacca to ka?demu . . .
 

Gopax

User
Joined
May 27, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Odp: 7 dnia pacc za free

I co teraz? P?aka? b?dziesz? Cz?owieczku, niekt?rzych nie sta? na premium a ty najch?tniej by? wszystkim kupi?? Ci co pacca nie mieli maj? na 7dni. By?em zobaczy?em typek napisa? ?e nie ma wolnego miejsca na expie. Trudno ale to tylko 7dni i znowu wr?c? na facca.

#Down

Wiem ?e ty tracisz 7dni a Facce si? ciesz?, ale jak by? nie mia? pacca to by? gada? inaczej.
 
Last edited:

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: 7 dnia pacc za free

I co teraz? P?aka? b?dziesz? Cz?owieczku, niekt?rzych nie sta? na premium a ty najch?tniej by? wszystkim kupi?? Ci co pacca nie mieli maj? na 7dni. By?em zobaczy?em typek napisa? ?e nie ma wolnego miejsca na expie. Trudno ale to tylko 7dni i znowu wr?c? na facca.
Mo?e dla Ciebie, ale ja mam PACC. Wczoraj na banucie mia?em 4 k/h -.- A zawsze mam 21 k/h. Nie masz PACC, to wida?, po tym jak do tego podchodzisz...
 

NikeStars

New User
Joined
May 29, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: 7 dnia pacc za free

Zrobili tak dla tego aby nowych graczy przekona? do kupienia pacca. Nic na to nie poradzisz, a 7 dni Ci? nie zbawi. :p
 

jazza

Advanced User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
350
Reaction score
29
Odp: 7 dnia pacc za free

Tak, ale ja teraz mam tydzie? wolny i chcia?em poexpi?, a tu cipsoft rozda? darmowego pacca zjebom -.- I marnuj? resztki mojego pacca.

Proposal ju? jest, ponad 1300 podpis?w ju? mamy, wi?c cipsoft powinien co? z tym zrobi?.
 

Jogi88

Misiek ; x
Joined
Aug 25, 2008
Messages
1,321
Reaction score
85
Odp: 7 dnia pacc za free

Ju? nie ma pacca, zalogowa?em si? i 0 days :D

a co do tego, to ?le ?e dali pacc za free na 7 days.

Wi?kszym lvl'? pacca nie dali, m?j visaar 100 knight nie dosta? :((((
 
Last edited:

baambaaam

Active User
Joined
Jun 21, 2008
Messages
100
Reaction score
2
Odp: 7 dnia pacc za free

Ju? nie ma pacca, zalogowa?em si? i 0 days :D
a co do tego, to ?le ?e dali pacc za free na 7 days.
pierdzielisz cz?owieku omg... i co z tego ?e dali im pacc? to chwyt marketingowy, my?l? ?e sie im spodoba i sami sobie kupi?... Mi to nie przeszkadza nawet z kolegami zrobili?my dla nich free service niekt?rych quest?w
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: 7 dnia pacc za free

Ju? nie ma pacca, zalogowa?em si? i 0 days :D
a co do tego, to ?le ?e dali pacc za free na 7 days.
Wi?kszym lvl'? pacca nie dali, m?j visaar 100 knight nie dosta? :((((

Nie, nie... Nie dosta?e? bo prawdopodobnie ju? kiedy? PACC mia?e?. Og?lnie to mi te? troch? si? to nie podoba. Poszed?em na Darashie na minotaury, ale tutaj wi?cej ludzi ni? minos?w. Tak samo przed ka?dym zalogowaniem musz? czeka? w kolejce o_O.
 

GL Quan Lee

New User
Joined
May 14, 2009
Messages
9
Reaction score
1
Odp: 7 dnia pacc za free

Ja tez nie dostalem bo mialem kiedys... Moim zdaniem przegiecie. Ludzie cos kupuja a oni nagle rozdaja to za free... Jakby pacc raz kupiony byl na zawsze to ok. Jesli wszyscy dostana na tydzien a potem straca to bedziee w porzadku, ale nie tak. Dla mnie cipsoft przegial.
 
N

Napster

Guest
Odp: 7 dnia pacc za free

I co teraz? P?aka? b?dziesz? Cz?owieczku, niekt?rzych nie sta? na premium a ty najch?tniej by? wszystkim kupi?? Ci co pacca nie mieli maj? na 7dni. By?em zobaczy?em typek napisa? ?e nie ma wolnego miejsca na expie. Trudno ale to tylko 7dni i znowu wr?c? na facca.
#Down
Wiem ?e ty tracisz 7dni a Facce si? ciesz?, ale jak by? nie mia? pacca to by? gada? inaczej.
Nie rozumiesz. Tu chodzi o sprawiedliwo?? i PACCowicze 'zlewaj?' na to, czy kogo? sta?, czy nie. Dla chc?cego nic trudnego, s? np. ulotki. Za to PACCowicze trac? tym faktem 7 dni PACCa, bo albo ludzie graj? paroma noob charami na mcku, botuj? i przeszkadzaj? przy expieniu :rolleyes:. Dla mnie jest to kretynizm, bo teraz ka?dy mo?e by? elo, ka?dy mo?e by? tutorem i dodatkowo, ka?dy mo?e zrobi? Postman quest.
 

Hamster

New User
Joined
May 29, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: 7 dnia pacc za free

Moim zdaniem te 7 dni pacca to dobra rzecz. Pozatym to tylko 7 dni, p??niej wszystko wr?ci do normy. Uwa?am, ?e to ma zach?ci? tych co pacca nie kupili do zakupu, cos w rodzaju reklamy.
 

Sky Blue

New User
Joined
May 26, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: 7 dnia pacc za free

Te? gram na guardi i jestem rozwcieczony :curse: bo jakies noby la?? i wybijaj?:down: jest to denerwuj?ce:curse: i jeszcze kolejki a pisalo jak kupywalem ?e niema kolejek jak sie kupi :mad: a do tego to nawet na ruku w 5 min wyhodzilem a tera to w 5 godzin ;(
 

cortex21

Active User
Joined
May 29, 2009
Messages
62
Reaction score
9
Odp: 7 dnia pacc za free

ten free pacc jest z?ym pomys?em, tyle noob?w teraz gra i siedz? w dp czekaj? na zbawienie, s? tak ogromnie kolejki, ?e nie da si? wyrobi?. Czekam chyba od 1,5h, aby si? zalogowa? ;/
 

Moking

Advanced User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
206
Reaction score
9
Odp: 7 dnia pacc za free

To jest marketing.
My?l?, ?e najlepszym rozwi?zaniem teraz by?oby po zako?czeniu tego free PACC'a da? wszystkim graczom na PACC 7 dni rekompensaty.
Jak napisa? Napster wszyscy mog? by? teraz tutorami(kupuj?c odpowied?i)
i zrobi? postmana, jedno dobre, ?e nie dali w poniedzia?ek bo jeszce by Rashida zrobili.
Pomys? do bani lecz to tylko taktyka Cipsoftu.
Chc? aby dzieci posmakowa?y PACC'a i ?eby po uko?czeniu darmowego kradli mamie z portfela, ?eby by? na ankh i miec ?adny wygl?d.

Tak btw. dobijaj? mnie widoki 30 lvl'a na larvach z monkiem, widoki przykrych pyta? na help i ca?e dp w carlin w addonach pacca bez promocjii.
Ale c?? zobaczymy jak b?dzie.
Pomys? :down:
 

Ryysek

New User
Joined
May 23, 2009
Messages
2
Reaction score
1
Odp: 7 dnia pacc za free

Jest to niez?a akcja, kt?ra ma na celu zach?cenie do kupowania pacc?w. Przecie? przez te massowe bany stracili troch? klient?w. Mam nadzieje, ?e wywalcz?, i wszyscy dostan? pacc.
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: 7 dnia pacc za free

CipNoob :p ka?dej osobie z pacc r?wnie? powinni da? dodatkowe 7 dni na koniec pacc'a bo de facto tracimy go, ka?de expowisko zaj?te, ci??ej zarobi? troch? kasy. Gra 1k os?b, pobija to wszelkie rekordy, ale co z tego? Czy du?o os?b dokupi pacc'a po tym free, po co? Postmana wykonali, rs'y kupili... Niestety dla nas (posiadaczy pacc) niesie to same straty.
 

Raper95

New User
Joined
May 29, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: 7 dnia pacc za free

Ej...
A jak zarejestrowalem sie 28 maja to moge jakos pacca zdobyc na te 7dni...
Juz gralem w tibie i mialem pacca ale na allegro opylilem i nie chce mi sie znowu kupowac a chce miec na te 7 dnio_O
 

Matee

Active User
Joined
Oct 30, 2008
Messages
143
Reaction score
12
Odp: 7 dnia pacc za free

OK... Jak chc? pokaza? noobom ?wiat "pacc" to powinni zrobi? takie "dni otwarte" i ka?dy powinien dosta? 7 dni pacca bo dla noobow to okazja na wbicie lvla a dla tych co maja np miesi?c pacca i chc? go wykorzysta? jak tylko si? da to te 7 dni to naprawd? sporo. . .

I to, ?e nigdy nie mia?em pacca to nie prawda, mia?em, mam i pewnie b?d? mia? jeszcze d?ugo, tylko m?wi? ?e to niesprawiedliwe, to tak jakby wszystkim odebra? 7 dni pacca aby noobki mog?y sobie zobaczy? jak wygl?da arena na svg . . .
 

Omega

Advanced User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
209
Reaction score
9
Odp: 7 dnia pacc za free

ja wypowiem sie tak, i mysle ze moja wypowiedz jest wystarczajaca.
CipSoft dali tego pacc na tydzien ludziom, ktorzy nigdy nie mieli pacc, aby ich zachecic do kupna . Dla tych co dostali, jest dobrze, maja nowe outfity , exp, i free pacc na tydzien, Lecz ci co wykupili pacc, po 1, za to ze wydaja pieniadze na pacc, to nic nie dostali, a po 2, maja tydzien expa z bani, Jedni maja zle, bo to tylko tydzien, i 2 maja zle. to jest to o czym mysle na ten temat :)
 

dawiddaw1310

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
271
Reaction score
12
Age
28
Odp: 7 dnia pacc za free

Lepiej by to zrobili gdyby to bylo 2 dni free pacc...
Sam mialem pacca niedawno i teraz nie dostalem...
To jest naprawde nie sprawiedliwe dla posiadaczy Pacc (kt?rzy go kupili...)
Ale 7 dni to za dlugo...
Spokojnie mozna zrobic arene, postmana, i wiele questow za ktore wiekszosc placila...:down::down: KOLEJNY B??D CipNoobow...
 
Status
Not open for further replies.
Top